Szkolenie e-mail marketing i masowe wysyłki zapytań oraz ofert

Nauka obsługi programu AnoMail oraz dużo ćwiczeń i wiedzy praktycznej przekazywanej przez doświadczonych trenerów

Szkolenie e-mail marketing w katowicach lub zdalnie

Zapraszamy na całodniowe szkolenia otwarte z cyklu „Od zera do e-mail marketera” w trakcie których oprócz nauki optymalnego korzystania ze wszystkich funkcji naszego systemu e-mailingowego pokazujemy jak zorganizować proces mailingu w Twojej firmie tzn. jak budować bazę adresową i prowadzić do niej skuteczne wysyłki e-mail, omawiamy jak nie trafić do spamu oraz uczymy w jaki sposób tworzyć treści listów tak aby odniosły sukces marketingowy i wyróżniały się na tle innych wiadomości trafiających do skrzynki odbiorcy.

Szkolenie e-mail marketing dla firm

Organizujemy także szkolenia zamknięte (na zamówienie) dla firmy lub szkolenia otwarte. Szkolenie odbywa się w naszej sali komputerowej w Katowicach i jest dostosowane tylko i wyłącznie do specyfiki Państwa przedsiębiorstwa w przypadku szkoleń zamkniętych. Szkolenia zamawiane przez firmy dla swoich pracowników mają inny charakter niż szkolenia otwarte (ogólne), w których uczestniczą osoby z różnych branż. Cena obejmuje całodniowe szkolenie (8h) wraz z licencją na oprogramowanie oraz lunch i serwis herbaciano-kawowy. Prowadzimy także zdalne kursy z e-mail marketingu dopasowane do potrzeb zamawiającego.

Wiedza praktyczna

Dotycząca masowych wysyłek i oprogramowania AnoMail

doświadczeni trenerzy

Szkolenia prowadzą doświadczeni e-mail marketerzy

Certyfikat ukończenia

Każdy uczestnik otrzymuje certyfikat ukończenia szkolenia

Praktyczna wiedza z pierwszej ręki

Nasze szkolenia to przede wszystkim praktyczna wiedza dot. e-mail marketingu przekazywana w przyjazny sposób przez praktyków odpowiedzialnych za wielotysięczne wysyłki. Szkolenia prowadzi między innymi dr Przemysław Rusiecki autor projektu AnoMail.

Ćwiczenia odbywają się przy komputerze z oprogramowaniem e-mailingowym AnoMail, które po szkoleniu zabierasz ze sobą i zdobytą wiedzę sprawdzasz w praktyce zaczynając prowadzić własne wysyłki.

Grupa docelowa: Właściciele firm, menedżerowie, pracownicy odpowiedzialni za komunikację e-mail z klientami/kontrahentami oraz specjaliści ds. kreowania wizerunku firmy. Ponadto wszystkie osoby, które chcą nauczyć się zasad tworzenia oraz prowadzenia efektywnych kampanii e‑mailingowych przy użyciu oprogramowania AnoMail i nie tylko.

Wstawianie grafiki do mailingu z opcją dopasowania

musisz umieć wykorzystać możliwości AnoMail

Czy wiesz, że

Obsługa programu AnoMail to nie wszystko. AnoMail jest tylko narzędziem, które wspomoże Twoje działania e-marketingowe. Ważne jest to aby poznać zasady prowadzenia masowych wysyłek, dowiedzieć się od czego zależy ich skuteczność, jak pisać listy aby nie trafić do spamu itd. Po to właśnie organizujemy szkolenia aby nauczyć Cię korzystać z naszego narzędzia do prowadzenia samodzielnych i przede wszystkim skutecznych wysyłek.

Szkolenie e-mail marketing i masowe wysyłki zapytań oraz ofert z programu anomail

W cenie licencja na oprogramowanie

 1. Przedstawienie możliwości i omówienie najważniejszych funkcji programu AnoMail w najwyższej opcji licencji o nazwie Premium.
 2. Od czego zależy i jak poprawić dostarczalność poczty e-mail z Państwa serwerów.
 3. Filtry antyspamowe jak działają oraz w jaki sposób można je omijać.
 4. Kwestie prawne związane z e-mailingami w tym obowiązek informacyjny oraz RODO.
 5. Zbieranie adresów e-mail, legalizacja baz adresowych oraz zasady pozyskiwania zgód marketingowych na przesłanie informacji handlowej (podstawy cold mailingu).
 6. Porządkowanie, segmentacja oraz higiena baz adresowych z wykorzystaniem AnoMail.
 7. Zasady tworzenia spersonalizowanych wiadomości e-mail w formacie graficznym.
 8. Wykonywanie testów antyspamowych oraz korzystanie z analizatorów antyspamowych.
 9. Wysyłanie masowej korespondencji e-mail, ponawianie wysyłek (follow up) i korzystanie z historii mailingu oraz archiwum korespondencji.
 10. Użycie funkcji do zmiany sygnatur antyspamowych wiadomości e-mail (mieszacz tematów, losowe bloki
 11. tekstu oraz inne pola personalizacji, które warto znać).
 12. Obsługa zwrotów z niedostarczonej korespondencji e-mail (Mail Delivery System).
 13. Automatyzacja procesu rezygnacji oraz wyrażania zgód marketingowych w AnoMail
 14. Raporty oraz śledzenie skuteczności e-mailingów (CTR, OR, DSN oraz śledzik).
 15. Obsługa imiennych kuponów rabatowych w PDF oraz personalizacja załączników.
 16. Jak wygląda prawidłowy cykl realizacji kampanii e-mailingowej z AnoMail.
nauczymy Cię więcej niż się spodziewasz

Co odróżnia nasze szkolenia od innych?

Oprócz praktycznej wiedzy z zakresu prowadzenia akcji e-mailingowych otrzymujecie Państwo oprogramowanie e-mailingowe czyli narzędzie, dzięki któremu zaraz po zakończeniu szkolenia możecie rozpocząć prowadzenie własnych akcji e-mailingowych. Co istotne uzyskacie wyniki takie same lub wyższe w podrównaniu do konkurencyjnych systemów ale bez ponoszenia opłat za każdą wysłaną wiadomość lub dodatkowych opłat za użycie podpisu cyfrowego (S/MIME). W odróżnieniu od konkurencji dostajecie oprogramowanie bez abonamentu, z pełną kontrolą nad treścią wiadomości, możliwością używania podpisu elektronicznego oraz bazami adresowymi w Państwa komputerze.

Szkolenia prowadzi doświadczony trener

dr Przemysław Rusiecki

dr Przemysław Rusiecki

Ekspert ds. e-marketingu, autor AnoMail

właściciel firmy AnoMail Software

Szukasz indywidualnych szkoleń?

Napisz do nas chętnie odpowiemy na każde pytanie

W 100% praktyka i realne przykłady

Cele szkolenia z e-mail marketingu​

Efektywna nauka obsługi systemu e-mailingowego AnoMail oraz poznanie zasad niezbędnych do prowadzenia skutecznych akcji e-mail marketingowych. W trakcie szkolenia uczymy, w jaki sposób budować własną bazę adresową, jak pisać skuteczne treści do mailingu oraz w jaki sposób personalizować treść wiadomości e-mail aby sprawiała wrażenie, że została wysłana tylko do jednej osoby.

Pokazujemy z jakich części powinien składać się list (pole Od, Temat, preheader, nagłówek, treść + CTA, stopka itp.) oraz w jaki sposób wysyłać zapytania ofertowe tak, aby nie trafiły do spamu, a zarazem nie podpadały pod Ustawę o świadczeniu usług drogą elektroniczną, RODO lub ustawę dot. prawa telekomunikacyjnego. Nauczymy Cię także jak używać losowych bloków lub tematów aby każda wiadomość była inna.

W razie konieczności tematyka może być dostosowana do zamawiającego czyli poruszać tylko te kwestie, które Państwa szczególnie interesują lub z którymi macie problemy.

Szkolenie w Katowicach

Górnośląska Wyższa Szkoła Handlowa
im. Wojciecha Korfantego
40-659 Katowice, ul. Harcerzy Września 3
email: szkolenia@gwsh.pl
OTWARtE

Informacje i zapisy tel.: 696 728 230

Masz pytanie?

Lista najczęściej zadawanych pytań i odpowiedzi

Gdzie odbywa się szkolenie?

Szkolenia stacjonarne odbywają się w sali komputerowej w Katowicach na terenie Górnośląskiej Wyższej Szkoły Handlowej ul. Harcerzy Września 3, 40-659 Katowice.

Czy mogę zamówić szkolenie tylko dla mojej firmy?

Tak jest taka możliwość zarówno w przypadku szkoleń stacjonarnych jak i szkoleń internetowych czyli online.

W jaki sposób zamawia się i płaci za szkolenie?

Szkolenie zamawia się przez Dział Kursów i Szkoleń Górnośląskiej Wyższej Szkoły Handlowej w Katowicach. Tel.: 696721366, email: szkolenia@gwsh.pl. Uczestnik otrzymuje fakturę VAT do opłacenia min. 48h przed terminem szkolenia.

Czy za szkolenie otrzymam Fakturę VAT?

Tak. Za każde szkolenie lub konsultacje wystawiana jest faktura z 23% VAT.