Masowe wysyłanie zaproszeń

Masowe wysyłanie zaproszeń na wydarzenia

Masowe wysyłanie zaproszeń na wydarzenia to jedna z funkcji AnoMail z którą warto poznać bliżej jeżeli Wasza firma organizuje szkolenia, konferencje, eventy itp. Program wysyła spersonalizowane zaproszenie jako załącznik do listu w formacie PDF.

Dystrybucja kuponów rabatowych

Dystrybucja kuponów rabatowych poprzez e-mail

AnoMail ułatwia dystrybucję kuponów i kodów rabatowych za pośrednictwem wiadomości e-mail. Każdy odbiorca otrzymuje indywidualny załącznik w formacie PDF z kuponem zawierającym dane adresata np. imię i nazwisko.

Program do wysyłania kuponów rabatowych

Program do wysyłania kuponów rabatowych

AnoMail to program do wysyłania kuponów rabatowych za pośrednictwem wiadomości e-mail. Każdy odbiorca otrzymuje załącznik z kuponem PDF zawierającym swoje dane np. imię i nazwisku, kod rabatowy itp.

Generator kuponów rabatowych​

Generator kuponów rabatowych w PDF

Program AnoMail został wyposażony w generator kuponów rabatowych, który dostępny jest w oknie edycji spersonalizowanych kontaktów. Generator kodów rabatowych pozwala wygenerować kod rabatowy, który zostanie przypisany do odbiorcy listu i który może zostać wykorzystany do stworzenia unikalnych załączników w formacie pdf zawierających imienny kod rabatowy.