Anomail software
producent oprogramowania e-mailingowego

 

Adresy kontaktowe


W sprawach ogólnych: biuro@anomail.pl

Kwestie szkoleń: szkolenia@anomail.pl

Faktury VAT, płatności: faktury@anomail.pl

 
AnoMail SOFTWARE Maciej Sajdak ul. Reymonta 9 II/38, 41-200 Sosnowiec, NIP 644-287-89-61

Rachunek bankowy: mBANK: 03 1140 2004 0000 3002 7134 2968
 

SZKOLENIA Z E-MAILINGÓW

 
Szkolenia otwarte odbywają się w sali komputerowej:
Siedziba Górnośląskiej Wyższej Szkoły Handlowej im. Wojciecha Korfantego
Katowice, ul. Harcerzy Września 3, Budynek A, sala A103 lub A104

pomoc i biuro obsługi klienta


Kontakt: pomoc@anomail.pl


tel. (32) 44 16 0 14


tel. (22) 203 56 66

Opłata zgodna z cennikiem za połączenia z numerami stacjonarnymi

Pracujemy w dni powszednie od godz.: 9:00 do 17:00 (GMT+01)

Zgłoszenia e-mail przyjmujemy 24h na dobę, 7 dni w tygodniu
W godzinach wieczornych świadczymy pomoc tylko poprzez e-mail

O zespole i firmie AnoMail Software


Projekt AnoMail.pl jest przedsięwzięciem rozwijanym przez Przemysława Rusieckiego (autor projektu) i Macieja Sajdaka (właściciel firmy) we współpracy z kilkoma pasjonatami technik komputerowych oraz marką Niebieski.net dostawcą serwerów do masowych wysyłek zapytań oraz ofert.

AnoMail to program komputerowy typu desktop służący do prowadzenia kampanii e-mailingowych oraz automatycznej obsługi zapytań ofertowych i zwrotów korespondencji dla firm z sektora MSP. AnoMail stanowi alternatywę dla internetowych systemów do e-mail marketingu dostępnych na polskim rynku.Logo

O projekcie AnoMail Desktop Mass Mailing Software


Zajmujemy się dystrybucją pakietu e-mailingowego AnoMail Desktop 2015+ (dawniej AnoMail 2007), który posiada certyfikat i rekomendację Śląskiego Towarzystwa Marketingowego. Posiadamy wykształcenie informatyczne oraz wieloletnie doświadczenie w pracy dydaktycznej na wyższych uczelniach oraz w firmach szkoleniowych. Od wielu lat zajmujemy się e-mail marketingiem oraz masowymi wysyłkami więc zapraszamy do skorzystania z naszej wiedzy i doświadczenia.

Specjalizujemy się w usługach doradczych dotyczących prowadzenia kampanii e-mail marketingowych dla mikro i małych przedsiębiorstw. Docelowym odbiorcą naszych usług są podmioty, które chcą samodzielnie realizować kampanie e-mailingowe bez ponoszenia dodatkowych kosztów. Misją naszej firmy jest dostarczenie taniego a zarazem skutecznego systemu e-mailingowego dla przedsiębiorców, których nie stać na duże wydatki związane z marketingiem rozsyłkowym.

Oświadczamy, że nie udostępniamy wraz z programem żadnych baz danych ani adresów e-mail. Nie mamy także wpływu na to, co i do kogo nasi użytkownicy wysyłają za pośrednictwem programu AnoMail. Niemniej jednak nie wspieramy spamerów więc jeżeli ktoś łamie prawo używając do tego naszego oprogramowania to prosimy o kontakt i natychmiast podejmiemy stosowne działania, oczywiście zapewniając Państwu pełną anonimowość.

 

Autor projektu: dr Przemysław RusieckiNa co dzień dr Przemysław Rusiecki jest wykładowcą w Katedrze Informatyki Górnośląskiej Wyższej Szkoły Handlowej w Katowicach. Członek Śląskiego Towarzystwa Marketingowego i Polskiego Stowarzyszenia Obsługi Klienta. Absolwent m.in. Akademii Ekonomicznej oraz Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach. Z wykształcenia informatyk oraz pasjonat technik komputerowych. Specjalizuje się w zastosowaniach technologii informacyjnych w biznesie a w tym zajmuje się e-mail marketingiem oraz działaniami określanymi mianem SEO.

Przemysław Rusiecki jest programistą oraz projektantem aplikacji typu desktop na platformę Microsoft Windows. Ponadto P. Rusiecki jest autorem wielu publikacji z dziedziny zastosowania technologii informacyjnych w biznesie. Wydał kilka skryptów szkoleniowych a także podręcznik z podstaw obsługi komputera i Internetu. Trener i szkoleniowiec biorący udział w wielu różnych projektach wspomagających rozwój przedsiębiorczości realizowanych na Śląsku oraz w Małopolsce.

W wolnych chwilach zajmuje się pisaniem programów komputerowych, lubi oglądać dobre filmy, interesuje się fotografią cyfrową, gra w tenisa i squasha oraz słucha muzyki elektronicznej.

dr Przemek Rusiecki, AnoMail.pl

Zgłoszenia nadużyć i wysyłki spamu z programu AnoMail:
Zgłoś nadużycie lub osobę rozsyłającą spam
Dostawca serwerów pocztowych:

Oprogramowanie do wysyłek bez abonamentu

Serwis AnoMail.pl korzysta z ciasteczek, które możesz zablokować w swojej przeglądarce. Zapoznaj się także z naszą Polityką prywatności

Tak, rozumiem i akceptuję