Zakup nowej licencji

Opłata jednorazowa bez abonamentu

Licencja na program AnoMail jest wieczysta czyli nigdy nie wygasa i nie ma opłaty abonamentowej oraz opłaty za każdą wysłaną wiadomość e-mail

Aktualizacje i pomoc techniczna na rok

Wszystkie aktualizacje oraz pomoc techniczna dostępne są w okresie 12 miesięcy od zakupu. Po roku nadal można korzystać z programu

Realizacja mailingów na zlecenie innych firm

Licencja MINI oraz STANDARD nie zezwala na realizację e-mailinów na zlecenie innych podmiotów. Dla agencji marketingowych jest licencja PREMIUM

(+48) 32 441-60-14

od pn do pt. w godzinach: 09:00 – 17:00

W razie pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu z Działem Sprzedaży AnoMail Software

Email zamowienia@anomail.pl
Masz już starą licencję?

Na kogo wystawić licencję?


  Porównaj: Warianty licencji na program AnoMail

  (wymagane):

  Podane ceny są cenami netto i należy doliczyć do nich 23% VAT

  Jak zamówić nową licencję?

  Procedura zakupu licencji na program AnoMail

  Wybierz licencję

  Wybierz opcję licencji, która spełnia Twoje wymagania np. STANDARD

  Uzupełnij dane do faktury

  Wprowadź dane do faktury. Płatnikiem może być inna firma niż ta na którą kupuje się licencję na AnoMail

  Czekaj na mail z FV

  Na podany adres e-mail otrzymasz fakturę proforma, na podstawie której można dokonać płatności.

  Opłać zamówienie

  Prześlij do nas potwierdzenie wpłaty wygenerowane przez Twój bank lub poczekaj na zaksięgowanie wpłaty

  Lista najczęstszych pytań

  Jaka jest cena wysłania 100 tysięcy wiadomości e-mail na miesiąc?

  W programie AnoMail nie ma opłaty abonamentowej lub opłaty za każdego wysłanego maila. Opłata pobierana jest jednorazowo za licencję.

  W jaki sposób otrzymuję dostęp do programu i późniejszych aktualizacji?

  Oprogramowanie i aktualizacje pobiera się z naszej strony internetowej. Po otrzymaniu wpłaty wysyłamy na adres e-mail podany podczas rejestracji login oraz tymczasowe hasło niezbędne do zalogowania się w naszym serwisie. Dodatkowo płyta DVD z kopią programu i materiałami szkoleniowymi wysyłana jest do Państwa tradycyjną pocztą.

  Czy jest możliwość testowania Państwa rozwiązania? Jeśli tak, to przez jaki okres czasu?

  Tak oczywiście program AnoMail można zainstalować u siebie w komputerze i testować bezpłatnie przez okres 30-dni. Wersję testową można pobrać z naszej strony. Przy czym wersja testowa nie może być wykorzystana do realizacji komercyjnych mailingów.

  Czy wiadomości wysłane z waszego systemu mogą być automatycznie zablokowane przez odbiorcę?

  Nie gdyż program mailingowy AnoMail nie dokleja żadnych informacji do stopki listu lub nagłówków wiadomości tak jak to ma miejsce w przypadku konkurencyjnych systemów. Cała wysyłka realizowana jest z Państwa serwera pocztowego więc odbiorca nie może zablokować Państwa wysyłek gdyż system antyspamowy nie wie, że poczta została wysłana z oprogramowania AnoMail. Program AnoMail jest transparentny dla systemów antyspamowych.

  Czy po roku program AnoMail przestanie działać?

  Nie. Licencja na program jest wieczysta czyli z programu można korzystać dożytownio. Natomiast program AnoMail nie będzie aktualizował się i funkcje które wymagają od nas nakładów pracy nie będą dostępne np. Brak zgód na mailing, Jednakże z programu nadal będzie można wysyłać wiadomości, zbierać adresy e-mail itd.

  Czy jest możliwość zaimportowania niepotwierdzonych adresów e-mail do programu bez konieczności wysyłania do odbiorców linku potwierdzającego subskrypcję?

  Tak oczywiście. Pojedyncza grupa wysyłkowa może mieć do 100 tysięcy adresów. Cała baza adresowa znajduje się w Państwa komputerze więc to od Państwa zależy jakich adresów e-mail odbiorców używacie. My nie ingerujemy w zawartość Państwa baz adresowych więc to Państwo decydujecie co i do kogo wysyłacie.