Program do wysyłania newsletterów

AnoMail do masowej wysyłki email

Program do wysyłania newsletterów

Program AnoMail jest oprogramowaniem instalowanym (desktop) w komputerze z systemem Windows. Przeznaczony jest do wysyłania zapytań, ofert oraz newsletterówProgram do wysyłania newsletterów AnoMail oferuje szereg unikalnych funkcji, które nie są dostępne w systemach konkurencyjnych np. podpisywanie cyfrowe wiadomości, personalizacja załączników, generowanie imiennych kuponów rabatowych.

Ponadto nasze oprogramowanie do newslettera oferuję pełną personalizację treści listu wraz z odmianą imion i zwrotami warunkowymi zależnymi od płci. Posiadając program mailingowy AnoMail nie ponosi się opłat za realizację wysyłki newsletterów. Co więcej bazy adresowe przechowywane są w komputerze użytkownika a nie w systemie dostawcy oprogramowania mailingowego oraz to Państwo decydujecie co, komu oraz ile razy wysyłacie.

AnoMail szablony wiadomości w formatach HTML, EML i MSG

Pisz treści przy pomocy sztucznej inteligencji

AnoMail zintegrowano z generatywną sztuczną inteligencją, która sama pisze treści listów w różnych językach. Dzięki zaawansowanemu mechanizmowi sztucznej inteligencji, AnoMail potrafi generować unikalne treści newsletterów oraz tworzyć atrakcyjne tematy w zaledwie kilka chwil. 

Sztuczna inteligencja wbudowana w AnoMail, zapewnia użytkownikom szybkość, efektywność i kreatywność przy tworzeniu profesjonalnych newsletterów. Funkcja do pisania tekstów przez sztuczną inteligencję dostępna jest pod przyciskiem Generator AI.

WIDEO - Funkcje programu do wysyłki newsletterów

Odtwórz film na temat Program do newslettera​

Wysyłka newslettera nie musi być droga

W przypadku programu AnoMail nie płaci się za każdą wysłaną kopię newslettera oraz nie jest pobierana stała opłata abonamentowa zależna od wielkości bazy. Oprogramowanie AnoMail sprzedawane jest w formie licencji wieczystej czyli płaci się jednorazowo i z programu można korzystać dożywotnio przez co jest jednym z najtańszych systemów do mailingu na polskim i zagranicznym rynku.

Graficzny newsletter w programie mailingowym AnoMail

W programie można tworzyć graficzne newslettery, wysyłać zapytana, dodawać dowolną ilość załączników oraz mierzyć skuteczność mailingu. Program pozwala zbierać i analizować poprawność adresów e-mail. Wykrywa błędne adresy i zarządza adresami z tzw. zwrotek czyli adresami z niedostarczonej poczty.

Pokrewny temat: Wysyłanie mailingu w innych językach niż polski

Wiadomości e-mail tworzy się w przy pomocy graficznego edytora. Można wstawiać do nich obrazki, które od razu wyświetlą się u odbiorcy listu. Można także dodawać odnośniki do Państwa strony internetowej itd. W stopce każdej wiadomości umieszcza się link do wypisania z mailingu aby każdy kto nie chce subskrybować Państwa newslettera mógł łatwo zrezygnować.

Filtr antyspamowy odbiorcy nie wie, że wysyłacie mailing z AnoMail

AnoMail jest transparentny dla filtrów antyspamowych. Każda wiadomość wysyłana z AnoMail może być w pełni spersonalizowana oraz podpisana elektroniczne przez co zwiększa się wiarygodność Państwa firmy oraz zmniejsza ryzyko kwalifikacji Państwa newslettera jako spam.

Inne tematy związane z wysyłką newsletterów: