Edytor kontaktów

Generator kuponów rabatowych​

Program do wysyłania kuponów rabatowych

AnoMail to program do wysyłania kuponów rabatowych za pośrednictwem wiadomości e-mail. Każdy odbiorca otrzymuje załącznik z kuponem PDF zawierającym swoje dane np. imię i nazwisku, kod rabatowy itp.

Format bazy adresowej do mailingu​

Format bazy adresowej zawierającej pola personalizacji

AnoMail pozwala na użycie 36 różnych pól personalizacji (kolumn). Bazę do programu AnoMail można tworzyć bezpośrednio w programie AnoMail lub przygotować w zewnętrznym programie np. Microsoft Excel, Microsoft Word, Microsoft Acess lub w innym programie do zarządzania kontaktami (CRM).

Zmiana wielkości tekstów w polach personalizacji

Zmiana wielkości tekstów w polach personalizacji

Funkcja zmiany wielkości tekstów w polach personalizacji dostępna jest w oknie edytora kontaktów pod przyciskiem Rekordy. Funkcja o nazwie Zmień wielkość liter w danym polu pozwala analogicznie do tego co znacie Państwo w edytorze tekstu Microsoft Word zmienić tekst pisany dużymi literami, małymi literami itd.

Odmiana imion przez przypadki​

Obsługa zwrotów warunkowych zależnych od płci

Funkcja o nazwie Obsługa zwrotów warunkowych zależnych od płci dostępna jest w oknie edytora kontaktów programu AnoMail i pozwala na zwracanie się do odbiorców w zależności od płci np. Szanowny Panie kupił Pan u nas lub Szanowna Pani kupiła Pani u nas lub Szanowni Państwo kupili Państwo u nas itd.

Rozpoznawanie imion i nazwisk​ z email

Rozpoznawanie imion i nazwisk z adresów e-mail

Program AnoMail pozwala w pełni personalizować treść korespondencji czyli zwracać się do odbiorcy listu po imieniu i/lub nazwisku. Nie ma problemu, gdy już macie Państwo bazę adresową zawierającą imiona i nazwiska odbiorców.

Międzynarodowa baza błędnych adresów

Międzynarodowa baza błędnych adresów e-mail

Międzynarodowa baza błędnych adresów to kolejna unikalna funkcjonalność oprogramowania AnoMail pochodząca z publicznych baz danych oferowanych do sprzedaży przede wszystkim na polskim jak i zagranicznym rynku. Baza rozwijana jest we współpracy z naszymi Partnerami i składa się z sygnatur adresów do których ktoś już próbował wysłać pocztę ale nie udało jej się dostarczyć z racji tego, że np. konto nie istnieje.