Podgląd wiadomości w przeglądarce WEB

Testy ekranowe w programie AnoMail

Podgląd wiadomości w przeglądarce

Przed wysyłką mailingu do masowego odbiorcy w programie AnoMail należy wykonać tzw. testy ekranowe czyli sprawdzić jak wiadomość e-mail będzie wyglądała w różnych programach pocztowych. Jedną z funkcji dostępnych pod przyciskiem Podgląd jest funkcja Podgląd wiadomości w przeglądarce Web, która wyświetla list w domyślnej przeglądarce stron internetowych.

Wykonaj test ekranowy przed wysłaniem mailingu

Podgląd wiadomości w przeglądarce Web pozwala wykonać test ekranowy czyli sprawdzić jak Państwa list będzie wyglądał gdyby ktoś odbierał pocztę przez stronę internetową i korzystał z przeglądarki internetowej takiej samej jak Państwa ulubiona przeglądarka np. Firefox lub Google Chrome. Ten podgląd wyświetla tylko część graficzną wiadomości (HTML) i ma charakter poglądowy.

Testy ekranowe wiadomości e-mail

Przed wysłaniem wiadomości e-mail do kilkuset osób warto zrobić podgląd wiadomości aby zobaczyć na pełnym ekranie czy nie zawiera jakiś pomyłek czy chociażby literówek. AnoMail nie wyśle nigdzie Państwa wiadomości tylko wyświetli podgląd w domyślnej przeglądarce sieci WEB.

Nie zapomnij wykonać testowej wysyłki

Jeżeli list będzie wyglądał dobrze w przeglądarce to kolejnym krokiem, który należy wykonać jest puszczenie testowej wysyłki. W tym celu w głównym oknie programu trzeba nacisnąć przycisk Testuj. Program AnoMail wyśle wiadomość tylko na jeden, podany przez Państwa adres e-mail i będzie można zobaczyć jak list wygląda w programie pocztowym.

Artykuły warte przeczytania: