Cold mail

AnoMail SMTP i Office 365

Dynamiczna treść w e-mail marketingu

Dynamiczna treść e-mail oznacza, że do treści listu wstawia się zmienne dane zależne od odbiorcy wiadomości e-mail. W ten sposób tworząc jedną wiadomość można wyświetlić różne treści w zależności od tego czy list kierowany jest do kobiet lub mężczyzn itd.

Korespondencja seryjna e-mail

Korespondencja seryjna e-mail

Program AnoMail począwszy od wersji 2020 pozwala przygotować korespondencję seryjną e-mail zawierającą pola personalizacji takie jak imię, nazwisko, nazwa firmy czy np. unikalny numer klienta itp.

Odmiana imion przez przypadki​

Odmiana imion przez przypadki i korzystanie ze zwrotów zależnych od płci

AnoMail pozwala wysyłać w pełni spersonalizowane e-mailingi w tym zwracać się do odbiorcy po imieniu a nawet odmieniać jego imię przez przypadki. Aby tego dokonać należy kliknąć Nowy list a następnie wybrać funkcję Personalizacja, potem wybrać Wstaw imię odbiorcy (np. Grzegorz) lub Wstaw imię w wołaczu (np. Grzegorzu).

Cold mailing spersonalizowana wysyłka​

Cold mailing spersonalizowana wysyłka

Cold mail czyli zimny e-mail to spersonalizowany mail wysyłany do dużej grupy odbiorców, który ma sprawiać wrażenie, że nadawca zna odbiorce. Cold mail wysyłany jest zazwyczaj do odbiorcy bez uprzedniego kontaktu. Najczęściej cold mailing stosowany jest do pozyskiwania nowych klientów.