Zapraszamy na indywidualne szkolenia dla firm

Zdalne szkolenia i konsultacje z AnoMail

Dla osób zainteresowanych organizujemy także indywidualne szkolenia realizowane poprzez Internet w zakresie zależnym od wymagań kursanta. Każde szkolenie, warsztat e-mailingowy lub webinar dopasowany jest do specyfiki zamawiającego.

Produktowe szkolenie z e-mail marketingu

Dla osób zainteresowanych organizujemy indywidualne szkolenia z e-mail marketingu oraz kursy i webinary realizowane poprzez Internet w zakresie zależnym od wymagań zamawiającego. Szkolenie odbywa się poprzez specjalne oprogramowanie do zdalnej nauki dzięki czemu kursant ma wrażenie, że trener siedzi razem z nim przy komputerze. Szkolenie przeznaczone jest dla tych wszystkich osób, które nie mają czasu na tradycyjne szkolenia i potrzebują w krótkim czasie rozpocząć prowadzenie profesjonalnych akcji mailingowych z poszanowaniem prawa i zachowaniem zasad e-mail marketingu.

Specjalna wersja teamviewer qs wbudowana w ANoMail

Szkolenie odbywa się poprzez jeden z najlepszych programów do zdalnych konsultacji TeamViewer QS lub TeamViewer Meeting (webinary). Trener widzi pulpit kursanta, mogą ze sobą rozmawiać, czatować oraz wymieniać się plikami

Oprogramowanie do zdalnych szkoleń

Nasze oprogramowanie do zdalnej pracy (TeamViewer QS oraz TeamViewer Meeting) oferuje komfort nauki identyczny z tym, który uzyskuje się gdy szkoleniowiec przyjeżdża do firmy i indywidualnie szkoli pracownika w tradycyjny sposób.

Grupa docelowa: Wszystkie osoby, które chcą nauczyć się zasad tworzenia oraz prowadzenia efektywnych kampanii e‑mailingowych przy użyciu oprogramowania AnoMail i nie mają czasu na stacjonarne szkolenie oraz przeglądanie dokumentacji.

W trakcie szkolenia nauczysz się nie tylko obsługi programu AnoMail ale przede wszystkim dowiesz się jak optymalnie wykorzystać nasze narzędzie do mailingu na potrzeby specyfiki Twojej firmy.

Forma realizacji i wybrane bloki tematyczne:

Zajęcia praktyczne przy komputerze prowadzone są poprzez Internet w następujących blokach tematycznych:

Odtwórz film na temat Szkolenia z e-mail marketingu w AnoMail

TeamViewer Meeting lub microsoft Teams

Dla większych grup lub gdy szkolenie ma charakter webinaru każdy z kursantów siedzi przy swoim komputerze i przez program TeamViewer Meeting lub Microsoft Teams uczestniczy w zajęciach

Tematyka dopasowana do zamawiającego

Tematyka szkolenia online lub webinaru może być ustalana indywidualnie w zależności od potrzeb firmy. W praktyce szkolenie ośmiogodzinne dzielone jest na 3 spotkania (sesje online) i może pokrywać się z tematyką omawianą podczas szkoleń stacjonarnych lub dotyczyć tylko tych kwestii, które szczególne Państwa interesują.

Szukaj inspiracji lub ciekawych tematów na naszym blogu

Przed zamówieniem szkolenia warto zapoznać się z artykułami z naszego bloga lub uzyskać dodatkową wiedzę o AnoMail przeglądając wybrane artykuły, które już na wstępie pozwolą lepiej poznać nasz system mailingowy.

