Szkolenie e-mail marketing i masowe wysyłki zapytań oraz ofert
nauka obsługi programu oraz dużo ćwiczeń i wiedzy praktycznej

SZKOLENIE Z E-MAILINGÓW - EMAIL MARKETING KATOWICE, WARSZAWA itp.


Zapraszamy na całodniowe szkolenia otwarte z cyklu "Od zera do e-mail marketera" w trakcie których oprócz nauki optymalnego korzystania ze wszystkich funkcji naszego systemu e-mailingowego pokazujemy jak zorganizować proces mailingu w Twojej firmie tzn. jak budować bazę adresową i prowadzić do niej skuteczne wysyłki e-mail, omawiamy jak nie trafić do spamu oraz uczymy w jaki sposób tworzyć treści listów tak aby odniosły sukces marketingowy i wyróżniały się na tle innych wiadomości trafiających do skrzynki odbiorcy.

Organizujemy także szkolenia zamknięte (na zamówienie)dla firmy. Szkolenie odbywa się w naszej sali komputerowej w Katowicach i jest dostosowane tylko i wyłącznie do specyfiki Państwa przedsiębiorstwa. Szkolenia zamawiane przez firmy dla swoich pracowników mają inny charakter niż szkolenia otwarte (ogólne), w których uczestniczą osoby z różnych branż. Cena obejmuje całodniowe szkolenie (8h) wraz z licencją na oprogramowanie oraz lunch i serwis herbaciano-kawowy. Dopytaj o szczegóły...


INDYWIDUALNE SZKOLENIA ONLINE Z OBSŁUGI ANOMAILNasze szkolenia to przede wszystkim praktyczna wiedza dot. e-mail marketingu przekazywana w przyjazny sposób przez praktyków odpowiedzialnych za wielotysięczne wysyłki.

Ćwiczenia odbywają się przy komputerze z oprogramowaniem e-mailingowym AnoMail Desktop, które po szkoleniu zabierasz ze sobą i zdobytą wiedzę sprawdzasz w praktyce zaczynając prowadzić własne wysyłki.

Grupa docelowa: Właściciele firm, menedżerowie, pracownicy odpowiedzialni za komunikację e-mail z klientami/kontrahentami oraz specjaliści ds. kreowania wizerunku firmy. Ponadto wszystkie osoby, które chcą nauczyć się zasad tworzenia oraz prowadzenia efektywnych kampanii e‑mailingowych przy użyciu oprogramowania AnoMail i nie tylko.
 

Cele szkolenia

Efektywna nauka obsługi systemu e-mailingowego AnoMail oraz poznanie zasad niezbędnych do prowadzenia skutecznych akcji e-mail marketingowych. W trakcie szkolenia uczymy, w jaki sposób budować własną bazę adresową, jak pisać skuteczne treści e-mail pokazujemy z jakich części powinien składać się list (pole Od, Temat, preheader, nagłówek, treść + CTA, stopka itp.) oraz w jaki sposób wysyłać zapytania ofertowe tak, aby nie trafiły do spamu, a zarazem nie podpadały pod Ustawę o świadczeniu usług drogą elektroniczną oraz znowelizowaną ustawę dot. prawa telekomunikacyjnego.

Czy wiesz, że:

Obsługa programu to nie wszystko. AnoMail jest tylko narzędziem, które wspomoże Twoje działania e-marketingowe. Ważne jest to aby poznać zasady prowadzenia masowych wysyłek, dowiedzieć się od czego zależy ich skuteczność, jak pisać listy aby nie trafić do spamu itd. Po to właśnie organizujemy szkolenia aby nauczyć Cię korzystać z naszego narzędzia do prowadzenia samodzielnych i przede wszystkim skutecznych akcji e-mailingowych.

Cena pakietu szkoleniowego obejmuje:

  udział jednej osoby w szkoleniu wraz z serwisem kawowo-herbacianym i lunchem

  wielostanowiskową licencję na program e-mailingowy wraz ze wsparciem technicznym na rok

  materiały szkoleniowe w wersji elektronicznej oraz lekcje wideo na płycie DVD

  Rabat na zakup serwera pocztowego w firmie Niebieski.net wraz z ochroną antyspamową

  mini system CRM do zarządzania relacjami z klientami w wersji wielostanowiskowej
Co odróżnia nasze szkolenia od innych?


