Import i eksport Archiwum wysyłek

Import i eksport archiwum wysyłek z AnoMail

Domyślnie program instaluje się u każdego pracownika z osobna. Dlatego każdy z użytkowników ma dostęp tylko do swojej historii wysyłki czyli Archiwum. Jednakże można współdzielić Archiwum między różnymi stanowiskami w fimie

Archiwum korespondencji e-mail​

Archiwum korespondencji e-mail

W AnoMail użytkownik uzyskuje dostęp do archiwum korespondencji e-mail, historii korespondencji, listy tymczasowych blokad. Oznacza to, że wszystkie wiadomości standardowo po wysłaniu zostają umieszczone w archiwum w celu późniejszego wykorzystania. Archiwum to, jest zupełnie niezależne od programu Outlook, Windows Live Mail itp.

Follow-Up czyli ponowienie wysyłki

Follow up czyli ponowienie wysyłki do wybranych odbiorców

Follow-up to element automatyzacji e-mail marketingu, który pozwala zaplanować kilka wysyłek do odbiorców. Najczęściej taką funkcjonalność można spotkać w abonamentowych systemach online, które działają 24 godziny na dobę na serwerze dostawcy systemu mailingowego.

Historia mailingu z AnoMail

Historia mailingu czyli ochrona przed zdublowaniem wysyłki

Funkcja historia mailingu służy do ochrony przed wysłaniem poczty do osób, które już wcześniej otrzymały od Państwa korespondencję. Ta funkcja używana jest w sytuacji, w której np. przez miesiąc wysyłacie Państwo zapytania o możliwość przesłania oferty do różnych baz adresowych i nie chcecie się martwić czy odbiorca korespondencji nie otrzyma dwa razy tej samej przesyłki tylko dlatego, że jego adres powielił się w kilku bazach.

Lista zastrzeżona​ - czarna lista adresów

Lista zastrzeżona czyli czarna lista odbiorców

W głównym oknie programu znajduje się przycisk Zastrzeżone, który umożliwia wprowadzenie na czarną listę adresów e-mail odbiorców lub domen, którzy nie życzą sobie otrzymywania od Państwa żadnej korespondencji. Na tę listę dodaje się także adresy osób, które rezygnują z Państwa mailingu klikając w link rezygnacji.