program do wysyłania zapytań i ofert poprzez e-mail

Poznaj oprogramowanie e-mailingowe

Opłata jednorazowa, licencja wieczysta, brak opłat za wysyłkę

 1. Odbiorca e-mailingu czuje się traktowany indywidualnie i w danych odbiorcy lub treści widzi tylko swój adres email lub np. nazwisko, kod rabatowy itd.
 2. Program oferuje pełną personalizację z możliwością użycia mieszacza tematów oraz losowych bloków tekstu, odmianą imion, rozpoznawaniem płci.
 3. Dowolna ilość załączników w dowolnym formacie. Załączniki mogą być dodatkowo spersonalizowane (tj. każdy odbiorca otrzymuje inny załącznik np. fakturę).
 4. Każda wiadomość e-mail może być podpisana cyfrowo przez co zwiększa się wiarygodność Państwa firmy oraz wysyłek.
 5. Proste przygotowanie profesjonalnie wyglądających wiadomości w formacie graficznym (HTML) w oparciu o szablony HTML/EML lub własne projekty graficzne.
 6. Grafika osadzona w liście od razu wyświetla się u odbiorcy a list nie trafia do spamu.
 7. Wbudowany edytor graficzny (HTML-WYSIWYG) umożliwiający szybką edycję wiadomości w formacie graficznym, tekstowym lub mieszanym.
 8. Funkcje do wstawiania grafiki z dysku, serwera, cięcia grafiki na części lub tworzenia przycisków i wideo maili.
 9. Analizatory antyspamowe treści, obrazów oraz kodu wiadomości pokazujące co poprawić w liście aby nie miał znamion spamu
 10. Testery antyspamowe pokazujące czy list u odbiorcy nie trafi do spamu.
 11. Śledzenie skuteczności wysyłek (statystyki, śledziki) oraz wykonywanie testów A/B.
 12. Obsługa wielu kont pocztowych oraz tożsamości umożliwiająca wysyłkę poczty z różnych adresów e-mail, serwerów poczty oraz możliwość spowolnienia dużych wysyłek.
 13. Kontrola treści oraz rzeczywiste testy antyspamowe określające czy wiadomość e-mail nadaje się do wysyłki
 14. Rozpoznawanie zwrotów z niedostarczonej korespondencji (Mailer-Daemon) i usuwanie ich z bazy adresowej.
 15. Automatyczna analiza odpowiedzi klientów z obsługą rezygnacji poprzez e-mail lub stronę internetową firmy.
 16. Zapisywanie komentarzy do rezygnacji lub zapytań o szczegóły oferty w tzw. mailach akwizycyjnych.
 17. Praca z adresami e-mail pobieranymi z różnych dokumentów funkcjonujących w firmie (np. Word, Excel, CSV, EML, MSG) lub bezpośrednio z systemu CRM.
 18. Wszystkie adresy e-mail i inne dane znajdują się w Państwa komputerze i tylko Wy macie do nich dostęp.
 19. Baz adresowa może być udostępniona pracownikowi w trybie tylko do wysyłki czyli nie może edytować adresów, może jedynie wysłać do nich pocztę.
 20. Blokada wysyłki do osób, które nie życzą sobie otrzymywania korespondencji tzw. funkcja Brak zgód czyli internetowa baza adresów oraz domen, które najczęściej zgłaszają zapytania ofertowe jako spam.
 21. Zabezpieczenie przed zdublowaniem wysyłki korespondencji do tego samego odbiorcy oraz historia mailingu i funkcje porządkujące grupy wysyłkowe.
 22. Lista adresów i domen zastrzeżonych z możliwością blokady wysyłki lub tymczasowego usuwania adresów spełniających określone kryterium.
 23. Klasyfikator adresów e-mail (RODO) potrafiący podzielić bazę adresową na ogólne adresy, skrzynki pracowników, adresy o charakterze danych osobowych.
 24. Program potrafi zidentyfikować odbiorców, u których jesteście na czarnej liście (czyt. RBL) i w związku z tym usunąć ich z listy wysyłkowej.
 25. Zabezpieczenie przed zawieszeniem lub restartem komputera. Program pamięta, do kogo wysłał e-mail oraz na jakim adresie zakończył pracę.
 26. Archiwum korespondencji z blokadą ponownej wysyłki lub wyszukiwanie odbiorców po adresie e-mail.
 27. Możliwość uruchomienia automatycznej subskrypcji na stronie internetowej (zapisywanie/wypisywanie).
 28. Nieograniczona ilość wysyłek
  e-mail bez ponoszenia jakichkolwiek dodatkowych opłat.
 29. Oszczędność czasu poświęconego na obsługę masowej korespondencji przez automatyzację wysyłki i odpowiedzi klientów.
 30. Możliwość pracy w grupie na wspólnych bazach adresowych lub oddzielnie w ramach firmy.
 31. AnoMail nie dokleja do listu żadnych informacji o programie a przez to listy z AnoMail nie są blokowane tylko dlatego, że wysyłane są z określonego systemu.
 32. Współpraca praktycznie z każdym dostawcą poczty (pop3/smtp) lub serwerów VPS do e-mailingów.

Nie ma problemu z polskimi znakami

możliwość wysyłki w językach innych niż polski i angielski

Program AnoMail został zaprojektowany z myślą o polskich użytkownikach. W związku z tym interfejs programu dostępny jest tylko w języku polskim. Program AnoMail jest całkowicie polskim produktem i wspiera kodowanie polskich znaków w standardzie Europa Środkowa ISO 8859-2 a to oznacza, że polskie znaki będą wyświetlane prawidłowo u odbiorców.

W razie konieczności można przygotować treści listu w innych językach np. niemieckim, chińskim itp. ale w takim przypadku należy wiadomość utworzyć w zewnętrznym programie obsługującym dany język a potem wczytaj ją do programu AnoMail.

Wbudowany edytor graficzny wiadomości e-mail

Oprogramowanie AnoMail 2020

Program jest łatwy w obsłudze a przy tym funkcjonalny i przede wszystkim skuteczny. Posiada wizualny edytor treści listu (WYSIWYG), dzięki któremu nie jest wymagana żadna znajomość kodów HTML.

Wiadomości e-mail tworzy się w sposób wizualny na podobnej zasadzie jak dokumenty w programie Microsoft Word. W programie AnoMail można używać także zewnętrznych szablonów graficznych listów w formatach HTML, EML oraz MSG.

Ponadto AnoMail potrafi pokazać co poprawić w wiadomości aby nie była traktowana jako spam. Pozwala wstawiać obrazki, linki do stron, ciąć dużą grafikę na małe części a także „osadzać” filmy wideo.

Przeczytaj broszurę

AnoMail przeznaczony jest dla właścicieli i pracowników małych firm, którzy chcą ograniczyć koszty kampanii e-mail marketingowych przy zachowaniu dużej funkcjonalności ale bez ponoszenia stałych opłat lub opłat za wysyłkę