program do mailingu z komputera

Zachęcamy do lektury wybranych artykułów dot. realizacji masowych wysyłek z wykorzystaniem naszego oprogramowania

Odkryj możliwości programu AnoMail

Wybrane artykuły z naszego e-mail marketingowego bloga

Elektroniczne podpisy wiadomości e-mail

Elektroniczne podpisy wiadomości e-mail

AnoMail pozwala wysyłać podpisaną cyfrowo masową korespondencję e-mail. Odbiorca listu widzi przy Państwa wiadomości znak podpisu cyfrowego i jest pewny, że załącznik, który wysyłacie do niego pochodzi od Państwa a nie od kogoś, kto się pod Państwa podszywa.

Czytaj więcej »
Dodawanie grafiki do wiadomości bez ingerencji

Dodawanie grafiki do wiadomości bez ingerencji

Program AnoMail umożliwia dodawanie grafiki do wiadomości. Dzięki temu można do treści listu dodawać obrazki np. banery, zdjęcia, przyciski, które otrzymali Państwo od swojego grafika. Obrazek zostanie osadzony w liście więc grafika od razu wyświetli się u odbiorcy listu.

Czytaj więcej »
Formularze online w AnoMail

Formularze online do zapisu lub rezygnacji

W programie AnoMail można wykorzystać obsługę formularzy online (np. z WordPress) na potrzeby zapisu do newslettera lub do obsługi rezygnacji. Lokalny moduł subskrypcji AnoMail będzie pobierał dane przekazywane ze strony internetowej na której umieszczony zostanie formularz subskrypcji.

Czytaj więcej »
Zgłaszanie problemów do pomocy​

Zgłaszanie problemów do pomocy technicznej

W ramach zakupionej licencji do programu AnoMail oferowany jest dostęp do pomocy technicznej. W pierwszej kolejności należy przesłać mail na adres pomoc@AnoMail lub uzupełnić zgłoszenie na stronie www.AnoMail.pl/zgloszenie zadając pytanie lub opisując w kilku słowach czego dotyczy problem.

Czytaj więcej »
Dodawanie nowego konta pocztowego

Dodawanie nowego konta pocztowego do wysyłki smtp

Dodawanie nowego konta pocztowego do wysyłki w programie AnoMail dostępne jest po naciśnięciu przycisku Dodaj konto lub Kreator. Przed wysłaniem poczty należy skonfigurować program do wysyłania poczty. Obecnie większość serwerów SMTP (poczty wychodzącej) stosuje autoryzację w celu zabezpieczenia się przed bezprawnym wysyłaniem wiadomości (zazwyczaj SPAMu) za ich pośrednictwem.

Czytaj więcej »
Funkcja wirtualny komputer

Funkcja wirtualny komputer

Funkcja Virtual PC pozwala instalować oprogramowanie AnoMail w środowiskach wirtualnych czyli na wirtualnych komputerach lub serwerach a także korzystać z programów do wirtualizacji np. Virtual PC itp.

Czytaj więcej »
Podgląd w wewnętrznej przeglądarce​

Podgląd listu w wewnętrznej przeglądarce

Funkcja podgląd w wewnętrznej przeglądarce pozwala wykonać test ekranowy czyli sprawdzić jak list będzie wyglądał po wysłaniu. Funkcja ta dostępna jest pod przyciskiem Podgląd i powinna być używana przed finałową wysyłką. Dzięki tej funkcji zobaczycie Państwo jak list będzie wyglądał u odbiorcy, który blokuje grafikę oraz u osób u których nie ma zablokowanego podglądu graficznego wiadomości.

Czytaj więcej »

Buduj bazy kontaktów z danymi do personalizacji wysyłek e-mail

Pełna personalizacja

Zwiększa skuteczność wysyłek i nadaje im personalny charakter

Indywidualne załączniki

Każdy z odbiorców może otrzymać inny załącznik np. fakturę VAT

Kupony rabatowe

Każdy odbiorca może otrzymać imienny kod rabatowy w PDF

Podpis cyfrowy S/MIME

Nikt nie podszyje się pod Twoje wiadomości e-mail

Wybrane funkcjonalności, które warto znać

Funkcja chroni Państwa serwer oraz domenę przed trafieniem na czarne listy spamerów. Pozwala przed wysyłką zapytań usunąć adresy odbiorców do których nie warto nic wysyłać
Pokazują co poprawić w wiadomości e-mail przed wysyłką aby nie była traktowana jako spam. Pozwalają uniknąć podstawowych błędów przez które list może być uznany za spam
Funkcje pozwalające uporządkować swoje bazy adresowe oraz sprawdzić ich poprawność przed wysyłką. Wysyłanie mailingu do nieaktualnej bazy nie jest zalecane ze względów antyspamowych

Masz pytanie?
Zadzwoń do nas:

+48 (22) 203-56-66

Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania i doradzimy jak nasze oprogramowanie można wykorzystać w Państwa firmie oraz jaką licencje dobrać do Państwa potrzeb

Play Video about Seryjne wysyłanie faktur