Podgląd

Podgląd w kliencie webmail​

Podgląd kreacji wiadomości email

Podgląd umożliwia sprawdzenie wyglądu listu w trybie mieszanym (dualnym) czyli równoczesny podgląd treści w formacie tekstowym oraz w formacie graficznym (HTML). Ma to duże znaczenie jeśli chodzi o skuteczność mailingu bo można sprawdzić czy list wygląda prawidłowo niezależnie od tego czy wyświetli się część graficzna lub tekstowa.

Podgląd w klasycznym programie​

Podgląd w klasycznym programie pocztowym

Kolejny test ekranowy dostępny w programie AnoMail pod przyciskiem Podgląd i wybraniu funkcji W domyślnym programie desktop. Desktop w tym przypadku oznacza klasyczny program pocztowy taki jak Mozilla Thunderbird lub Microsoft Outlook.

Podgląd wiadomości w przeglądarce Web​

Podgląd wiadomości e-mail w przeglądarce Web

Funkcja „podgląd wiadomości w domyślnej przeglądarce Web” dostępna pod przyciskiem Podgląd pozwala wykonać test ekranowy czyli sprawdzić jak Państwa list będzie wyglądał gdyby ktoś odbierał pocztę przez stronę internetową i korzystał z przeglądarki internetowej takiej samej jak Państwa ulubiona przeglądarka

Podgląd w kliencie webmail​

Podgląd email w kliencie webmail GMail

Funkcja „podgląd w kliencie webmail” służy do wykonywania testów ekranowych wiadomości. Dzięki tej funkcji możecie Państwo zobaczyć jak Wasza wiadomość będzie wyglądała w programie Webmail czyli na koncie Gmail u osób, które będą odbierały pocztę przez przeglądarkę internetową.

Podgląd w wewnętrznej przeglądarce​

Podgląd listu w wewnętrznej przeglądarce

Funkcja podgląd w wewnętrznej przeglądarce pozwala wykonać test ekranowy czyli sprawdzić jak list będzie wyglądał po wysłaniu. Funkcja ta dostępna jest pod przyciskiem Podgląd i powinna być używana przed finałową wysyłką. Dzięki tej funkcji zobaczycie Państwo jak list będzie wyglądał u odbiorcy, który blokuje grafikę oraz u osób u których nie ma zablokowanego podglądu graficznego wiadomości.

Analizator kodu HTML wiadomości

Analizator kodu HTML wiadomości e-mail

Analizator kodu HTML to funkcja, która sprawdza kod HTML z jakiego zbudowany jest list i szuka w nim elementów, które mogą powodować problemy z prawidłowym wyświetleniem listu u odbiorcy.