Strefa dla zarejestrowanych użytkowników

Panel użytkownika

5/5
Strefa download - dostęp do instalatorów i kodów aktywacyjnych
Przeczytaj dokładnie​

Jakie są opłaty za program​

i dlaczego je wprowadzono?

Oprogramowanie AnoMail 2022 jest programem komercyjnym i wymaga zakupu licencji. Nie udostępniamy już darmowej wersji AnoMail 2007 gdyż nie jest zgodna z nowymi filtrami antyspamowymi oraz nie jest dostosowana do nowoczesnych programów pocztowych takich jak Outlook 2019. Stary AnoMail nie działa prawidłowo w Windows 7 lub nowszym i dlatego nie jest już przez nas wspierany oraz udostępniany. Gdy AnoMail 2007 był wprowadzany na rynek nie było Windows 10 i od tamtego czasu dużo się zmieniło w kwestii mailingów więc nie polecamy korzystać ze starej wersji programu sprzed kilkunastu lat.

Trochę historii dot. programu AnoMail

AnoMail powstał w listopadzie 2002 r. jako program do wysyłania anonimowych wiadomości i testowania zabezpieczeń serwerów pocztowych. W kolejnych latach ewoluował i w 2006 roku stał się pierwszym polskim programem typu desktop służącym do wysyłania masowej korespondencji. Program był udostępniany przez Przemysława Rusieckiego (autor projektu) bez opłat dla każdego kto chciał z niego skorzystać.

Projekt AnoMail miał charakter czysto akademicki i był przechowywany na serwerach uczelnianych. W związku z dużym zainteresowaniem jakim się spotkał oraz wykorzystaniem go przez niektórych użytkowników do rozsyłania spamu, od 1 stycznia 2011 r. całość projektu została przeniesiona poza uczelnie na serwery komercyjne oraz wprowadzono konieczność rejestracji użytkowników i zakupu licencji.

Opłata jednorazowa bez abonamentu i opłat za wysyłkę

Wprowadzono także mechanizm antyspamowy do kontroli listów pozwalający użytkownikowi przygotować poprawną treść wiadomości pod kątem filtrów antyspamowych oraz mechanizmy kontroli bazy adresowej pod kątem ryzykownych adresów lub adresów odbiorców, którzy nie życzą sobie żadnych zapytań oraz ofert.

Autor systemu chcąc zapewnić obecnym i przyszłym użytkownikom odpowiedni poziom wsparcia technicznego oraz chcąc zagwarantować dalszy rozwój programu zdecydował się wprowadzić opłatę za dostęp do oprogramowania AnoMail.

Opłata jest jednorazowa tzn. nie ma abonamentu oraz opłat za wysyłkę.

dr Przemysław Rusiecki
dr Przemysław Rusiecki
Autor projektu AnoMail

Chcesz wypróbować program przed zakupem?

Testuj najnowszy AnoMail PREMIUM przez 30-dni bez opłat