Kontakt z producentem

AnoMail software

Misją naszej firmy jest dostarczenie oprogramowania do realizacji masowych wysyłek e-mail, w którym nie płaci się abonamentu oraz nie ma opłat za każdą wysłaną wiadomość.

To użytkownik decyduje co, ile razy oraz komu wysyła. My w żadnym wypadku nie limitujemy wysyłek oraz nie ingerujmy w to co Państwo wysyłacie oraz nie umieszczamy żadnych informacji pozwalających zidentyfikować nasz system mailingowy. Ponadto adresy e-mail oraz dane osobowe znajdują się w komputerze użytkownika i nasza firma nie ma do nich dostępu.

Sprawy ogólne i Księgowość

Pomoc techniczna

Szkolenia i konsultacje

Dane firmy

Pracujemy w dni powszednie od godz.: 9:00 do 17:00 (UTC+01)

Zgłoszenia e-mail przyjmujemy 24h na dobę, 7 dni w tygodniu
W godzinach wieczornych świadczymy pomoc tylko poprzez e-mail.

Szkolenia otwarte odbywają się w sali komputerowej:

Siedziba Akademia Górnośląska im. Wojciecha Korfantego
Katowice, ul. Harcerzy Września 3, Budynek A

Czy wiesz, że:

Nie sprzedajemy baz teleadresowych

Oświadczamy, że nie udostępniamy wraz z programem AnoMail żadnych baz danych ani adresów e-mail. Nie mamy także wpływu na to, co i do kogo nasi użytkownicy wysyłają za pośrednictwem programu AnoMail. Niemniej jednak nie wspieramy spamerów więc jeżeli ktoś łamie prawo używając do tego naszego oprogramowania to prosimy o kontakt.

Nie ma konieczności podpisywania umowy powierzenia danych osobowych

AnoMail przechowuje dane osobowe lokalnie w Państwa komputerze. Adresy e-mail oraz inne dane osobowe wprowadzone do programu nie są przekazywane do producenta oprogramowania a tym samym nie ma konieczności podpisywania Umowy powierzenia przetwarzania danych osobowych między użytkownikiem a firmą AnoMail Software, która jest producentem i jedynym dystrybutorem oprogramowania AnoMail.

Nie realizujemy mailingów na zlecenie

Nasza firma nie zajmuje się realizacją masowych wysyłek e-mail na zlecenie innych podmiotów. Nie zajmujemy się także zbieraniem adresów lub budowaniem baz adresowych na zlecenie zamawiającego. To wszystko możecie Państwo wykonywać sami z wykorzystaniem oprogramowania AnoMail

Nie ingerujemy w treść wysyłanej korespondencji

Producent AnoMail nie ma dostępu do treści listu w komputerze użytkownika więc w żadnym wypadku nie ingerujemy w to co wysyłane jest z programu AnoMail. To użytkownik decyduje co, w jakiej formie i do kogo wysyła. W związku z powyższym nie możemy sprawdzić co i kiedy Państwo wysłali ze swojego komputera