Podpis cyfrowy

E-maile nie docierają do odbiorców​?

Wiadomości e-mail nie docierają do odbiorców

Jeżeli Twoje wiadomości e-mail nie docierają do odbiorców to sprawdź ustawienia SFP, DKIM, DMARC oraz rDNS na Twoim serwerze wysyłkowym lub domenie. Poprawne skonfigurowanie tożsamości nadawcy jest niezbędne aby można było mówić o wysokiej dostarczalności poczty wysłanej z programu AnoMail

AnoMail SMTP i Office 365

Dynamiczna treść w e-mail marketingu

Dynamiczna treść e-mail oznacza, że do treści listu wstawia się zmienne dane zależne od odbiorcy wiadomości e-mail. W ten sposób tworząc jedną wiadomość można wyświetlić różne treści w zależności od tego czy list kierowany jest do kobiet lub mężczyzn itd.

Masowa wysyłka faktur PDF w załączniku e-mail​

Masowa wysyłka faktur w załączniku e-mail

Masowa wysyłka faktur w załączniku do wiadomości e-mail to jedna z podstawowych funkcji programu AnoMail. Dzięki niej możliwe jest hurtowe wysyłanie różnych plików załączników np. faktur VAT. Każdy z odbiorców otrzymuje inną fakturę, którą wcześniej należy przygotować w swoim systemie do fakturowania

Dołączanie wizytówki vCard do newslettera

Dołączanie wizytówki vCard do newslettera

W programie AnoMail możliwe jest dołączanie wizytówki vCard do każdej wysłanej wiadomości e-mail. W związku z tym Twój newsletter może zawierać dodatkowo wizytówkę kontaktową, po kliknięciu której Twój kontakt z numerem telefonu zostanie dodany do książki kontaktowej u Twojego odbiorcy poczty.

Jak zwiększyć dostarczalność wiadomości e-mail

Jak zwiększyć dostarczalność wiadomości e-mail

Aby zwiększyć dostarczalność wiadomości e-mail w pierwszej kolejności należy upewnić się czy list nie ma znamion spamu tzn. czy w treści wiadomości nie znajdują się słowa lub frazy, na które wyczulone są filtry antyspamowe lub grafika wstawiona do wiadomości nie zajmuje całej powierzchni listu.

Obsługa wielu kont pocztowych​

Obsługa wielu kont pocztowych smtp/pop3

W programie AnoMail można używać dowolnych kont pocztowych pop3/smtp na serwerach dedykowanych, chmurowych, wirtualnych (VPS) oraz współdzielonych. AnoMail wspiera obsługę połączeń szyfrowanych SSL/TLS. Jest możliwość wysyłania także poczty z darmowych skrzynek e-mail takich jak np. Gmail, Outlook.com, WP, Interia itd.

Podpis cyfrowy wiadomości e-mail w GMail

Podpis cyfrowy wiadomości e-mail (S/MIME)

Cyfrowy podpis (S/MIME) to funkcjonalność, która pozwala potwierdzić autentyczność wysłanego e-maila z programu AnoMail. Wszystkie konta poczty wychodzącej dodane do AnoMail są kompatybilne z funkcjonalnością cyfrowego podpisu.

Generator kuponów rabatowych​

Generator kuponów rabatowych w PDF

Program AnoMail został wyposażony w generator kuponów rabatowych, który dostępny jest w oknie edycji spersonalizowanych kontaktów. Generator kodów rabatowych pozwala wygenerować kod rabatowy, który zostanie przypisany do odbiorcy listu i który może zostać wykorzystany do stworzenia unikalnych załączników w formacie pdf zawierających imienny kod rabatowy.

Elektroniczne podpisy wiadomości e-mail

Elektroniczne podpisy wiadomości e-mail

AnoMail pozwala wysyłać podpisaną cyfrowo masową korespondencję e-mail. Odbiorca listu widzi przy Państwa wiadomości znak podpisu cyfrowego i jest pewny, że załącznik, który wysyłacie do niego pochodzi od Państwa a nie od kogoś, kto się pod Państwa podszywa.

Personalizacja załączników w AnoMail

Personalizacja załączników e-mail

W programie AnoMail można wstawiać dowolną ilość załączników w dowolnych formatach i o dowolnej wadze (rozsądnej np. 5MB). Dodatkowo w wybranych opcjach licencji można dodawać spersonalizowane załączniki czyli zależne od odbiorcy listu.