Oprogramowanie e-mailingowe AnoMail Desktop

Zakup licencji na raty

Infolinia: (+4832) 441-60-14, (+4822) 203-56-66

Odroczona płatność za licencję AnoMail

Chcesz kupić licencję i zapłacić za nią później? Jeżeli tak to dobrze trafiłeś. Ratalny zakup licencji na AnoMail oznacza, że za dostęp do programu można zapłacić w późniejszym terminie lub rozłożyć płatność na raty. Obsługę płatności zapewnia PayU oraz Twisto.

W celu zakupu licencji w późniejszym terminie należy wybrać formę płatności Płacę później lub Raty. Wcześniej oczywiście należy podać dane (adres e-mail, nazwa firmy itp.) na kogo wystawić licencję na program AnoMail. Jako formę płatności wybierasz jedną z metod przedstawioną na poniższym rysunku. Obsługę płatności odroczonych oferuje nasz partner PayU S.A.

Jak zapłacić za licencję AnoMail później?

Wybierz licencję

Wybierz opcję licencji AnoMail, która spełnia Twoje wymagania a następnie kliknij link: "Płatność online"

Uzupełnij dane do rejestracji

Wprowadź dane na kogo ma być wystawiona licencja oraz podaj adres e-mail, który będzie Twoim loginem

Wybierz "Kup teraz"

Na liście metod płatności wybierz opcję "Płacę później" lub "Raty" a następnie postępuj zgodnie z instrukcją, która pojawi się na ekranie

Jak działa: Twisto | PayU Płacę później

Z Twisto PayU Płacę później możesz zapłacić za licencję na program AnoMail za 30 dni od otrzymania licencji lub po rejestracji w Twisto zyskać nawet 45 dni bez opłat i prowizji. Masz 30 dni na opłacenie licencji AnoMail. Możesz również założyć konto w Twisto i wydłużyć termin spłaty nawet do 45 dni.

Czym jest PayU?

PayU SA z siedzibą w Poznaniu, 60-166 Poznań, ul. Grunwaldzka 186 to największy dostawca systemu płatności online w Polsce. Działa w 18 krajach na 4 kontynentach, dostarczając ponad 300 wygodnych i bezpiecznych metod płatności: karty płatnicze, przelewy elektroniczne, raty 100% online, płatności odroczone (kup teraz, zapłać później), płatności cykliczne, płatności mobilne, portfele elektroniczne (Apple Pay, Google Pay, Masterpass, Visa SRC), a także rozwiązania one-click.