Program do wysyłania maili

bez ponoszenia stałych opłat

Program do wysyłania maili

Program AnoMail stanowi alternatywę dla platform do email marketingu dostępnych online. Nasz program do wysyłania maili jest instalowany na Państwa komputerze i nie korzysta podczas wysyłek z serwerów pocztowych producenta oprogramowania.  W związku z tym koszty wysyłki spersonalizowanego newslettera można praktycznie ograniczyć do zera.

Brak abonamentu i opłat za każdą wysłaną wiadomość

W porównaniu z systemami mailingowymi online nie ma opłat abonamentowych oraz opłat za każdą wysłaną wiadomość e-mail. Oprogramowanie mailingowe AnoMail przeznaczone jest dla mikro i małych przedsiębiorstw które chcą realizować profesjonalne wysyłki ale nie chcą ponosić dużych kosztów z tym związanych.
Program do wysyłania maili
Program do wysyłania maili z komputera z systemem Windows

Pełna gama funkcji do mailingu

Program do mailingu AnoMail instalowany w komputerze z systemem Windows i służy do wysyłania newsletterów oraz świetnie nadaje się do pozyskiwania nowych kontaktów przy wykorzystaniu cold mailingu czyli masowej wysyłki e-mail „udającej” wiadomość wysłaną do znajomego odbiorcy. Dzięki temu można w niestandardowy sposób pozyskiwać nowe kontakty.

AnoMail oferuje szereg unikalnych funkcji, które nie są dostępne w systemach konkurencyjnych np. podpisywanie cyfrowe wiadomości, personalizacja załączników, generowanie imiennych kuponów rabatowych, pełną personalizację treści listu wraz z odmianą imion i zwrotami warunkowymi zależnymi od płci np. „Kupił Pan” lub „Kupiła Pani”.

Ponadto bazy adresowe przechowywane są w komputerze użytkownika a nie w systemie dostawcy oprogramowania mailingowego więc nie ma konieczności podpisywania umowy dot. powierzania przetwarzania danych osobowych.

program do wysyłania maili z komputera

AnoMail stanowi niskokosztową alternatywę dla platform e-mail marketingowych online
Tani mailing

Program do wysyłania maili z komputera PC

Tak jak wspomniano wcześniej w przypadku programu AnoMail nie płaci się za każdą wysłaną kopię newslettera oraz nie jest pobierana stała opłata abonamentowa zależna od wielkości bazy. Oprogramowanie AnoMail sprzedawane jest w formie licencji wieczystej czyli płaci się jednorazowo i z programu można korzystać dożywotnio przez co jest jednym z najtańszych systemów do mailingu na polskim i zagranicznym rynku.

Zobacz inne tematy związane z wysyłką mailingu: