Zapis do newslettera

Zgodnie z prawem zapis do newslettera przez stronę internetową powinien być realizowany metodą double opt-in. czyli w dwóch etapach. Double opt-in wymaga aby osoba podająca swój adres e-mail (etap pierwszy) potwierdziła, że ma do niego dostęp (etap drugi). Nasz system mailingowy wysyła wiadomość na podany adres e-mail z prośbą o kliknięcie w link i potwierdzenie subskrypcji. Na tej podstawie weryfikuje czy osoba podająca adres rzeczywiście ma do niego dostęp.

Już na samym etapie zapisu do newslettera można segmentować klientów czyli pozwolić im wybrać jaka tematyka ich interesuje. Podczas zapisywania do newslettera można wyświetlić klientowi klauzule marketingowe, które muszą być przez niego zaznaczone przez zapisaniem w bazie subskrybentów. Dzięki temu pozyskujemy zgodę przetwarzanie danych osobowych, zgodę na wykorzystanie adresu w celach marketingowych itd.

Masowe wysyłanie zaproszeń

Masowe wysyłanie zaproszeń na wydarzenia

Masowe wysyłanie zaproszeń na wydarzenia to jedna z funkcji AnoMail z którą warto poznać bliżej jeżeli Wasza firma organizuje szkolenia, konferencje, eventy itp. Program wysyła spersonalizowane zaproszenie jako załącznik do listu w formacie PDF.

Zakup bazy mailingowej firm​

Zakup bazy mailingowej z adresami firm

Zakup bazy mailingowej z adresami e-mail firm może okazać się ryzykowny jeżeli nie usuniesz z bazy adresów odbiorców, którzy nie życzą sobie otrzymywać żadnych zapytań oraz ofert.

Zapis do newslettera na stronie internetowej​

Zapis do newslettera na witrynie internetowej

Zapis do newslettera na witrynie internetowej dostępny jest w programie AnoMail i pozwala na zapisywania osób przez stronę internetową firmy. Moduł zapisu do newslettera weryfikuje adres e-mail odbiorcy przed umieszczeniem na liście subskrybentów.

Dokumentacja i samouczki

Dokumentacja i samouczki do AnoMail

W programie AnoMail dostępna jest dokumentacja i samouczki, które pozwalają szybko opanować obsługę naszego oprogramowania do mailingu. Multimedialne samouczki uczą w jaki sposób obsługiwać program. Dodatkowo pod przyciskiem F1 znajduje się podręcznik do nauki programu.

Tworzenie newslettera w programie AnoMail

Tworzenie newslettera w programie AnoMail

Newsletter to list w formacie graficznym HTML zwany kreacją e-mail wysyłany do dużej grupy odbiorców, którzy wyrazili na to zgodę wypełniając np. formularz subskrypcji umieszczony na stronie internetowej firmy. W programie AnoMail można tworzyć własne newslettery lub korzystać z gotowych szablonów kreacji e-mail.

Pakiet e-mailingowy AnoMail

Pakiet e-mailingowy AnoMail do masowej wysyłki newsletterów

Pakiet AnoMail to zbiór programów służących do prowadzenia masowej korespondencji e-mail oraz obsługi newslettera. W ramach pakietu otrzymujecie Państwo kombajn do mailingu umożliwiający prowadzenie akcji mailingowych bez ponoszenia comiesięcznych opłat abonamentowych.