Dostępne we wszystkich wersjach

Analizatory antyspamowe

5/5
Wspomagają tworzenie korespondencji e-mail i pomagają uniknąć podstawowych błędów przez które wiadomość e-mail może być kwalifikowana jako spam
Zastępują doświadczonego e-mail marketera

Analizatory antyspamowe

Przed wysyłką sprawdź treść wiadomości e-mail

Analizatory antyspamowe treści, obrazków, kodu HTML listu oraz odnośników sprawdzą czy Państwa list nie zawiera podstawowych błędów przez które może u odbiorcy trafić do spamu lub nie wyświetli się prawidłowo.

Analizatory antyspamowe dostępne są w każdej opcji licencji programu AnoMail w oknie edycji wiadomości e-mail

Przed finałową wysyłką możesz sprawdzić czy Twój list nie będzie zakwalifikowany jako spam

Wykonaj rzeczywiste testy antyspamowe Microsoft, Google oraz SpamAssassin
Analizatory antyspamowe w programie AnoMail

Polecamy

ochronę przed trafieniem do spamu
AnoMail - Zakup licencji zakończony pozytywnie
Każda wersja programu AnoMail
zawiera podstawowe analizatory
Lista spamerskich słów i fraz

Analizator treści

Analizuje treść wiadomości i szuka w niej zwrotów i słów typowych dla spamu. Pozwala przygotować treść listu, która będzie wolna od charakterystycznych dla spamu słów oraz tekstów.

Analizator antyspamowy grafiki

Analizator grafiki

Sprawdza w wiadomości wielkość obrazków, ich nazwy oraz inne elementy na które reagują filtry antyspamowe. Przed wysyłką można poprawić klasyczne błędy np. za duży obrazek itd.

Analizator kodu HTML wiadomości

Analizator kodu HTML

Sprawdza kod HTML wiadomości, z którego zbudowany jest list w formacie graficznym. Pozwala zdiagnozować błędy, które powodują, że list źle wyświetli się u odbiorcy lub trafi do spamu.

Testery antyspamowe

AnoMail integruje się z popularnymi mechanizmami antyspamowymi online

Dzięki nim wykonacie Państwo rzeczywiste testy antyspamowe pokazujące jak Wasza wiadomość będzie traktowana przez popularne filtry antyspamowe Google, Microsoft oraz SpamAssassin (Mail-Tester).

Tester antyspamowy online Google

Antyspam Google

Rzeczywisty test antyspamowy online Google. Pozwala sprawdzić czy Państwa wiadomość nie trafi do spamu na kontach GMail.

Tester antyspamowy Microsoft

Antyspam Microsoft

Rzeczywisty test antyspamowy online Microsoft. Pozwala sprawdzić czy Państwa wiadomość nie trafi do spamu na kontach Outlook/Office365.

Uwierzytelnienie wysyłki e-mail

Antyspam Spamassassin

Zintegrowany tester antyspamowy, który pokazuje klasyfikacje Państwa wiadomości z wykorzystaniem serwisu Mail-Tester.com

Zapoznaj się z najczęstszymi pytaniami

Frequently Asked Questions

Analizatory treści, obrazków itp. pokazują co poprawić aby list był lepszy. Ostateczną decyzję o kwalifikacji listu jako spam podejmuje filtr antyspamowy u odbiorcy, który bada nie tylko treść ale także np. obecność Państwa serwera poczty na listach spamerskich RBL

Nasz tester integruje się z prawdziwym filtrem antyspamowym Microsoft a ten analizuje nie tylko treść listu ale także inne czynniki np. reputacja Państwa serwera wysyłkowego itp. W związku z tym wynik pochodzi z prawdziwego mechanizmu firmy Microsoft.

Analizator treści listu działa w Państwa komputerze i przekazuje sugestie dot. tego co poprawić w wiadomości przed wysyłką aby obniżyć punktację antyspamową. Natomiast analizator antyspamowy online wykonuje rzeczywisty test antyspamowy i pokazuje czy list zostanie oznaczony jako spam czy też nie. Filtr antyspamowy Microsoft lub Google nie zdradza powodów swojej decyzji.

W przypadku serwerów Google/GMail treść to nie wszystko. Filtr antyspamowy GMail nie „lubi” jak list składa się z samego obrazka itd. W związku z tym należy skorzystać z analizatora obrazków aby przekonać się czy nie ma jakiś błędów np. za szeroka grafika.

DKIM oraz DMARC to zabezpieczenia antyspamowe bez których nie ma mowy o wysokiej dostarczalności przesyłek. DKIM ustawia się na Państwa serwerze poczty. Natomiast DMARC wpisuje się w rekordzie TX w Państwa domenie wysyłkowej.