Program do wysyłania maili

Program do wysyłania maili bez abonamentu

Program do wysyłania maili pozwala wysyłać e-mailing bez ponoszenia opłat abonamentowych oraz opłat za wysyłkę. Dzięki niemu można realizować masowe wysyłki e-mail obniżając koszty praktycznie do zera w porównaniu do systemów online

Program do newslettera

Program do newslettera

AnoMail to program do newslettera a ściślej mówiąc oprogramowanie do wysyłania masowej korespondencji e-mail bezpośrednio z komputera użytkownika

Wstawianie grafiki ze Schowka z funkcja skalowania

Wstawianie grafiki ze Schowka z opcją przycinania

Wstawianie grafiki ze Schowka z opcją skalowania czyli zmiany szerokości obrazka to funkcja programu mailingowego AnoMail, która znacznie ułatwia dodawanie grafiki do wiadomości e-mail. Wystarczy skopiować obrazek a następnie wybrać funkcję wstawiania grafiki ze Schowka Windows.

Przygotowanie grafik do mailingu​

Przygotowanie grafik do mailingu

Program AnoMail ma funkcje pozwalające na przygotowanie grafik do mailingu tak aby wiadomość nie była kwalifikowana jako spam. Szerokość grafiki nie powinna przekraczać 600 pikseli. Wiadomość e-mail nie powinna składać się tylko z jednego dużego obrazka. W razie konieczności duży obrazek należy podzielić w programie AnoMail na małe części.

Tworzenie wiadomości w formacie graficznym​

Tworzenie wiadomości e-mail w formacie graficznym

W programie AnoMail możliwa jest edycja listu w formacie graficznym (WYSIWYG), tekstowym oraz mieszanym (dualnym). Użytkownik ma pełną kontrolę nad wyglądem wiadomości e-mail. W razie konieczności może używać własnych kodów HTML, z których zbudowana jest wersja graficzna wiadomości.

Pozyskiwanie zgód marketingowych​

Pozyskiwanie zgód marketingowych online

Artykuł opisuje w jaki sposób pozyskiwać adresy do e-mail marketingu przy pomocy Anomail. Służy do tego moduł subskrypcji online, który umożliwia „połączenie” Państwa strony internetowej z programem AnoMail zainstalowanym w Waszym komputerze oraz pozyskiwanie zgód marketingowych zgodnie z rozporządzeniem unijnym tzw. RODO.

Wysyłanie masowej korespondencji w języku chińskim

Wysyłka masowej korespondencji w języku chińskim

AnoMail został zaprojektowany do realizacji wysyłek w języku polskim lub angielskim. W razie konieczności można też wysyłać listy w innych językach np. chińskim, niemieckim itd. Jednak wiadomość w języku chińskim należy utworzyć w zewnętrznym programie pocztowym np. Microsoft Outlook

Korespondencja seryjna e-mail

Korespondencja seryjna z załącznikami

W programie AnoMail można korzystać z pełnej personalizacji treści wiadomości obejmującej również personalizację załączników. To oznacza, że w programie AnoMail do każdego odbiorcy listu możecie Państwo wysłać oddzielny załącznik np. fakturę, spersonalizowaną ofertę itp.