Oprócz praktycznej wiedzy z zakresu prowadzenia akcji e-mailingowych otrzymujecie Państwo oprogramowanie e-mailingowe oraz dedykowany szablon listu (opcja) dzięki którym zaraz po zakończeniu szkolenia możecie rozpocząć prowadzenie własnych akcji e-mailingowych. I to wszystko bez abonamentu oraz z pełną kontrolą nad treścią i wyglądem listu.

  przegląd możliwości oraz omówienie podstawowych funkcji programu AnoMail Desktop

  konfiguracja programu oraz praca z wieloma tożsamościami nadawcy i odbiorcy

  import adresów e-mail do programu, segmentacja oraz higiena bazy adresowej

  zasady pracy grupowej oraz obsługa wspólnej bazy adresów zastrzeżonych w firmie

  edycja treści listu w formatach tekstowym, graficznym oraz mieszanym

  zasady dotyczące tworzenia i struktury skutecznych wiadomości e-mail

  filtry antyspamowe, zasady ich działania oraz porady, jak pisać listy aby nie trafić do spamu

  podglądy kreacji e-mail oraz testy antyspamowe przed masową wysyłką

  mass mailing oraz historia korespondencji i obsługa listy adresów zastrzeżonych

  zapytania ofertowe (mail akwizycyjny), autoresponder i obsługa zwrotów korespondencji

  praca z lokalnym modułem subskrypcji wraz z automatyczną obsługą rezygnacji

  badanie skuteczności e-mailingu oraz testy A/B kreacji i statystyki

  wybrane zagadnienia e-mail marketingu czyli spora dawka praktycznej wiedzy dot. mailingów w tym informacje na temat tego jak budować własną bazę adresową, jak przygotować zapytanie o możliwość przesłania oferty oraz w jaki sposób poprawić skuteczność swoich wysyłek...


W tym także ćwiczenia przy komputerze

 
W trakcie szkolenia nauczymy Państwa jak optymalnie wykorzystać nasze oprogramowanie na potrzeby Państwa firmy, pokażemy jak działają filtry antyspamowe i nauczymy Państwa w jaki sposób pisać listy aby zminimalizować ryzyko trafienia do spamu.

  Ogólne zasady rządzące przygotowywaniem treści do e-mailingów: - komunikatywność, lakoniczność, inspirujący charakter, wezwanie do działania

  Kluczowe elementy składowe: określanie tematu, nagłówka, treści, stopki

  Nagłówek newslettera + elementy graficzne listu

  Odsyłacze do strony docelowej (landing page)

  Bonusy i „haczyki” oraz recykling adresów e-mail

  Symulacja ciągu wydarzeń wkrótce po rozsyłce, przewidywanie reakcji odbiorców

  Rozsyłka newsletterów jako działanie wielokrotne, systemowe.


Prezentacja połączona z dyskusją:

Budowa społeczności komercyjnych (zgrupowanych wokół produktów, marek, ofert handlowych), przy wykorzystaniu newsletterów informacyjnych/ofertowych. Analiza zjawiska

Pomoc do programu w cenie licencji

W cenie szkolenia otrzymujecie Państwo roczne wsparcie techniczne czyli opiekę serwisową z naszej strony. W związku z tym przez okres 12 miesięcy możecie liczyć na naszą pomoc i korzystać z bezpłatnych konsultacji dot. obsługi programu oraz e-mail marketingu.Forma realizacji: Zajęcia praktyczne przy komputerach oraz teoria i praktyka dotycząca e-mail marketingu prezentowana w formie study case’ów z wykorzystaniem projektora multimedialnego. Zajęcia odbywają się w sali komputerowej w kameralnych grupach, maksymalnie 10. osobowych.Najbliższe otwarte szkolenie: Sprawdź termin, godz.: 9:00 do 17:00.

Lokalizacja: Górnośląska Wyższa Szkoła Handlowa im. W. Korfantego, Katowice, ul. Harcerzy Września 3


Wyświetl większą mapęTrenerzy prowadzący szkolenie:


dr Przemysław Rusiecki - www.AnoMail.pl/Rusiecki, (ekspert ds. e-marketingu, autor projektu AnoMail, nauczyciel akademicki i trener biznesu)

Daniel Fiodor - www.goldenline.pl/daniel-fiodor, (specjalista e-commerce, programista i wdrożeniowiec, e-mail marketer)

Mirosław Kryska: Administrator i właściciel systemów serwerowych,
(e-mail marketer, specjalista d/s AdWords.)

Cena szkolenia: Od 445 PLN netto. Zniżki dla kilku pracowników z jednej firmy


PRODUKTOWE SZKOLENIE E-MAIL MARKETING ONLINE W SIEDZIBIE FIRMYDla osób zainteresowanych organizujemy także indywidualne szkolenia realizowane poprzez Internet w zakresie (od 1h do 10h) zależnym od wymagań kursanta. Szkolenie odbywa się poprzez specjalne oprogramowanie do zdalnej nauki dzięki czemu kursant ma wrażenie, że trener siedzi razem z nim przy komputerze. Szkolenie przeznaczone jest dla tych wszystkich firm, które nie mają czasu na tradycyjne szkolenia i potrzebują w krótkim czasie rozpocząć prowadzenie profesjonalnych akcji mailingowych z poszanowaniem prawa i zachowaniem zasad e-mail marketingu.

