Narzędzie do wysyłania mailingu

Narzędzie do wysyłania mailingu AnoMail

AnoMail to świetne narzędzie do wysyłania mailingu dzięki, któremu można ograniczyć koszty wysyłki newsletterów praktycznie do zera gdyż nie jest pobierana opłata abonamentowa oraz nie ma opłat za każdą wysłaną wiadomość e-mail

Program do wysyłania maili

Program do wysyłania maili bez abonamentu

Program do wysyłania maili pozwala wysyłać e-mailing bez ponoszenia opłat abonamentowych oraz opłat za wysyłkę. Dzięki niemu można realizować masowe wysyłki e-mail obniżając koszty praktycznie do zera w porównaniu do systemów online

Wiadomości e-mail w formacie mieszanym

Wiadomości e-mail w formacie mieszanym czyli dualnym

Program AnoMail tworzy wiadomości e-mail w formacie mieszanym tzn. łączy część graficzną i tekstową listu e-mail w jedną całość. Format mieszany zwany także dualny to format wiadomości e-mail, która składa się z dwóch części tj. graficznej oraz tekstowej. Program pocztowy odbiorcy decyduje, którą część wyświetlić.

Tworzenie newslettera w programie AnoMail

Tworzenie newslettera w programie AnoMail

Newsletter to list w formacie graficznym HTML zwany kreacją e-mail wysyłany do dużej grupy odbiorców, którzy wyrazili na to zgodę wypełniając np. formularz subskrypcji umieszczony na stronie internetowej firmy. W programie AnoMail można tworzyć własne newslettery lub korzystać z gotowych szablonów kreacji e-mail.

Baner do mailingu w Word

Tworzenie banera z autokształtu programu Word

Obrazki przyciągają uwagę i nadają się do przygotowania przycisków CTA (ang. Call To Actions) czyli przycisków wzywających do działania np. Kliknij i sprawdź naszą ofertę. Można przygotować jeden obrazek, na który będą nakładane różne napisy w zależności od potrzeb.

Wstawianie grafiki z linkiem do filmu

Wstawianie grafiki z linkiem do filmu wideo

Większość programów pocztowych nie zezwala na osadzenie lub umieszczenie w treści listu ramki (iframe) z materiałem wideo np. z serwisu Youtube. W związku z tym aby obejść to ograniczenie to wstawia się pierwszy kadr z filmu czyli zdjęcie oraz dodaje do niego odnośnik.

Przygotowanie grafik do mailingu​

Przygotowanie grafik do mailingu

Program AnoMail ma funkcje pozwalające na przygotowanie grafik do mailingu tak aby wiadomość nie była kwalifikowana jako spam. Szerokość grafiki nie powinna przekraczać 600 pikseli. Wiadomość e-mail nie powinna składać się tylko z jednego dużego obrazka. W razie konieczności duży obrazek należy podzielić w programie AnoMail na małe części.

Pozyskiwanie zgód marketingowych​

Pozyskiwanie zgód marketingowych online

Artykuł opisuje w jaki sposób pozyskiwać adresy do e-mail marketingu przy pomocy Anomail. Służy do tego moduł subskrypcji online, który umożliwia „połączenie” Państwa strony internetowej z programem AnoMail zainstalowanym w Waszym komputerze oraz pozyskiwanie zgód marketingowych zgodnie z rozporządzeniem unijnym tzw. RODO.