Ochrona przed trafieniem na czarne listy spamerów

Ochrona przed trafieniem na czarne listy spamerów

Program AnoMail został wyposażony w funkcje chroniące Państwa serwer wysyłkowy przed trafieniem na listy spamerów (ang. Real-time Blackhole List). Warto z nich skorzystać zwłaszcza gdy kupujecie Państwo bazy adresowe lub zbieracie adresy ze stron internetowych

Zakup bazy mailingowej firm​

Zakup bazy mailingowej z adresami firm

Zakup bazy mailingowej z adresami e-mail firm może okazać się ryzykowny jeżeli nie usuniesz z bazy adresów odbiorców, którzy nie życzą sobie otrzymywać żadnych zapytań oraz ofert.

Pierwsze kroki w programie AnoMail​

Wprowadzenie do programu AnoMail

Pakiet AnoMail jest oprogramowaniem typu desktop czyli instalowany jest w komputerze użytkownika i służy do zbierania adresów e-mail, ich weryfikacji oraz wysyłania masowej korespondencji e-mail w tym także zwykłych newsletterów.

Higiena baz adresowych​​

Higiena baz adresowych w programie AnoMail

Bardzo ważnym czynnikiem decydującym o skuteczności mailingu jest higiena baz adresowych, którą można przeprowadzić w programie AnoMail. Higiena baz adresowych to nic innego jak porządkowania, weryfikacja i utrzymanie aktualnej bazy adresowej używanej do mailingu.

Weryfikacja adresów w AnoMail

Weryfikacja adresów e-mail czyli Walidator MX

W programie AnoMail jest funkcja do sprawdzania poprawności adresów e-mail. Pamiętaj, że wysyłka poczty na nieistniejące adresy lub zapchane skrzynki pocztowe obniża reputację Twojego serwera. Dlatego sprawdź poprawność swoich adresów.

Raport DSN - Potwierdzenie przeczytania

Raporty DSN: Potwierdzenie dostarczenia maila

W AnoMail możliwe jest włączenie raportów DSN czyli żądania potwierdzenia odbioru oraz żądania potwierdzenia odczytania wiadomości. Z funkcji korzystamy gdy wysyłamy ważny mailing i zależy nam na tym aby mieć potwierdzenie iż wiadomość rzeczywiście dotarła do odbiorcy.

Deduplikacja lub podział adresów​

Deduplikacja lub podział adresów z osobnego pliku

Deduplikacja lub podział adresów z osobnego pliku jest to kolejna funkcja służąca do porządkowania baz adresowych w programie AnoMail. Dostęp do niej uzyskujecie Państwo po naciśnięciu przycisku Porządkuj, który znajduje się w module wysyłkowym AnoMail.

Identyfikacja odbiorców blokujących pocztę​

Identyfikacja odbiorców blokujących przyjęcie poczty

Po wysyłce AnoMail jest w stanie pokazać Państwu, którzy odbiorcy poczty blokują ze względu na filtry antyspamowe przyjmowanie korespondencji od Państwa. Aby zobaczyć adresy takich osób należy kliknąć w głównym oknie programu przycisk Odbiorcy/kontakty i wybrać funkcję Pokaż adresy z niedostarczonej poczty.