Legalizacja baz adresowych zebranych z internetu​

Legalizacja baz adresowych zebranych z internetu

Legalizacja adresów e-mail z kupionej bazy lub pobranych z internetu polega na pozyskaniu zgód marketingowych od odbiorców znajdujących się w Państwa bazie. Zgodnie z obowiązującym prawem należy pozyskać zgodę na przetwarzanie danych osobowych, zgodę na wykorzystanie systemów do marketingu bezpośredniego oraz zgodę na przetwarzanie danych w celach marketingowych.

Dodawanie grafiki do wiadomości bez ingerencji

Dodawanie grafiki do wiadomości bez ingerencji

Program AnoMail umożliwia dodawanie grafiki do wiadomości. Dzięki temu można do treści listu dodawać obrazki np. banery, zdjęcia, przyciski, które otrzymali Państwo od swojego grafika. Obrazek zostanie osadzony w liście więc grafika od razu wyświetli się u odbiorcy listu.

Generator przycisków akcji CTA​

Generator przycisków akcji CTA

Generator przycisków akcji CTA to funkcja, która pozwala do treści listu wstawić graficzny przycisk zachęcający do kliknięcia. AnoMail pozwala stworzyć przycisk, który zamieniany jest na obrazek. Dzięki temu bez problemu wyświetla się poprawnie we wszystkich programach pocztowych oraz przeglądarkach

Ochrona przed zawieszeniem programu​

Ochrona przed zawieszeniem programu w trakcie wysyłki e-mail

Program został tak zaprojektowany aby nawet w sytuacji awaryjnej chronić Państwa przed utratą informacji na temat tego do kogo poczta została wysłana. W związku z tym nie musicie obawiać się sytuacji, w której dochodzi do restartu komputera, zawieszenia programu lub innej sytuacji losowej np. wyłączenie zasilania.

Autoresponder do wysyłania ofert

Autoresponder do wysyłania ofert lub potwierdzeń rezygnacji

W lokalny moduł subskrypcji programu AnoMail (zielona ikona) wbudowano prosty autoresponder, który pozwala wysyłać w Państwa imieniu listy powitalne do osób, które wyraziły chęć na otrzymywanie informacji handlowych lub załączniki pożegnalne do osób, które rezygnują.