program do mailingu z komputera

Zachęcamy do lektury wybranych artykułów dot. realizacji masowych wysyłek z wykorzystaniem naszego oprogramowania

Odkryj możliwości programu AnoMail

Wybrane artykuły z naszego e-mail marketingowego bloga

Generator kuponów rabatowych​

Generator kuponów rabatowych w PDF

Program AnoMail został wyposażony w generator kuponów rabatowych, który dostępny jest w oknie edycji spersonalizowanych kontaktów. Generator kodów rabatowych pozwala wygenerować kod rabatowy, który zostanie przypisany do odbiorcy listu i który może zostać wykorzystany do stworzenia unikalnych załączników w formacie pdf zawierających imienny kod rabatowy.

Czytaj więcej »
Segmentacja bazy adresowej

Segmentacja bazy kontaktów e-mail do wysyłki z AnoMail

Osiągnij sukces w swoich kampaniach wysyłkowych z AnoMail dzięki segmentacja bazy kontaktów e-mail. Precyzyjne podzielenie bazy kontaktów pozwala nie tylko na dostosowanie treści do konkretnej grupy odbiorców, ale również minimalizuje ryzyko zgłoszeń antyspamowych. Z AnoMail unikniesz pułapek na spam i dotrzesz do osób naprawdę zainteresowanych Twoją ofertą.

Czytaj więcej »
Tester antyspamowy Microsoft

Tester antyspamowy online Microsoft

W program AnoMail wbudowane są testery antyspamowe online, które pozwalają sprawdzić rzeczywiste wyniki tego czy Państwa wiadomość nie będzie traktowana u odbiorcy jako spam biorąc pod uwagę najbardziej zaawansowane mechanizmy antyspamowe jakie udostępnia firma Microsoft oraz Google.

Czytaj więcej »
Licznik czasu promocji w newslettrze

Licznik odliczający czas do końca promocji w treści maila

W AnoMail można dodać do wiadomości animowany licznik odliczający czas do wydarzenia lub zakończenia promocji. Odliczanie czasu tworzy poczucie pilności i zachęca odbiorcę newslettera do wykonania pewnych działań np. zakupu produktu. Dzięki temu zwiększa się liczbę kliknięć oraz zaangażowanie subskrybentów. W ten sposób można promować swoje produkty nie tylko z okazji Back Friday.

Czytaj więcej »
Analizator darmowych skrzynek e-mail​

Analizator darmowych skrzynek e-mail

W program AnoMail wbudowano mechanizm wykrywania popularnych, darmowych skrzynek pocztowych oferowanych przez polskie lub zagraniczne firmy. Dzięki tej funkcji dostępnej w głównym oknie programu pod przyciskiem Porządkuj można usuwać z listy wysyłkowej darmowe konta pocztowe lub zostawiać na liście wysyłkowej tylko darmowe skrzynki pocztowe.

Czytaj więcej »
Cięcie grafiki do mailingu

Cięcie na części grafiki do mailingu

W programie AnoMail można tworzyć listy w formacie graficznym zawierające obrazki, które od razu wyświetlą się u odbiorcy. Adresat poczty w swoim programie pocztowym widzi grafikę, którą wstawili Państwo do treści i nie musi naciskać przycisku pobierz obrazy gdyż grafika domyślnie jest osadzana w treści listu.

Czytaj więcej »
Usuwanie zdublowanych adresów e-mail z pliku

Usuwanie zdublowanych adresów e-mail z pliku

Funkcja do deduplikacji i dzielenia adresów na grupy dostępna jest w głównym oknie programu AnoMail pod przyciskiem Porządkuj. Ta funkcja służy do dzielenia dużych baz adresowych na mniejsze części. Baza wyjściowa musi być zapisana w jednym dużym pliku tekstowym zawierającym każdy adres e-mail w osobnym wierszu bez dodatkowych danych.

Czytaj więcej »

Buduj bazy kontaktów z danymi do personalizacji wysyłek e-mail

Pełna personalizacja

Zwiększa skuteczność wysyłek i nadaje im personalny charakter

Indywidualne załączniki

Każdy z odbiorców może otrzymać inny załącznik np. fakturę VAT

Kupony rabatowe

Każdy odbiorca może otrzymać imienny kod rabatowy w PDF

Podpis cyfrowy S/MIME

Nikt nie podszyje się pod Twoje wiadomości e-mail

Wybrane funkcjonalności, które warto znać

Funkcja chroni Państwa serwer oraz domenę przed trafieniem na czarne listy spamerów. Pozwala przed wysyłką zapytań usunąć adresy odbiorców do których nie warto nic wysyłać
Pokazują co poprawić w wiadomości e-mail przed wysyłką aby nie była traktowana jako spam. Pozwalają uniknąć podstawowych błędów przez które list może być uznany za spam
Funkcje pozwalające uporządkować swoje bazy adresowe oraz sprawdzić ich poprawność przed wysyłką. Wysyłanie mailingu do nieaktualnej bazy nie jest zalecane ze względów antyspamowych

Masz pytanie?
Zadzwoń do nas:

+48 (22) 203-56-66

Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania i doradzimy jak nasze oprogramowanie można wykorzystać w Państwa firmie oraz jaką licencje dobrać do Państwa potrzeb

Odtwórz film na temat Seryjne wysyłanie faktur