Konsultacje i szkolenia z AnoMail

Konsultacje i szkolenia z programu mailingowego AnoMail

Zapraszamy na indywidualne konsultacje i szkolenia z programu mailingowego AnoMail, które realizowane są zdalnie poprzez TeamViewer QuickSupport oraz TeamViewer QuictJoin. Specjalna wersja oprogramowania szkoleniowego TeamViewer zapewnia wysokiej jakości połączenie między trenerem oraz kursantami

Seryjne wysyłanie maili

Seryjne wysyłanie maili i spersonalizowanych newsletterów

Seryjne wysyłanie maili polega na stworzeniu jednej wiadomość z polami personalizacji np. Imię, Nazwa firmy itd. Program uzupełni pola personalizacji właściwymi danymi i wyśle tyle wiadomości ilu będzie odbiorców w bazie. Przy czym każdy otrzyma oddzielną wiadomość zaadresowaną tylko do niego.

Dynamiczna treść email

Dynamiczna treść w e-mail marketingu

Dynamiczna treść e-mail oznacza, że do treści newslettera wstawia się zmienne dane zależne od odbiorcy wiadomości e-mail. W ten sposób tworząc jedną wiadomość można wyświetlić różne treści w zależności od tego czy list kierowany jest do kobiet lub mężczyzn itd.

Korespondencja seryjna e-mail

Korespondencja seryjna e-mail

Program AnoMail pozwala przygotować korespondencję seryjną e-mail zawierającą pola personalizacji takie jak imię, nazwisko, nazwa firmy czy np. unikalny numer klienta itp. Dzięki personalizacji znacznie zwiększa się skuteczność masowej wysyłki

Odmiana imion przez przypadki​

Odmiana imion przez przypadki i korzystanie ze zwrotów zależnych od płci

AnoMail pozwala wysyłać w pełni spersonalizowane e-mailingi w tym zwracać się do odbiorcy po imieniu a nawet odmieniać jego imię przez przypadki. Aby tego dokonać należy kliknąć Nowy list a następnie wybrać funkcję Personalizacja, potem wybrać Wstaw imię odbiorcy (np. Grzegorz) lub Wstaw imię w wołaczu (np. Grzegorzu).

Cold mailing spersonalizowana wysyłka​

Cold mailing spersonalizowana wysyłka

Cold mail czyli zimny e-mail to spersonalizowany mail wysyłany do dużej grupy odbiorców, który ma sprawiać wrażenie, że nadawca zna odbiorce. Cold mail wysyłany jest zazwyczaj do odbiorcy bez uprzedniego kontaktu. Najczęściej cold mailing stosowany jest do pozyskiwania nowych klientów.