Program do newslettera

wysyłanie newsletterów z komputera

Polski Program do newslettera

Jeżeli szukacie Państwo oprogramowania do wysyłania newsletterów to program AnoMail jest tym narzędziem dzięki któremu możecie zaoszczędzić na wysyłkach e-mail. W odróżnieniu od platform e-mailingowych dostępnych w abonamentowym modelu SaaS (ang. Software as As Service) nasz program do newslettera sprzedawany jest bez abonamentu gdyż instalowany jest w Państwa komputerze lub na serwerze z Windows i wysyłka realizowana jest z Waszego serwera poczty.

Alternatywa do abonamentowych systemów w modelu SaaS

Tym samym program AnoMail stanowi alternatywę dla abonamentowych systemów do wysyłki newslettera dostępnych online i może pochwalić się dużą dostarczalnością poczty zwłaszcza dlatego, że systemy antyspamowe nie widzą, że newsletter wysyłany jest z naszego oprogramowania. Nie można także automatycznie zablokować przyjmowania wysyłek z naszego systemu.

Tani i niewidoczny dla filtrów antyspamowych program do newslettera

AnoMail to polski system do wysyłki newsletterów z komputera, który skutecznością dorównuje konkurencji oraz przewyższa ją pod względem funkcji do czyszczenia baz adresowych oraz opcji personalizacji wiadomości e-mail. Ponadto program AnoMail jest transparentny dla systemów antyspamowych więc nikt nie może ustalić z jakiego systemu do mailingu Państwo korzystacie.

Polski program do wysyłki newslettera dla firm
Wiadomości tworzy się w formie wizualnym w graficznym edytorze listu

Obsługa kuponów Rabatowych wbudowania w program do newslettera

Dodatkowo każdy z czytelników Państwa newslettera może otrzymać np. spersonalizowany bon rabatowy, spersonalizowaną grafikę lub imienny kupon w PDF. Nasz program do wysyłania newsletterów pozwala nanieść na wzór kuponu pola personalizacji takie jak np. Imię, Nazwisko, numer kuponu, termin ważności itd. Pola te można wykorzystać do wysłania spersonalizowanych newsletterów a tym samym prowadzić programy lojalnościowe z wykorzystaniem newsletterów.

Patrz także: Wysyłanie spersonalizowanych kodów QR (Quick Response)

Program do newslettera bez abonamentu

Z racji tego, że program AnoMail zainstalowany jest w Państwa komputerze oraz wysyłka realizowana jest przez Państwa serwer poczty, nie ma u nas opłat abonamentowych oraz opłat za każdą wysłaną wiadomość e-mail

Ponadto program AnoMail jest transparentny dla systemów antyspamowych czyli nie można zablokować Państwa wysyłek tylko dlatego, że wysyłacie newsletter przy pomocy systemu mailingowego AnoMail. Oprócz zwykłych newsletterów można wysyłać biznesową korespondencję ze spersonalizowanymi załącznikami w dowolnym formacie oraz wstawiać fotokody QR.

Polecamy także: Dynamiczne kody QR do spersonalizowanych kampanii marketingowych

Film: Program do newsletterów po polsku

Odtwórz film na temat Program do newslettera dla firm po polsku

Newslettery podpisane cyfrowo S/MIME

Nasz program do wysyłania newsletterów potrafi podpisywać cyfrowo wiadomości. Dzięki temu odbiorca listu ma pewność, że wiadomość została wysłana przez Państwa. W związku z tym zwiększa się wiarygodność Państwa firmy oraz zmniejsza ryzyko trafienia do spamu gdyż popularne filtry antyspamowe „widząc”, że wiadomość jest podpisana cyfrowo obniżają jej punktację antyspamową.

Dodatkowo program pocztowy odbiorcy np. Outlook (desktop) lub GMail (webmail) pokaże przy adresie nadawcy że wiadomość pochodzi od zweryfikowanego adresu e-mail zgodnie z tym co pokazano na poniższym rysunku. Polecamy skorzystać z tej funkcjonalności aby mogli się Państwo wyróżnić na tle innych wydawców newsletterów.

Grafika dodawana do newslettera jest osadzana w liście więc od razu wyświetla się u adresata wiadomości. Odbiorca maila nie musi klikać aby wyświetlić obrazki bo one od razu pokazują się u niego w całej okazałości.

Polecany temat: Płatności bankowe przy pomocy kodów QR

Polski system do mailingu
Polski program do newslettera z graficznym edytorem wiadomości

Program do newslettera z obsługą podpisu S/MIME

Koszt komercyjnego podpisu cyfrowego wiadomości email to kwota ok. 39 pln netto na rok i warto w niego zainwestować aby zwiększyć dostarczalność Państwa newsletterów oraz po to aby odbiorca widział, że list pochodzi od zweryfikowanego nadawcy. Można także skorzystać z darmowych certyfikatów S/MIME od firmy Actalis.

Baza adresowa w naszym programie do newslettera

Dla tych osób, którym zależy na zachowaniu poufności swojej bazy mamy dobrą wiadomość. Wszystkie adresy e-mail oraz dodatkowe dane wprowadzane do AnoMail przechowywane są na dysku Państwa komputera.

Bazy adresowe na potrzeby wysyłki newslettera można tworzyć np. w programie Microsoft Excel, lub przygotowywać bezpośrednio w systemie CRM a następnie zapisać w pliku tekstowym CSV (dane rozdzielone przecinkami).

Adresy w Państwa komputerze a nie u dostawcy systemu mailingowego

Bazy adresowe do obsługi newslettera zawierające spersonalizowane dane wczytuje się do programu AnoMail poprzez Edytor kontaktów używając funkcji Importuj listę kontaktów z pliku CSV. Z racji tego, że bazy przechowywane są w Państwa komputerze a nie na serwerach dostawcy oprogramowania, nie ma konieczności podpisywania umowy powierzania przetwarzania danych osobowych.

Generator kuponów rabatowych​
Edytor kontaktów w programie do newslettera AnoMail Desktop

Inne tematy związane z wysyłką newslettera: