Integracja z Emailable

Integracja z usługą Emailable do oceny aktualności adresów e-mail

AnoMail Premium jest zintegrowany z usługą Emailable, która umożliwia weryfikację aktualności adresów e-mail przed wysyłką. Dzięki tej funkcji można uniknąć wysyłania wiadomości na nieaktywnych lub błędnych adresów e-mail, zwiększając efektywność kampanii e-mailowych. Ta funkcjonalność przyda się przede wszystkim nadawcom wysyłającym cold mailing lub zapytania ofertowe

Preheader dopełnienie tematu maila

Preheader czyli dopełnienie tematu w wiadomościach e-mail

AnoMail obsługuje tzw. preheader czyli dopełnienie tematu. Preheader to krótka linijka tekstu umieszczona na początku wiadomości e-mail, która ma za zadanie zachęcić odbiorców do otwarcia wiadomości poprzez dodatkowe informacje lub wzmocnienie przekazu zawartego w temacie. Jest to często niewielki fragment treści, który uzupełnia temat wiadomości, zwiększając jej atrakcyjność i skuteczność.

White label AnoMail Software

White label program do mailingu AnoMail

White label w odniesieniu do AnoMail oznacza, że program nie dokleja żadnych informacji pozwalających zidentyfikować system wysyłkowy. Dzięki temu odbiorcy Państwa mailingu oraz filtry antyspamowe nie wiedzą z jakiej platformy mailingowej korzystacie.