Najczęściej poruszane zagadnienia

Wymagania dot. zdalnych konsultacji:

 • Zainstalowany i aktywowany program AnoMail w najnowszej wersji.
 • Program Zdalna Pomoc (TeamViewer QuickSupport) lub TeamViewer Meeting do spotkań i webinarów, dostępne razem z pakietem AnoMail.
 • Mikrofon oraz słuchawki (sprawdź czy działają przed szkoleniem).
 • Szerokopasmowe łącze internetowe. Sprawdź szybkość łącza przed szkoleniem.
 • Dane do konfiguracji konta pocztowego smtp (do wysyłania poczty).
 • Dane do konfiguracji konta poczty przychodzącej pop3 (do odbierania poczty).
 • Program pocztowy Live Mail, Thunderbird lub Microsoft Outlook (32-bitowy).
 • Przykładowe adresy e-mail w plikach XLS, DOC, TXT, CSV itp.
 • Teksty oraz przykładowe zdjęcia, które można wykorzystać do mailingu.
 • Strona internetowa firmy z informacjami o poszczególnych produktach lub usługach, które chcecie Państwo reklamować w mailingu.
 • Opcjonalnie konto na platformie Stripo do projektowania szablonów listów.
 • Opcjonalnie: Konto GMail do sprawdzania podglądu wiadomości w kliencie. webmail lub testów antyspamowych na serwerach Google/GMail.
 • Opcjonalnie: Konto Outlook.com do testów antyspamowych.
 • Opcjonalnie konto Google Analytics do obsługi raportów i statystyk.
 • Opcjonalnie konto w ChatGPT do generowania automatycznych tekstów.

Prowadzący:

dr Przemysław Rusiecki

Autor AnoMail, nauczyciel akademicki, ekspert w dziedzinie e-mail marketingu

Wymagany szybki internet

Sprawdź szybkość łącza

Aby szkolenie przebiegło prawidłowo wymagane jest aby Państwa łącze internetowe przychodzące (download) było szybsze niż 5 Mbps a wychodzące (upload) dysponowało transferem na poziomie ok 0,5 Mbps (zalecane 1 Mbps). W przeciwnym wypadku mogą być problemy z jakością połączenia wideo.

Przygotuj do szkolenia

Jeżeli w zdalnym szkoleniu ma uczestniczyć kilka osób to nasz konsultant łączy się z komputerem jednego z kursantów i za jego pośrednictwem szkoli całą grupę.

Najlepiej taki komputer podłączyć do rzutnika lub zapewnić pozostałym pracownikom wgląd w monitor komputera na którym będzie realizowane szkolenie.

Każdy z uczestników szkolenia powinien mieć zainstalowany program AnoMail w swoim komputerze aby mógł poklikać i przećwiczyć samodzielnie to co będzie pokazywał trener

Sprawdź mikrofon i słuchawki

Przed szkoleniem sprawdź czy działa mikrofon, słuchawki lub głośniki. Nie umieszczaj głośników blisko mikrofonu aby się nie sprzęgały

Dane do kont pocztowych

Przygotuj dane do konfiguracji kont pocztowych (pop3/smtp) aby nie trzeba ich było szukać

Bazy adresowe i treści do mailingu

Przygotuj kilka baz z adresami e-mail oraz obrazki i treści, które będzie można wykorzystać do nauki

oferta konsultacji i dedykowanych szkoleń dla użytkowników AnoMail

Cennik szkoleń

Masz pytanie? Zadzwoń: (+48) 22 203-56-66
5/5

Konsultacje

500 PLN netto
+23% VAT

pakiet START

2999 PLN netto
+23% VAT

Pakiet MAX

3999 PLN netto
+23% VAT
* - szkolenie dzielone jest najczęściej na 2 lub 3 części. Zakres szkolenia ustalany jest indywidualnie
Realizacja przez: TeamViewer QS, TM Meeting lub Microsoft Teams

Wolisz Szkolenia stacjonarne w sali komputerowej?

Organizujemy także otwarte i zamknięte szkolenia stacjonarne przy komputerze w siedzibie Akademii Górnośląskiej im. Wojciecha Korfantego w Katowicach. Każdy uczestnik otrzymuje certyfikat potwierdzający kompetencje z zakresu e-mail marketingu oraz obsługi AnoMail
Tradycyjne
Wysyłanie zaproszeń na webinar
Odtwórz film na temat Wysyłanie zaproszeń na webinar