Program do wysyłania newsletterów

AnoMail do masowej wysyłki email

Program do wysyłania newsletterów

Program AnoMail jest oprogramowaniem instalowanym w komputerze z systemem Windows i przeznaczony jest do zapytań, ofert oraz newsletterów.  Program do wysyłania newsletterów AnoMail oferuje szereg unikalnych funkcji, które nie są dostępne w systemach konkurencyjnych np. podpisywanie cyfrowe wiadomości, personalizacja załączników, generowanie imiennych kuponów rabatowych, pełną personalizację treści listu wraz z odmianą imion i zwrotami warunkowymi zależnymi od płci. Posiadając program mailingowy AnoMail nie ponosi się opłat za realizację wysyłki newsletterów. Ponadto bazy adresowe przechowywane są w komputerze użytkownika a nie w systemie dostawcy oprogramowania mailingowego.

AnoMail szablony wiadomości w formatach HTML, EML i MSG

Wysyłka newslettera nie musi być droga

W przypadku programu AnoMail nie płaci się za każdą wysłaną kopię newslettera oraz nie jest pobierana stała opłata abonamentowa zależna od wielkości bazy. Oprogramowanie AnoMail sprzedawane jest w formie licencji wieczystej czyli płaci się jednorazowo i z programu można korzystać dożywotnio przez co jest jednym z najtańszych systemów do mailingu na polskim i zagranicznym rynku.

W programie można tworzyć graficzne newslettery, wysyłać zapytana, dodawać dowolną ilość załączników oraz mierzyć skuteczność mailingu. Program pozwala zbierać i analizować poprawność adresów e-mail. Wykrywa błędne adresy i zarządza adresami z tzw. zwrotek czyli adresami z niedostarczonej poczty.

AnoMail jest transparentny dla filtrów antyspamowych oraz każda wiadomość może być w pełni spersonalizowana i podpisana elektroniczne przez co zwiększa się wiarygodność Państwa firmy oraz wysyłek.

Inne tematy związane z wysyłką newsletterów: