Dokumentacja i samouczki

do programu AnoMail

Dokumentacja do programu

Do programu AnoMail dołączona jest dokumentacja i interaktywne samouczki, które wspomagają naukę obsługi naszego systemu e-mailingowego. Dokumentacja dostępna jest pod przyciskiem F1 lub po naciśnięciu przycisku Pomoc i ma formę dokumentu tekstowego. Pracując w programie AnoMail w każdej chwili można nacisnąć przycisk Pomoc (F1), który wyświetla temat pomocy związany z oknem programu, w którym aktualnie Państwo pracujecie.

Elektroniczny podręcznik obsługi oprogramowania AnoMail

Można także dokumentację przeglądać tak jak zwykły podręcznik wybierając wybierając ze spisu treści temat, który Państwa interesuje. Natomiast dla osób, które nie lubią czytać dokumentacji do programu dołączono także multimedialny samouczek.

Interaktywany samouczek do AnoMail

Po zainstalowaniu programu AnoMail na pulpicie zostanie utworzony skrót do samouczka. Dostęp do samouczka możliwy jest w głównym oknie programu w Menu Pomoc. Interaktywny samouczek jest przygotowany w formie multimedialnej czyli opowiada i pokazuje jak korzystać z programu. W samouczku można wykonywać także samodzielne ćwiczenia.

Dodatkowe materiały na płycie DVD dostępnej razem z programem

Samouczki oraz dokumentacja pozwolą Państwo w krótkim czasie poznać podstawowe możliwości oprogramowania mailingowego AnoMail. Wraz zakupem licencji STANDARD lub PREMIUM dostarczana jest płyta DVD zawierająca materiały szkoleniowe w wersji wideo oraz e-booki dot. różnych kwestii związanych z mailingami.

Gdyby okazało się, że dokumentacja i samouczki to za mało i chcieliby Państwo aby nasz konsultant pokazał Państwu na żywo jak korzystać z naszego systemu mailingowego to zapraszamy na internetowe lub stacjonarne szkolenia z realizacji wysyłek z programu AnoMail.

Oferujemy zdalne szkolenia lub konsultacje

Dla osób, które nie chcą czytać dokumentacji lub samodzielnie uczyć się obsługi programu AnoMail oferujemy indywidualne konsultacje, które realizowane są zdalnie. Tego typu szkolenia są szkoleniami zamkniętymi czyli uczestniczą w nich tylko osoby, które zamawiają szkolenie. Szkolenia i konsultacje są dodatkowo płatne i cena zależy od wybranej tematyki, ilości osób, które mają zostać przeszkolone oraz czasu szkolenia.

Szkolenia w sali komputerowej w Katowicach

Okresowo organizujemy także otwarte szkolenia w formie stacjonarnej. Szkolenia odbywają się cyklicznie raz na 3 miesiące. Szkolenia realizujemy w sali komputerowej Akademii Górnośląskiej (dawne GWSH) w Katowicach. Szkolenia mają charakter szkoleń otwartych więc mogą w nim uczestniczyć osoby z różnych firm.

Gdy dokumentacja i samouczki to za mało dla Państwa pracowników

W razie potrzeby prowadzimy także szkolenia zamknięte dla przedsiębiorstw lub organizacji. W takim przypadku tematyka szkolenia ustalana jest indywidualnie zgodnie z zapotrzebowaniem zamawiającego.
 

Kontakt w sprawie szkoleń stacjonarnych:

Rekrutację i zapisy na szkolenia stacjonarne otwarte lub zamknięte prowadzi Centrum Kursów i Szkoleń Górnośląskiej Wyższej Szkoły Handlowej im. Wojciecha Korfantego w Katowicach.

Zapisz się na szkolenie z e-mail marketingu

Centrum Kursów i Akademii Górnośląskiej w Katowicach
ul. Harcerzy Września 3, 40-659 Katowice, Budynek A
KATOWICE

Informacje i zapisy tel.: 696 728 230