Preheader dopełnienie tematu maila

Preheader czyli dopełnienie tematu w wiadomościach e-mail

AnoMail obsługuje tzw. preheader czyli dopełnienie tematu. Preheader to krótka linijka tekstu umieszczona na początku wiadomości e-mail, która ma za zadanie zachęcić odbiorców do otwarcia wiadomości poprzez dodatkowe informacje lub wzmocnienie przekazu zawartego w temacie. Jest to często niewielki fragment treści, który uzupełnia temat wiadomości, zwiększając jej atrakcyjność i skuteczność.

Segmentacja bazy adresowej

Segmentacja bazy kontaktów e-mail do wysyłki z AnoMail

Osiągnij sukces w swoich kampaniach wysyłkowych z AnoMail dzięki segmentacja bazy kontaktów e-mail. Precyzyjne podzielenie bazy kontaktów pozwala nie tylko na dostosowanie treści do konkretnej grupy odbiorców, ale również minimalizuje ryzyko zgłoszeń antyspamowych. Z AnoMail unikniesz pułapek na spam i dotrzesz do osób naprawdę zainteresowanych Twoją ofertą.

White label AnoMail Software

White label program do mailingu AnoMail

White label w odniesieniu do AnoMail oznacza, że program nie dokleja żadnych informacji pozwalających zidentyfikować system wysyłkowy. Dzięki temu odbiorcy Państwa mailingu oraz filtry antyspamowe nie wiedzą z jakiej platformy mailingowej korzystacie.