Program do pozyskiwania zgód marketingowych
bez abonamentu i bez opłat za wysyłkę pojedynczych wiadomości e-mail


AnoMail Desktop jest oprogramowaniem udostępnianym bez abonamentu z licencją na bezterminowe użytkowanie, który instaluje się we własnym komputerze.

W związku z tym AnoMail nie wymaga ponoszenia opłat za ilość wysłanych maili lub stałych opłat abonamentowych związanych z utrzymaniem aplikacji oferowanych zazwyczaj w modelu ASP (Application Service Provider) czyli takich, które działają na serwerze internetowym producenta.

OPŁATY ZA DOSTĘP DO OKREŚLONYCH MODUŁÓW PAKIETU MAILINGOWEGO ANOMAIL DESKTOP
(nie sprzedajemy i nie udostępniamy wraz z programem żadnych baz adresowych)Opłata za pakiet pobierana jest jednorazowo a licencja nigdy nie wygasa
ceny podane w powyższej tabeli zawierają 23% podatku VAT


Pakiet AnoMail jest niskokosztowym oprogramowaniem, które oferuje pełen zestaw funkcji do samodzielnych wysyłek wraz z możliwością korzystania z pomocy technicznej oraz dostępem do zaawansowanych funkcji porządkowania adresów i analizatorów antyspamowych treści listu. Program AnoMail przeznaczony jest dla osób i firm, którym zależy na bezpłatnym wysyłaniu mailingów i pełnej kontroli nad treścią listów oraz adresami e-mail używanymi w programie. Wraz z programem oferujemy doradztwo w sprawach związanych z e-mailingiem. W związku z tym zainwestuj w polski kapitał intelektualny i dołącz do grona zadowolonych użytkowników pakietu AnoMail Desktop.

Obecnie program AnoMail stanowi niskokosztową alternatywę dla oprogramowania do e-mailingu online i dostępny jest z pełną gamą funkcji przy zachowaniu minimalnej ceny. Opłata uzależniona jest od długości opieki technicznej (od 1 do 24 miesięcy) oraz od ilości stanowisk, na których program może być zainstalowany.

Pomoc techniczna w cenie licencji

Wsparcie techniczne obejmuje zdalną pomoc techniczną, dostęp do aktualizacji oraz materiałów szkoleniowych związanych z e-mail marketingiem. Po upływie okresu wsparcia technicznego program AnoMail może być nadal używany ale nie przysługuje możliwość korzystania z pomocy technicznej oraz nie ma dostępu do bezpłatnych aktualizacji.Pakiet AnoMail nie ma żadnych ograniczeń czasowych i można korzystać z niego dożywotnio. W ramach zakupionej licencji oferujemy pomoc techniczną i dostęp do aktualizacji filtrów antyspamowych, baz "brak zgód na wysyłanie ofert" itd. Sami Państwo decydujecie czy chcecie używać najnowszej wersji czy korzystać z wersji, którą macie aktualnie zainstalowaną w swoim komputerze. Po aktywacji pakietu AnoMail można korzystać z dowolnej ilości tożsamości (danych nadawcy i odbiorcy), wysyłać pocztę z różnych domen/serwerów oraz używać programu bez jakichkolwiek ograniczeń czasowych itp.
 


W cenie analizatory chroniące przed trafieniem do spamu
Dlaczego wprowadzono opłaty chociaż program był darmowy?Pakiet AnoMail 2007 dotychczas oferowany był zupełnie bezpłatnie na zasadach licencji freeware zarówno do użytku prywatnego jak i komercyjnego. Dodatkowo do programu było świadczone darmowe wsparcie techniczne, które hobbistyczne udostępniał autor programu. Ponadto wcześniej projekt AnoMail miał charakter czysto akademicki i był związany z uczelnią, na której serwerach przechowywane były materiały związane z oprogramowaniem AnoMail.

W związku z działaniami spamerów używających AnoMaila, całość projektu została przeniesiona poza uczelnie na serwery komercyjne. Uruchomione zostały także mechanizmy i procedury do walki ze spamerami. Dodatkowo dodano do programu AnoMail analizatory antyspamowe chroniące nadawcę przed trafieniem do spamu oraz pomagające w tworzeniu skutecznych treści listu.

Chcąc dalej oferować wsparcie techniczne i zapewnić dalszy rozwój oprogramowania AnoMail autor zdecydował się na wprowadzenie opłat licencyjnych.Serwis AnoMail.pl korzysta z ciasteczek, które możesz zablokować w swojej przeglądarce. Zapoznaj się także z naszą Polityką prywatności

Tak, rozumiem i akceptuję