Międzynarodowa baza błędnych adresów

Obniża ryzyko blokady serwera poczty

Międzynarodowa baza błędnych adresów

Międzynarodowa baza błędnych adresów zmniejsza ryzyko blokady Państwa serwera wysyłkowego w związku z wysyłką mailingu na nieistniejące lub nieaktualne adresy e-mail. Międzynarodowa baza błędnych adresów e-mail pochodzących z publicznych baz danych zawiera sygnatury adresów e-mail oferowanych do sprzedaży przede wszystkim na polskim i zagranicznym rynku. Baza składa się z listy błędnych adresów, które porównywane są z Państwa listą adresową.

Ktoś już próbował wysyłać mailing ale adres był nieaktualny

Baza rozwijana jest we współpracy z naszymi Partnerami (kreatywne agencje, dostawcy poczty itp.) i składa się z sygnatur adresów do których ktoś już próbował wysłać pocztę ale nie udało jej się dostarczyć z racji tego, że np. konto nie istnieje, konto zablokowane administracyjnie itd.

Sprawdź jakość bazy przed zakupem adresów e-mail

Dzięki międzynarodowej bazie błędnych adresów e-mail w AnoMail, przed zakupem nowej bazy adresów firm (mając próbkę adresów e-mail) lub przed wysyłką do niezweryfikowanej bazy możecie Państwo ustalić, które z adresów są już nieaktualne i zapisać je w osobnym pliku lub usunąć z listy wysyłkowej (zalecane).

Nie wysyłaj poczty na nieaktualne adresy e-mail

Funkcja międzynarodowa baza błędnych adresów pozwala uniknąć trafienia Państwa serwera lub domeny wysyłkowej na listę spamerów tylko dlatego, że wysyłacie pocztę na nieistniejące konta. Mali i duzi dostawcy poczty takie jak np. GMail, WP, Interia itp. „widząc”, że próbujecie Państwo dostarczyć pocztę na nieistniejące skrzynki wiedzą, że korzystacie ze śmieciowej bazy.

W związku z tym blokują dostarczenie poczty na aktywne adresy tylko dlatego, że wielokrotnie próbujecie dostarczyć pocztę na nieistniejące już adresy. W ten sposób łatwo można zablokować nadawców korzystających z zakupionych baz.

Baza aktualizowana w okresie aktywnego wsparcia technicznego

Funkcja międzynarodowa bazy błędnych adresów e-mail aktualizowana jest na bieżąco w okresie aktywnego wsparcia technicznego. Po wygaśnięciu aktywnej opieki serwisowej dostęp do tej funkcji nie będzie możliwy.

Podsumowanie: Międzynarodowa baza błędnych adresów

Koniecznie przed wysyłką jakiegokolwiek mailingu do zakupionej bazy adresów e-mail usuń z niej nieaktualne adresy czyli przeprowadź tzw. higienę bazy adresów e-mail. Wysyłka mailingu do bazy która generuje odbicia czyli zwroty z niedostarczonej poczty to nie tylko obciążenie Twojego serwera ale przede wszystkim możliwość obniżenia reputacji serwera wysyłkowego.

Popularni dostawcy poczty „widzą”, że próbujesz dostarczyć pocztę na nieaktywne lub nieistniejące konta i mogą zablokować z tego powodu przyjmowanie poczty od Ciebie. To wpływa negatywnie na reputację Twojego serwera i domeny wysyłkowej.

Porządkowanie adresów to początek, zobacz także: