Szkolenie e-mail marketing i masowe wysyłki zapytań oraz ofert

Nauka obsługi programu AnoMail oraz dużo ćwiczeń i wiedzy praktycznej przekazywanej przez doświadczonych trenerów

Szkolenie e-mail marketing w katowicach lub zdalnie

Zapraszamy na całodniowe szkolenia otwarte z cyklu „Od zera do e-mail marketera” w trakcie których oprócz nauki optymalnego korzystania ze wszystkich funkcji naszego systemu e-mailingowego pokazujemy jak zorganizować proces mailingu w Twojej firmie tzn. pokazujemy jak budować bazę adresową i prowadzić do niej skuteczne wysyłki e-mail, omawiamy jak nie trafić do spamu oraz uczymy w jaki sposób pisać treści listów tak aby odniosły sukces marketingowy i wyróżniały się na tle innych wiadomości trafiających do skrzynki odbiorcy. AnoMail oferuje pełną personalizację treści, tematów, grafiki oraz załączników więc warto to wykorzystać.

Szkolenie e-mail marketing dla firm

Organizujemy także szkolenia zamknięte (na zamówienie) dla firmy lub szkolenia otwarte. Szkolenie odbywa się w naszej sali komputerowej w Katowicach i jest dostosowane tylko i wyłącznie do specyfiki Państwa przedsiębiorstwa w przypadku szkoleń zamkniętych. Szkolenia zamawiane przez firmy dla swoich pracowników mają inny charakter niż szkolenia otwarte (ogólne), w których uczestniczą osoby z różnych branż. Cena obejmuje całodniowe szkolenie (8h) wraz z licencją na oprogramowanie oraz lunch i serwis herbaciano-kawowy. Prowadzimy także zdalne kursy z e-mail marketingu oraz webinary dopasowane do potrzeb zamawiającego.

Wiedza praktyczna

Dotycząca masowych wysyłek i oprogramowania AnoMail

doświadczeni trenerzy

Szkolenia prowadzą doświadczeni e-mail marketerzy

Certyfikat ukończenia

Każdy uczestnik otrzymuje certyfikat ukończenia szkolenia

Praktyczna wiedza z pierwszej ręki

Nasze szkolenia to przede wszystkim praktyczna wiedza dot. e-mail marketingu przekazywana w przyjazny sposób przez praktyków odpowiedzialnych za wielotysięczne wysyłki. Szkolenia prowadzi między innymi dr Przemysław Rusiecki autor projektu AnoMail.

Ćwiczenia odbywają się przy komputerze z oprogramowaniem e-mailingowym AnoMail, które po szkoleniu zabierasz ze sobą i zdobytą wiedzę sprawdzasz w praktyce zaczynając prowadzić własne wysyłki.

Grupa docelowa: Właściciele firm, menedżerowie, pracownicy odpowiedzialni za komunikację e-mail z klientami/kontrahentami oraz specjaliści ds. kreowania wizerunku firmy. Ponadto wszystkie osoby, które chcą nauczyć się zasad tworzenia oraz prowadzenia efektywnych kampanii e‑mailingowych przy użyciu oprogramowania AnoMail i nie tylko.

Wstawianie grafiki do mailingu z opcją dopasowania

musisz umieć wykorzystać możliwości AnoMail

Czy wiesz, że

Obsługa programu AnoMail to nie wszystko. AnoMail jest tylko narzędziem, które wspomoże Twoje działania e-marketingowe. Ważne jest to aby poznać zasady prowadzenia masowych wysyłek, dowiedzieć się od czego zależy ich skuteczność, jak pisać listy aby nie trafić do spamu itd. Po to właśnie organizujemy szkolenia i webinary aby nauczyć Cię korzystać z naszego narzędzia do prowadzenia samodzielnych i przede wszystkim skutecznych wysyłek.