Tester antyspamowy online

Integracja z serwisem Mail-Tester

Tester antyspamowy online

Tester antyspamowy online pozwala sprawdzić jak Państwa wiadomość e-mail będzie traktowana przez popularny filtr antyspamowy SpamAssassin, który instalowany jest na serwerach poczty i stanowi pierwszą linię obrony przed spamem. Tester wyjaśni co poprawić w wiadomości lub konfiguracji serwera aby zwiększyć dostarczalność Państwa wysyłek.

Oprócz treści listu tester analizuje poprawność konfiguracji Państwa serwera poczty oraz sprawdza czy nie jesteście zgłoszeni na listy spamerskie (RBL). Z testera korzysta się na samym końcu czyli gdy już przeprowadzili Państwo test wysyłki z użyciem własnych adresów i oceniliście, że list wygląda dobrze a treść jest w ostatecznej wersji. Tester antyspamowy online pozwala także zdiagnozować problemy z dostarczalnością poczty.

Tester antyspamowy pokaże co poprawić w wiadomości

Tester antyspamowy Mail-Tester pozwala wykonać rzeczywisty test antyspamowy i sprawdzić jak filtr SpamAssassin oceni Waszą wiadomość email. Wynik poniżej 9,5 na 10 punktów zazwyczaj oznacza problemy z dostarczalnością poczty. Za każdy błąd otrzymuje się punkty antyspamowe. Po przekroczeniu 5 punktów list ląduje w spamie.

Serwis Mail-Tester do wykonywania rzeczywistych testów antyspamowych

Program AnoMail jest zintegrowany z usługą Mail-Tester, która rozwijana jest komercyjnie przez niezależną firmę WOOBEO (110 av. Barthelemy Buyer, 69009 Lyon, France). W związku z tym producent oprogramowania AnoMail nie ma wpływu na dostępność oraz jakość świadczonych usług przez zewnętrznego dostawcę.

Za dostęp do wyników testów antyspamowych pobierana jest opłata zależna od ilości wykonanych testów. Bez opłat można wykonać kilka testów. Gdy limit darmowych testów zostanie przekroczony pojawi się stosowny komunikat informujący o konieczności zapłaty za kolejne testy. Więcej informacji na: www.Mail-Tester.com

Tester antyspamowy Google oraz Microsoft

Serwis Mail-Tester nie pokazuje jak Państwa wiadomości będą traktowane przez zaawansowane filtry antyspamowe Google (GMail) oraz Microsoft (Outlook) gdyż dostawcy mechanizmów antyspamowych nie ujawniają szczegółów swoich decyzji co do kwalifikacji listu. Jednakże w AnoMail można uzyskać podstawowe informacje o tym jak np. filtr antyspamowy Microsoft traktuje Państwa wiadomość.

Służą do tego osobne testery, które zostały wbudowane w program AnoMail więc zalecamy z nich skorzystać testując wysyłki do serwerów Microsoft oraz Google. Dostęp do testerów możliwy jest po kliknięciu przycisku Antyspam, który widoczny jest w głównym oknie moduły wysyłkowego programu AnoMail. Poniżej przedstawiono wynik działania testera antyspamowego firmy Microsoft.

Twoje listy wpadają do spamu?

dowiedź się dlaczego tak się dzieje i jak tego unikać

Polecane tematy: