Program do newslettera

wysyłanie newsletterów z komputera

Program do newslettera

Jeżeli szukacie Państwo oprogramowania do wysyłania newsletterów to program AnoMail jest tym narzędziem które może się Wam przydać. W odróżnieniu od platform e-mailingowych dostępnych w abonamentowym modelu SaaS (ang. Software as As Service) nasz program do newslettera sprzedawany jest bez abonamentu gdyż instalowany jest w Państwa komputerze lub na serwerze VPS z Windows i wysyłka realizowana jest z Waszego serwera poczty. 

Tym samym program AnoMail stanowi alternatywę dla abonamentowych systemów do wysyłki newslettera dostępnych online i może pochwalić się dużą dostarczalnością poczty zwłaszcza dlatego, że systemy antyspamowe nie widzą, że newsletter wysyłany jest z naszego oprogramowania. Nie można także automatycznie zablokować przyjmowania wysyłek z naszego systemu.

AnoMail to tani system do wysyłki newsletterów z komputera, który skutecznością dorównuje konkurencji oraz przewyższa ją pod względem funkcji do czyszczenia baz adresowych oraz opcji personalizacji wiadomości e-mail.

Obsługa kuponów Rabatowych wbudowania w program do newslettera

Dodatkowo każdy z czytelników Państwa newslettera może otrzymać np. spersonalizowany bon rabatowy, spersonalizowaną grafikę lub imienny kupon w PDF. Nasz program do wysyłania newsletterów pozwala nanieść na wzór kuponu pola personalizacji takie jak np. Imię, Nazwisko, numer kuponu, termin ważności itd. Pola te można wykorzystać do wysłania spersonalizowanych newsletterów a tym samym prowadzić programy lojalnościowe z wykorzystaniem newsletterów.

Program do newslettera bez abonamentu

Z racji tego, że program AnoMail zainstalowany jest w Państwa komputerze oraz wysyłka realizowana jest przez Państwa serwer poczty, nie ma u nas opłat abonamentowych oraz opłat za każdą wysłaną wiadomość e-mail. Ponadto program AnoMail jest transparentny dla systemów antyspamowych czyli nie można zablokować Państwa wysyłek tylko dlatego, że wysyłacie newsletter przy pomocy systemu mailingowego AnoMail. Oprócz zwykłych newsletterów można wysyłać biznesową korespondencję ze spersonalizowanymi załącznikami w dowolnym formacie.

Odtwórz wideo

Newslettery podpisane cyfrowo S/MIME

Nasz program do wysyłania newsletterów potrafi podpisywać cyfrowo wiadomości. Dzięki temu odbiorca listu ma pewność, że wiadomość została wysłana przez Państwa. W związku z tym zwiększa się wiarygodność Państwa firmy oraz zmniejsza ryzyko trafienia do spamu gdyż popularne filtry antyspamowe „widząc”, że wiadomość jest podpisana cyfrowo obniżają jej punktację antyspamową.

Dodatkowo program pocztowy odbiorcy np. Outlook (desktop) lub GMail (webmail) pokaże przy adresie nadawcy że wiadomość pochodzi od zweryfikowanego adresu e-mail zgodnie z tym co pokazano na poniższym rysunku. Polecamy skorzystać z tej funkcjonalności aby mogli się Państwo wyróżnić na tle innych wydawców newsletterów.

Program do newslettera z obsługą podpisu S/MIME

Koszt podpisu cyfrowego wiadomości email to kwota ok. 35 pln netto na rok i warto w niego zainwestować aby zwiększyć dostarczalność Państwa newsletterów oraz po to aby odbiorca widział, że list pochodzi od zweryfikowanego nadawcy.

Baza adresowa w naszym programie do newslettera

Dla tych osób, którym zależy na zachowaniu poufności swojej bazy mamy dobrą wiadomość. Wszystkie adresy e-mail oraz dodatkowe dane wprowadzane do AnoMail przechowywane są na dysku Państwa komputera. Bazy adresowe na potrzeby wysyłki newslettera można tworzyć np. w programie Microsoft Excel, lub przygotowywać bezpośrednio w systemie CRM a następnie zapisać w pliku tekstowym CSV (dane rozdzielone przecinkami).

Adresy w Państwa komputerze a nie u dostawcy systemu mailingowego

Bazy adresowe do obsługi newslettera zawierające spersonalizowane dane wczytuje się do programu AnoMail poprzez Edytor kontaktów używając funkcji Importuj listę kontaktów z pliku CSV. Z racji tego, że bazy przechowywane są w Państwa komputerze a nie na serwerach dostawcy oprogramowania, nie ma konieczności podpisywania umowy powierzania przetwarzania danych osobowych.

Generator kuponów rabatowych​
Edytor kontaktów w programie do newslettera AnoMail Desktop

Inne tematy związane z wysyłką newslettera: