Tester antyspamowy online Microsoft

Integracja z filtrem antyspamowym

Tester antyspamowy online Microsoft

W program AnoMail wbudowane są testery antyspamowe online, które pozwalają sprawdzić rzeczywiste wyniki tego czy Państwa wiadomość będzie traktowana u odbiorcy jako spam. Tester antyspamowy online Microsoft oferuje dostęp do najbardziej zaawansowanych mechanizmów antyspamowych i pokazuje czy odbiorcy korzystający z filtrów antyspamowych firmy Microsoft nie zobaczą Państwa listu w spamie. 

Rzeczywisty test antyspamowy Microsoft

Tester antyspamowy online analizuje nie tylko treść listu ale także reputacje serwera wysyłkowego, historię domeny oraz wiele innych czynników. Jeden z takich testów antyspamowych jakie oferuje AnoMail to tester antyspamowy Microsoft, z którym AnoMail integruje się automatycznie.

Dzięki niemu możecie Państwo sprawdzić czy Wasz list nie trafi do spamu na serwerach Microsoft czyli u odbiorców, którzy będą korzystali z usługi Office 365 lub programu Microsoft Outlook.

Pokrewny temat: Tester antyspamowy Google/GMail.

Skonfiguruj Tester antyspamowy Microsoft

Test antyspamowy Microsoft dostępny jest w głównym oknie programu AnoMail pod przyciskiem Antyspam. Aby móc korzystać z filtra antyspamowego Microsoft najpierw w ustawieniach programu należy wprowadzić dane dostępowe do skrzynki pocztowej w domenie Outlook.com.

Nie korzystaj z konta które używasz do codziennej korespondencji

W związku z tym należy założyć nowe konto pocztowe w serwisie Outlook.com i używać je tylko i wyłącznie na potrzeby wykonywania testów antyspamowych. Nie powinni Państwo używać kont Outlook.com lub Office 365 z których obecnie korzystacie oraz nie powinni Państwo zmieniać domyślnej konfiguracji nowego konta gdyż może to wpłynąć negatywnie na wynik testów antyspamowych.

Tester zdiagnozuje podstawowe błedy

Test antyspamowy przy użyciu filtra antyspamowego Microsoft polega na tym, że AnoMail wysyła pocztę do skrzynki, z którą jest zintegrowany a następnie sprawdza czy Państwa wiadomość nie ma znamion spamu biorąc pod uwagę wynik analizy udostępniany przez Microsoft.

Gdy AnoMail wykryje karygodne błędy np. zła konfiguracja serwera (np. brak SPF oraz DKIM) przez które list od razu wpadnie do spamu wyświetli Państwu stosowne powiadomienie, pokaże także punktację określającą czy Państwa list ma znamiona spamu zdaniem Microsoftu czy nie.

Rzeczywisty test antyspamowy pokazuje prawdziwą kwalifikacje listu

Gdy list zostanie uznany przez Microsoft jako spam, program AnoMail wyświetli takie oto okno. Rozwijając w nim „Szczegóły techniczne” zostaną wyświetlone dodatkowe informacje na temat oceny nadawcy, poziomu spamu oraz konfiguracji zabezpieczeń antyspamowych.

Patrz także: Tester spamowy online na bazie SpamAssassin

Uzupełnij wiedzę o te tematy: