Szkolenie e-mail marketing i masowe wysyłki zapytań oraz ofert

Nauka obsługi programu AnoMail oraz dużo ćwiczeń i wiedzy praktycznej przekazywanej przez doświadczonych trenerów

Szkolenie e-mail marketing w katowicach lub zdalnie

Zapraszamy na całodniowe szkolenia otwarte z cyklu „Od zera do e-mail marketera” w trakcie których oprócz nauki optymalnego korzystania ze wszystkich funkcji naszego systemu e-mailingowego pokazujemy jak zorganizować proces mailingu w Twojej firmie tzn. pokazujemy jak budować bazę adresową i prowadzić do niej skuteczne wysyłki e-mail, omawiamy jak nie trafić do spamu oraz uczymy w jaki sposób pisać treści listów tak aby odniosły sukces marketingowy i wyróżniały się na tle innych wiadomości trafiających do skrzynki odbiorcy. AnoMail oferuje pełną personalizację treści, tematów, grafiki oraz załączników więc warto to wykorzystać.

Szkolenie e-mail marketing dla firm

Organizujemy także szkolenia zamknięte (na zamówienie) dla firmy lub szkolenia otwarte. Szkolenie odbywa się w naszej sali komputerowej w Katowicach i jest dostosowane tylko i wyłącznie do specyfiki Państwa przedsiębiorstwa w przypadku szkoleń zamkniętych. Szkolenia zamawiane przez firmy dla swoich pracowników mają inny charakter niż szkolenia otwarte (ogólne), w których uczestniczą osoby z różnych branż. Cena obejmuje całodniowe szkolenie (8h) wraz z licencją na oprogramowanie oraz lunch i serwis herbaciano-kawowy. Prowadzimy także zdalne kursy z e-mail marketingu oraz webinary dopasowane do potrzeb zamawiającego.

Wiedza praktyczna

Dotycząca masowych wysyłek i oprogramowania AnoMail

doświadczeni trenerzy

Szkolenia prowadzą doświadczeni e-mail marketerzy

Certyfikat ukończenia

Każdy uczestnik otrzymuje certyfikat ukończenia szkolenia

Praktyczna wiedza z pierwszej ręki

Nasze szkolenia to przede wszystkim praktyczna wiedza dot. e-mail marketingu przekazywana w przyjazny sposób przez praktyków odpowiedzialnych za wielotysięczne wysyłki. Szkolenia prowadzi między innymi dr Przemysław Rusiecki autor projektu AnoMail.

Ćwiczenia odbywają się przy komputerze z oprogramowaniem e-mailingowym AnoMail, które po szkoleniu zabierasz ze sobą i zdobytą wiedzę sprawdzasz w praktyce zaczynając prowadzić własne wysyłki.

Grupa docelowa: Właściciele firm, menedżerowie, pracownicy odpowiedzialni za komunikację e-mail z klientami/kontrahentami oraz specjaliści ds. kreowania wizerunku firmy. Ponadto wszystkie osoby, które chcą nauczyć się zasad tworzenia oraz prowadzenia efektywnych kampanii e‑mailingowych przy użyciu oprogramowania AnoMail i nie tylko.

Wstawianie grafiki do mailingu z opcją dopasowania

musisz umieć wykorzystać możliwości AnoMail

Czy wiesz, że

Obsługa programu AnoMail to nie wszystko. AnoMail jest tylko narzędziem, które wspomoże Twoje działania e-marketingowe. Ważne jest to aby poznać zasady prowadzenia masowych wysyłek, dowiedzieć się od czego zależy ich skuteczność, jak pisać listy aby nie trafić do spamu itd. Po to właśnie organizujemy szkolenia i webinary aby nauczyć Cię korzystać z naszego narzędzia do prowadzenia samodzielnych i przede wszystkim skutecznych wysyłek.

Odtwórz film na temat Szkolenia z e-mail marketingu w AnoMail

Szukasz indywidualnych szkoleń?

Napisz do nas chętnie odpowiemy na każde pytanie

 1. Przedstawienie możliwości i omówienie najważniejszych funkcji programu AnoMail w najwyższej opcji licencji o nazwie Premium.
 2. Od czego zależy i jak poprawić dostarczalność poczty e-mail z Państwa serwerów.
 3. Filtry antyspamowe jak działają oraz w jaki sposób można je omijać.
 4. Kwestie prawne związane z e-mailingami w tym obowiązek informacyjny oraz RODO.
 5. Zbieranie adresów e-mail, legalizacja baz adresowych oraz zasady pozyskiwania zgód marketingowych na przesłanie informacji handlowej (podstawy cold mailingu).
 6. Porządkowanie, segmentacja oraz higiena baz adresowych z wykorzystaniem AnoMail.
 7. Zasady tworzenia spersonalizowanych wiadomości e-mail w formacie graficznym.
 8. Nauka tworzenia treść do e-mailingów z wykorzystaniem sztucznej inteligencji (ChatGPT).
 9. Tworzenie responsywnych szablonów w wizualnym edytorze Stripo oraz optymalizacja grafiki.
 10. Wykonywanie testów antyspamowych oraz korzystanie z analizatorów antyspamowych.
 11. Wysyłanie masowej korespondencji e-mail, ponawianie wysyłek (follow up) i korzystanie z historii mailingu oraz archiwum korespondencji.
 12. Użycie funkcji do zmiany sygnatur antyspamowych wiadomości e-mail (mieszacz tematów, losowe bloki tekstu oraz inne pola personalizacji, które warto wykorzystać).
 13. Obsługa zwrotów z niedostarczonej korespondencji e-mail (Mail Delivery System).
 14. Automatyzacja procesu rezygnacji oraz wyrażania zgód marketingowych w AnoMail
 15. Raporty oraz śledzenie skuteczności e-mailingów (CTR, OR, DSN oraz śledzik).
 16. Obsługa imiennych kuponów rabatowych w PDF oraz personalizacja załączników.
 17. Podpisywanie cyfrowe wiadomości (S/MIME) oraz pełne szyfrowanie korespondencji e-mail.
 18. Jak wygląda prawidłowy cykl realizacji kampanii e-mailingowej z AnoMail.
nauczymy Cię więcej niż się spodziewasz

Co odróżnia nasze szkolenia od innych?

Oprócz praktycznej wiedzy z zakresu prowadzenia akcji e-mailingowych otrzymujecie Państwo oprogramowanie e-mailingowe czyli narzędzie, dzięki któremu zaraz po zakończeniu szkolenia możecie rozpocząć prowadzenie własnych akcji e-mailingowych. Co istotne uzyskacie wyniki takie same lub wyższe w podrównaniu do konkurencyjnych systemów ale bez ponoszenia opłat za każdą wysłaną wiadomość lub dodatkowych opłat za użycie podpisu cyfrowego (S/MIME). W odróżnieniu od konkurencji dostajecie oprogramowanie bez abonamentu, z pełną kontrolą nad treścią wiadomości, możliwością używania podpisu elektronicznego oraz bazami adresowymi w Państwa komputerze.

Szkolenia prowadzi

dr Przemysław Rusiecki

dr Przemysław Rusiecki

Ekspert ds. e-marketingu, nauczyciel akademicki

właściciel firmy AnoMail Software

Szkolenie e-mail marketing i masowe wysyłki zapytań oraz ofert z programu anomail

W cenie licencja na oprogramowanie

W 100% praktyka i realne przykłady

Cele szkolenia z e-mail marketingu​

Efektywna nauka obsługi systemu e-mailingowego AnoMail oraz poznanie zasad niezbędnych do prowadzenia skutecznych akcji e-mail marketingowych. W trakcie szkolenia uczymy, w jaki sposób budować własną bazę adresową, jak pisać skuteczne treści do mailingu oraz w jaki sposób personalizować treść wiadomości e-mail aby sprawiała wrażenie, że została wysłana tylko do jednej osoby.

Pokazujemy z jakich części powinien składać się list (pole Od, Temat, preheader, nagłówek, treść + CTA, stopka itp.) oraz w jaki sposób wysyłać zapytania ofertowe tak, aby nie trafiły do spamu, a zarazem nie podpadały pod Ustawę o świadczeniu usług drogą elektroniczną, RODO lub ustawę dot. prawa telekomunikacyjnego. Nauczymy Cię także jak używać losowych bloków lub tematów aby każda wiadomość była inna.

W razie konieczności tematyka może być dostosowana do zamawiającego czyli poruszać tylko te kwestie, które Państwa szczególnie interesują lub z którymi macie problemy.

Szkolenie w Katowicach

Akademia Górnośląska
im. Wojciecha Korfantego
40-659 Katowice, ul. Harcerzy Września 3
email: szkolenia@gwsh.pl
OTWARtE

Informacje i zapisy tel.: 696 728 230

Masz pytanie?

Lista najczęściej zadawanych pytań i odpowiedzi

Gdzie odbywa się szkolenie?

Szkolenia stacjonarne odbywają się w sali komputerowej w Katowicach na terenie Akademii Górnośląskiej (dawne GWSH) ul. Harcerzy Września 3, 40-659 Katowice.

Czy mogę zamówić szkolenie tylko dla mojej firmy?

Tak jest taka możliwość zarówno w przypadku szkoleń stacjonarnych jak i szkoleń internetowych czyli online.

W jaki sposób zamawia się i płaci za szkolenie?

Szkolenie zamawia się przez Dział Kursów i Szkoleń AG w Katowicach. Tel.: 696721366, email: szkolenia@gwsh.pl. Uczestnik otrzymuje fakturę VAT do opłacenia min. 48h przed terminem szkolenia.

Czy za szkolenie otrzymam Fakturę VAT?

Tak. Za każde szkolenie lub konsultacje wystawiana jest faktura z 23% VAT.