Program do wysyłania maili

bez ponoszenia stałych opłat

Program do wysyłania maili

Program AnoMail stanowi alternatywę dla platform do email marketingu dostępnych online. Nasz program do wysyłania maili jest instalowany na Państwa komputerze i nie korzysta podczas wysyłek z serwerów pocztowych producenta oprogramowania. W związku z tym koszty wysyłki spersonalizowanego newslettera można praktycznie ograniczyć do zera oraz można wykorzystywać różne formy marketingu np. fotokody QR.

AnoMail automatyzuje proces wysyłki seryjnej korespondencji e-mail. Każdego maila wysyła osobno przez Państwa serwer pocztowy więc dostarczalność poczty będzie wyższa niż z systemów konkurencji. Dzięki integracji z platformą Stripo, newslettery projektuje się w sposób wizualny.

Brak abonamentu i opłat za każdą wysłaną wiadomość

W porównaniu z systemami mailingowymi online nie ma opłat abonamentowych oraz opłat za każdą wysłaną wiadomość e-mail. Oprogramowanie mailingowe AnoMail przeznaczone jest dla mikro i małych przedsiębiorstw które chcą realizować profesjonalne wysyłki ale nie chcą ponosić dużych kosztów z tym związanych.

Przed wysyłką program pokaże co poprawić w wiadomości aby nie była traktowana jako spam. Można tworzyć wiadomości w formie wizualnej oraz korzystać z gotowych listów z w różnych formatach np. HTML, EML oraz MSG.

Polski system do e-mailingu
Program do wysyłania maili z komputera z systemem Windows

Newslettery tworzy się w sposób wizualny

Wiadomości tworzy się w sposób wizualny korzystając z wybudowanego edytora, który działa na podobnej zasadzie jak edytor wiadomości e-mail z programu Microsoft Outlook lub Mozilla Thunderbird. 

W AnoMail można także projektować responsywne szablony dopasowujące się do ekranów odbiorcy. Służy do tego wizualny edytor Stripo z którym AnoMail jest zintegrowany.

Graficzna edycja wiadomości e-mail
Tworzysz szablony w sposób wizualny we wbudowanym edytorze AnoMail lub edytorze Stripo

Możesz sprawdzić swój list przed wysyłką

Listy wysłane z AnoMail będą wyświetlane poprawnie na różnych urządzeniach i programach pocztowych. Przed wysyłką można sprawdzić jak list będzie wyglądał u odbiorcy oraz przeprowadzić testy antyspamowe, które wykażą czy list nie trafi do spamu.

Odtwórz film na temat Wysyłka ofert handlowych

Pełna gama funkcji w programie e-mailingowym

Program do mailingu AnoMail instalowany w komputerze z systemem Windows i służy do wysyłania newsletterów oraz świetnie nadaje się do pozyskiwania nowych kontaktów przy wykorzystaniu cold mailingu czyli masowej wysyłki e-mail „udającej” wiadomość wysłaną do znajomego odbiorcy. Dzięki temu można w niestandardowy sposób pozyskiwać nowe kontakty.

Zobacz także: Indywidualne konsultacje i szkolenia z mailingów

Nasz program do wysyłania maili oferuje szereg unikalnych funkcji, które nie są dostępne w systemach konkurencyjnych np. podpisywanie cyfrowe wiadomości, personalizacja załączników, generowanie imiennych kuponów rabatowych, pełną personalizację treści listu wraz z odmianą imion i zwrotami warunkowymi zależnymi od płci np. „Kupił Pan” lub „Kupiła Pani”.

Ponadto bazy adresowe przechowywane są w komputerze użytkownika a nie w systemie dostawcy oprogramowania mailingowego więc nie ma konieczności podpisywania umowy dot. powierzania przetwarzania danych osobowych.