Specjalne oprogramowanie do d-learningu

Nasze oprogramowanie do zdalnej pracy oferuje komfort nauki identyczny z tym, który uzyskuje się gdy szkoleniowiec przyjeżdża do firmy i indywidualnie szkoli pracownika w tradycyjny sposób

Grupa docelowa: Wszystkie osoby, które chcą nauczyć się zasad tworzenia oraz prowadzenia efektywnych kampanii e‑mailingowych przy użyciu oprogramowania AnoMail i nie mają czasu na stacjonarne szkolenie oraz przeglądanie dokumentacji.

W trakcie szkolenia nauczysz się nie tylko obsługi programu ale przede wszystkim dowiesz się jak optymalnie wykorzystać nasze oprogramowanie na potrzeby specyfiki Twojej firmy.


Forma realizacji i bloki tematyczne: Zajęcia praktyczne przy komputerze (6h) prowadzone są poprzez Internet w następujących blokach tematycznych:

  obsługa modułu wysyłkowego i zarządzanie bazą adresową oraz kampaniami e-mail (3h)

  rozszerzone funkcje pakietu w tym moduł subskrypcji i statystyki (2h)

  e-mail marketing i kwestie dot. spamu oraz tworzenia skutecznych kreacji (1h)

Tematyka szkolenia online może być ustalana indywidualnie w zależności od potrzeb firmy. W praktyce szkolenie ośmiogodzinne dzielone jest na 3 spotkania (sesje online) i może pokrywać się z tematyką omawianą podczas szkoleń stacjonarnych.

Ustal termin na zdalne szkolenie przez Internet

Cena pakietu szkoleniowego obejmuje:

  udział co najmniej jednej osoby w szkoleniu online (maksymalnie 3)

  unikalny szablon kreacji e-mail w formacie graficznym (opcja)

  wielostanowiskową licencję na program e-mailingowy wraz ze wsparciem technicznym na rok

  materiały szkoleniowe w wersji elektronicznej na płycie DVD

Możesz przeszkolić kilku pracowników równocześnie

Jeżeli w zdalnym szkoleniu ma uczestniczyć kilka osób (maksymalnie 3) to nasz konsultant łączy się z komputerem jednego z pracowników i za jego pośrednictwem szkoli całą grupę. Najlepiej taki komputer podłączyć do rzutnika lub zapewnić pozostałym pracownikom wgląd w monitor komputera na którym będzie realizowane szkolenie. Każdy z pracowników powinien mieć zainstalowany program AnoMail w swoim komputerze gdyż w razie konieczności nasz konsultant będzie mógł przełączyć się do komputera określonego kursanta.

Wymagania dot. szkolenia online:

  Zainstalowany i aktywowany program AnoMail (patrz: Instalacja pakietu AnoMail)

  program Zdalna Pomoc (TeamViewer QuickSupport) dostępny razem z pakietem AnoMail Desktop lub Skype w najnowszej wersji (pobierz: Skype dla Windows)

  Mikrofon oraz słuchawki (sprawdź czy działają przed szkoleniem)

  szerokopasmowe łącze internetowe. Sprawdź szybkość Twojego łącza: Test szybkości

  dane do konfiguracji konta pocztowego smtp (do wysyłania poczty)

  dane do konfiguracji konta poczty przychodzącej pop3 (do odbierania poczty)

  program pocztowy Windows Live Mail, Outlook Express lub Outlook (ewentualnie zamiennik np. ThunderBird obslugujący listy w formacie EML)

  przykładowe adresy e-mail w plikach XLS, DOC, TXT itp.

  konto na Google Mail (do sprawdzania podglądu wiadomości w kliencie webmail)

  strona internetowa firmy z informacjami o poszczególnych produktach lub usługach

  Opcjonalnie konto Google Analytics do obsługi raportów i statystyk

  Cena szkolenia: od 569 PLN netto. Zamów: FV proforma za szkolenie

  Termin szkolenia: Ustal dogodny termin na szkolenie

Ustal termin na zdalne szkolenie przez Internet


Pobierz oprogramowanie do szkoleń:

  Skype dla Windows (opcjonalnie)

  Zdalna Pomoc (TeamViewer QuickSupport)

  Wirtualne Spotkanie (TeamViewer QuickJoin)

  Sprawdź szybkość swojego łącza (online)
Najbliższe wolne terminy na szkolenia online
TERMINY USTALANE INDYWIDUALNIE
od poniedziałku doi piątku w godzinach od 8:00 do 16:00
 

Partner strategiczny:

Oprogramowanie do wysyłek bez abonamentu

Serwis AnoMail.pl korzysta z ciasteczek, które możesz zablokować w swojej przeglądarce. Zapoznaj się także z naszą Polityką prywatności

Tak, rozumiem i akceptuję