Analizator darmowych skrzynek e-mail

Lista darmowych kont pocztowych

Analizator darmowych skrzynek e-mail

W program AnoMail wbudowano mechanizm wykrywania popularnych, darmowych skrzynek pocztowych oferowanych przez polskie lub zagraniczne firmy. Analizator darmowych skrzynek e-mail dostępny jest w głównym oknie programu AnoMail pod przyciskiem Porządkuj i pozwala usunąć z listy wysyłkowej darmowe konta pocztowe lub zostawiać na liście wysyłkowej tylko darmowe skrzynki pocztowe.

Zostaw adresy e-mail tylko z komercyjnych domen

Funkcja analizatora darmowych skrzynek e-mail przydaje się w szczególności, gdy np. ktoś nie chce wysyłać poczty do domen takich jak Interia, Onet, WP, Outlook.com, GMail, Yahoo itp. bo załóżmy, że chce wysłać zapytanie tylko na komercyjne domeny. W momencie, gdy program AnoMail podłączony jest do internetu otrzymuje dostęp do aktualizacji darmowych serwisów pocztowych. Gdy zbieracie adresy e-mail z internetu lub kupujecie bazy adresowe to warto przeczytać o legalizacji baz adresów e-mail oraz wysyłanie zapytań w formie tzw. cold mailingu.

Personalizacja do zmiany sygnatury antyspamowej listu

Analizator darmowych skrzynek e-mail pozwoli wydzielić darmowe skrzynki pocztowe z Państwa listy wysyłkowej np. do osobnego pliku. Jeżeli zdecydujecie się wykorzystać te adresy do wysyłania na nie zapytań lub ofert to koniecznie treść wiadomości e-mail powinna być personalizowana aby listy nie były identyczne.

Losowe bloki i personalizacja zwiększa dostarczalność poczty

Personalizacja i losowe bloki tekstu pozwolą zmienić tzw. sygnaturę antyspamową wiadomości i zwiększyć dostarczalność poczty. Filtry antyspamowe nie lubią jak do tego samego serwisu np. Onet, WP, GMail itp. przychodzi duża ilość korespondencji o tej samej treści. Losowe bloki i personalizacja zmieniają treść wiadomości więc z punktu widzenia filtru antyspamowego treść listu różni się od poprzednich i Państwa wiadomości nie są identyczne.

Inne wpisy z naszego bloga warte przeczytania: