Delistowanie adresu IP

Delistowanie adresu IP z list spamerskich RBL

Delistowanie adresu IP serwera wysyłkowego z list spamerskich zwane także delistingiem polega na usunięciu adresu IP serwera wysyłkowego z określonej listy spamerskiej (ang. RBL). W programie AnoMail przechodząc do Menu Raporty i wybierając Anti-Abuse można sprawdzić czy Państwa serwer nie znajduje się na listach spamerskich.

Tworzenie newslettera w programie AnoMail

Tworzenie newslettera w AnoMail

Newsletter to list w formacie graficznym HTML zwany kreacją e-mail wysyłany do dużej grupy odbiorców, którzy wyrazili na to zgodę wypełniając np. formularz subskrypcji umieszczony na stronie internetowej firmy. W programie AnoMail można tworzyć własne newslettery lub korzystać z gotowych szablonów kreacji e-mail.

Mierzenie skuteczności mailingu

Mierzenie skuteczności mailingu

W programie AnoMail możliwe jest mierzenie skuteczności mailingu. Podstawowymi wskaźnikami do oceny wyników kampanii mailingowej są OR i CTR. Aby móc skorzystać ze statystyk wyświetleń listu (OR) lub statystyk kliknięć w link (CR) na Państwa stronie internetowej muszą działać statystyki Google Analitics, z którymi AnoMail integruje się.

Raport DSN - Potwierdzenie przeczytania

Raporty DSN: Potwierdzenie dostarczenia maila

W AnoMail możliwe jest włączenie raportów DSN czyli żądania potwierdzenia odbioru oraz żądania potwierdzenia odczytania wiadomości. Z funkcji korzystamy gdy wysyłamy ważny mailing i zależy nam na tym aby mieć potwierdzenie iż wiadomość rzeczywiście dotarła do odbiorcy.