Dynamiczna treść email

Dynamiczna treść w e-mail marketingu

Dynamiczna treść e-mail oznacza, że do treści newslettera wstawia się zmienne dane zależne od odbiorcy wiadomości e-mail. W ten sposób tworząc jedną wiadomość można wyświetlić różne treści w zależności od tego czy list kierowany jest do kobiet lub mężczyzn itd.

Program do wysyłania maili

Program do wysyłania maili bez abonamentu

Program do wysyłania maili pozwala wysyłać e-mailing bez ponoszenia opłat abonamentowych oraz opłat za wysyłkę. Dzięki niemu można realizować masowe wysyłki e-mail obniżając koszty praktycznie do zera w porównaniu do systemów online

Wiadomości e-mail w formacie mieszanym

Wiadomości e-mail w formacie mieszanym czyli dualnym

Program AnoMail tworzy wiadomości e-mail w formacie mieszanym tzn. łączy część graficzną i tekstową listu e-mail w jedną całość. Format mieszany zwany także dualny to format wiadomości e-mail, która składa się z dwóch części tj. graficznej oraz tekstowej. Program pocztowy odbiorcy decyduje, którą część wyświetlić.

Tworzenie newslettera w programie AnoMail

Tworzenie newslettera w programie AnoMail

Newsletter to list w formacie graficznym HTML zwany kreacją e-mail wysyłany do dużej grupy odbiorców, którzy wyrazili na to zgodę wypełniając np. formularz subskrypcji umieszczony na stronie internetowej firmy. W programie AnoMail można tworzyć własne newslettery lub korzystać z gotowych szablonów kreacji e-mail.

Wysyłanie wiadomości w cyrylicy

Wysyłanie wiadomości e-mail w cyrylicy

W razie konieczności można z AnoMail wysyłać listy w języku np. rosyjskim, chińskim itd. Jednak wiadomość w języku rosyjskim należy utworzyć w zewnętrznym programie pocztowym np. Microsoft Outlook. Temat oraz treść listu może być napisana w cyrylicy

Baner do mailingu w Word

Tworzenie banera z autokształtu programu Word

Obrazki przyciągają uwagę i nadają się do przygotowania przycisków CTA (ang. Call To Actions) czyli przycisków wzywających do działania np. Kliknij i sprawdź naszą ofertę. Można przygotować jeden obrazek, na który będą nakładane różne napisy w zależności od potrzeb.

Wstawianie grafiki z linkiem do filmu

Wstawianie grafiki z linkiem do filmu wideo

Większość programów pocztowych nie zezwala na osadzenie lub umieszczenie w treści listu ramki (iframe) z materiałem wideo np. z serwisu Youtube. W związku z tym aby obejść to ograniczenie to wstawia się pierwszy kadr z filmu czyli zdjęcie oraz dodaje do niego odnośnik.

Wstawianie grafiki z serwera internetowego

Wstawianie grafiki z serwera internetowego

Wstawianie grafiki z serwera internetowego to funkcja służąca do wstawiania obrazów do treści wiadomości e-mail. Obrazek dociągany z serwera nie zwiększa wagi wiadomości ale odbiorca nie zobaczy go dopóki nie naciśnie w swoim programie pocztowym funkcji Pobierz lub Odblokuj obrazy.

Wstawianie grafiki ze Schowka z funkcja skalowania

Wstawianie grafiki ze Schowka z opcją przycinania

Wstawianie grafiki ze Schowka z opcją skalowania czyli zmiany szerokości obrazka to funkcja programu mailingowego AnoMail, która znacznie ułatwia dodawanie grafiki do wiadomości e-mail. Wystarczy skopiować obrazek a następnie wybrać funkcję wstawiania grafiki ze Schowka Windows.