Grafika do mailingu

Animacja grafiki w newsletterach

Animacja grafiki w newsletterach

Newslettery, w których znajduje się animowana grafika GIF cechują się wyższą klikalnością. Dlatego marketerzy coraz chętniej stosują grafię w formacie GIF aby przykuć uwagę odbiorcy oraz wzmocnić swój przekaz marketingowy w newsletterze.

Wstawianie grafiki z serwera internetowego

Wstawianie grafiki z serwera internetowego

Wstawianie grafiki z serwera internetowego to funkcja służąca do wstawiania obrazów do treści wiadomości e-mail. Obrazek dociągany z serwera nie zwiększa wagi wiadomości ale odbiorca nie zobaczy go dopóki nie naciśnie w swoim programie pocztowym funkcji Pobierz lub Odblokuj obrazy.

Wstawianie grafiki ze Schowka z funkcja skalowania

Wstawianie grafiki ze Schowka z opcją przycinania

Wstawianie grafiki ze Schowka z opcją skalowania czyli zmiany szerokości obrazka to funkcja programu mailingowego AnoMail, która znacznie ułatwia dodawanie grafiki do wiadomości e-mail. Wystarczy skopiować obrazek a następnie wybrać funkcję wstawiania grafiki ze Schowka Windows.

Dodawanie grafiki do wiadomości bez ingerencji

Dodawanie grafiki do wiadomości bez ingerencji

Program AnoMail umożliwia dodawanie grafiki do wiadomości. Dzięki temu można do treści listu dodawać obrazki np. banery, zdjęcia, przyciski, które otrzymali Państwo od swojego grafika. Obrazek zostanie osadzony w liście więc grafika od razu wyświetli się u odbiorcy listu.

Generator przycisków akcji CTA​

Generator przycisków akcji CTA

Generator przycisków akcji CTA to funkcja, która pozwala do treści listu wstawić graficzny przycisk zachęcający do kliknięcia. AnoMail pozwala stworzyć przycisk, który zamieniany jest na obrazek. Dzięki temu bez problemu wyświetla się poprawnie we wszystkich programach pocztowych oraz przeglądarkach

Cięcie grafiki do mailingu

Cięcie na części grafiki do mailingu

W programie AnoMail można tworzyć listy w formacie graficznym zawierające obrazki, które od razu wyświetlą się u odbiorcy. Adresat poczty w swoim programie pocztowym widzi grafikę, którą wstawili Państwo do treści i nie musi naciskać przycisku pobierz obrazy gdyż grafika domyślnie jest osadzana w treści listu.

Analizator antyspamowy grafiki

Analizator grafiki chroni przed trafieniem do spamu

Filtry antyspamowe sprawdzają oprócz treści wiadomości wiele różnych czynników w tym ilość obrazków wstawionych do listu, wielkość tych obrazków itp. Analizator obrazów z listu to unikalna funkcja programu AnoMail, która pozwala wychwycić błędy związane z obrazami wstawianymi do treści wiadomości.