Szkolenia

Zapraszamy na szkolenia otwarte oraz zamknięte z obsługi pakietu AnoMail oraz zasad realizacji masowych wysyłek. Szkolenia zamknięte (indywidualne) odbywają poprzez Internet z wykorzystaniem oprogramowania do zdalnych szkoleń po wcześniejszym uzgodnieniu zakresu zajęć oraz terminu.

Szkolenia otwarte realizowane są okresowo w wybranych miastach na terenie naszego kraju oraz w naszej sali komputerowej w Katowicach. Oferujemy także możliwość organizacji zamkniętych szkoleń stacjonarnych dla firm.

Dokumentacja i samouczki

Dokumentacja i samouczki do AnoMail

W programie AnoMail dostępna jest dokumentacja i samouczki, które pozwalają szybko opanować obsługę naszego oprogramowania do mailingu. Multimedialne samouczki uczą w jaki sposób obsługiwać program. Dodatkowo pod przyciskiem F1 znajduje się podręcznik do nauki programu.

Delistowanie adresu IP

Delistowanie adresu IP z list spamerskich RBL

Delistowanie adresu IP serwera wysyłkowego z list spamerskich zwane także delistingiem polega na usunięciu adresu IP serwera wysyłkowego z określonej listy spamerskiej (ang. RBL). W programie AnoMail przechodząc do Menu Raporty i wybierając Anti-Abuse można sprawdzić czy Państwa serwer nie znajduje się na listach spamerskich.

Co to jest spam?

Lista spamerskich słów i fraz w mailingu

W programie AnoMail wbudowano analizatory antyspamowe, które pokazują co poprawić w liście aby ten nie trafił u odbiorcy do spamu. Jednym z analizatorów jest Analizator antyspamowy treści, który rozpoznaje typowe spamerskie zwroty w języku polskim lub angielskim.

Jak zwiększyć dostarczalność wiadomości e-mail

Jak zwiększyć dostarczalność wiadomości e-mail

Aby zwiększyć dostarczalność wiadomości e-mail w pierwszej kolejności należy upewnić się czy list nie ma znamion spamu tzn. czy w treści wiadomości nie znajdują się słowa lub frazy, na które wyczulone są filtry antyspamowe lub grafika wstawiona do wiadomości nie zajmuje całej powierzchni listu.

Co to jest spam?

Co to jest spam

Spam można zdefiniować jako masowe wiadomości e-mail wysyłane do odbiorców, którzy ich nie zamawiali i nie zaakceptowali ich otrzymywania. Zgodnie z prawem jeżeli będzie Państwo chcieli wysłać do kogoś informację handlową to najpierw należałoby uzyskać zgodę na przesłanie takiej informacji.