System do mailingu z komputera

bez abonamentu i opłat za wysyłkę

System do mailingu po polsku

System do mailingu to oprogramowanie do tworzenia treści wiadomości, zarządzania bazą adresów e-mail oraz serwer pocztowy przez który wysyłane są wiadomości e-mail. Na rynku systemów mailingowych prym wiodą platformy e-mail marketingowe dostępne najczęściej w modelu SaaS (ang. Software as a service)  w którym płaci się abonament i/lub opłaty za każdą wysłaną wiadomość.

Alternatywa dla abonamentowych systemów do mailingowych online

Jeżeli szukacie Państwo alternatywy dla tego typu systemów mailingowych to oprogramowanie AnoMail może Państwa zainteresować. Nasz system do mailingu jest instalowany w komputerze z systemem Windows i nie korzysta podczas wysyłek z naszych serwerów pocztowych tylko wysyłka realizowana jest z serwera w Państwa firmie hostingowej.

Opłata jednorazowa i licencja wieczysta (ang. lifetime)

W związku z tym koszty wysyłki można praktycznie ograniczyć do zera. Pobierana jest jednorazowa opłata licencyjna za dostęp do naszego oprogramowania, które pozwala w pełni zarządzać wysyłką firmowych newsletterów

W cenie licencji AnoMail dostępna jest opieka serwisowa i wszystkie aktualizacje na rok. Po tym czasie sami Państwo decydujecie czy chcecie przedłużać i mieć dostęp do aktualizacji i najnowszych wersji AnoMail czy pozostajecie z zakupioną wersją oprogramowania bez ponoszenia jakichkolwiek dodatkowych opłat z naszej strony.

Wizualny edytor wiadomości Stripo
AnoMail posiada edytor graficzny do projektowania responsywnych szablonów

Brak abonamentu i opłat za wysyłane wiadomości e-mail

W porównaniu z systemami mailingowymi online nie ma u nas opłat abonamentowych oraz opłat za każdą wysłaną wiadomość e-mail. System mailingowy AnoMail przeznaczony jest dla mikro i małych firm którym zależy na ograniczeniu kosztów wysyłki newslettera do minimum.

Z punktu widzenia odbiorcy listu efekt będzie taki sam czyli poczta dotrze do adresata mimo iż nie poniesiecie praktycznie żadnych kosztów związanych z ilością wysłanych wiadomości e-mail.

Oddzielenie wysyłki zapytań od zwykłego mailingu

W razie potrzeby oferujemy także serwery pocztowe do mailingu dzięki którym można oddzielić wysyłkę zapytań o możliwość przesłania oferty od zwykłych wysyłek do Państwa klientów. W takim przypadku zwykłe wysyłki realizuje się przez Państwa dotychczasowy serwer poczty a wysyłkę zapytań prowadzi się przez nasz serwer do mailingu.

Polski system do mailingu
Polski system do mailingu z edytorem graficznym wiadomości

Dla wymagających oferujemy także specjalny moduł do pozyskiwania zgód marketingowych na przesłanie oferty, który umożliwia segmentacje klientów oraz obsługę klauzul marketingowych.

Wiadomości budujecie Państwo w formie graficznej. Sami decydujecie co ma znaleźć się w treści listu. Można dodawać grafikę, która od razu wyświetli się u odbiorcy listu. W programie dostępnych jest wiele funkcji do optymalizacji grafiki wstawianej do newslettera.

Korzystając ze sztucznej inteligencji dostępnej pod przyciskiem Generator AI znajduje się moduł do automatycznego pisania treści zapytań lub ofert. Sztuczna inteligencja oparta na modelu językowym GPT tworzy treści na podstawie podanej instrukcji. W związku z tym nie trzeba być marketerem aby pisać treści marketingowe, które będą generowały tzw. leady.

Można odczytywać szablony graficzne w formatach HTML, EML, MSG oraz ZIP. Dodatkowo naciskając przycisk Sprawdź, program sprawdzi czy list nie zawiera typowych błędów przez które wiadomości może trafić do spamu.

Polski system do e-mailingu
System do mailingu i wysyłki kampanii email marketingowych

System do mailingu i wysyłki newslettera

AnoMail jako system do mailingu świetnie nadaje się do pozyskiwania nowych kontaktów przy wykorzystaniu cold mailingu czyli masowej wysyłki e-mail „udającej” wiadomość wysłaną jednego do odbiorcy. Mimo iż o adresacie nic nie wiemy to stosując pola personalizacji można sprawić wrażenie, że znamy odbiorcę.

Dzięki temu w niestandardowy sposób można pozyskiwać nowe kontakty czego najczęściej nie umożliwiają popularne systemy do mailingu, z których nie można wysyłać zapytań. Więcej informacji na temat można uzyskać na naszych kursach i szkoleniach z e-mail marketingu.

W przypadku programu AnoMail nie płaci się za każdą wysłaną widomość oraz nie jest pobierana stała opłata abonamentowa zależna od wielkości bazy. Oprogramowanie AnoMail sprzedawane jest w formie licencji wieczystej czyli płaci się jednorazowo i z programu można korzystać dożywotnio.

Wizualny edytor wiadomości drag & drop

Program mailingowy AnoMail w każdej opcji licencji, oferuje integrację z edytorem wizualnym Stripo. Dzięki temu użytkownicy mogą tworzyć atrakcyjne szablony newsletterów bez potrzeby posiadania wiedzy na temat kodowania HTML. 

Tworzenie szablonów odbywa się za pomocą metody przeciągnij i upuść (Drag & Drop), która pozwala na łatwe dodawanie, przemieszczanie oraz modyfikowanie elementów szablonu bezpośrednio w interfejsie użytkownika. 

Użytkownicy AnoMail mogą w prosty sposób aranżować obrazy, teksty oraz inne komponenty, tworząc profesjonalnie wyglądające newslettery, które przyciągają uwagę odbiorców. Metoda Drag & Drop sprawia, że proces projektowania staje się zarówno szybki, jak i przyjemny.

Przy wysyłaniu zimnych maili i zapytań ważne jest, aby zachować prostotę i bezpośredniość w komunikacji. Nie należy stosować rozbudowanej szaty graficznej typowej dla newsletterów czy maili marketingowych zawierających oferty. Zamiast tego, wiadomość e-mail powinna być jak najbardziej uproszczona i pozbawiona zbędnej grafiki.

Chodzi o to, aby odbiorca postrzegał przesłaną wiadomość nie jako masową wysyłkę reklamową. Takie podejście zwiększa szanse na pozytywne odebranie wiadomości i otwarcie przez odbiorcę drogi do dalszej komunikacji. Dopiero w dalszej kolejności można wysyłać spersonalizowane oferty.

Skuteczny System do mailingu - AnoMail Desktop

Nasz system do mailingu jest łatwy w obsłudze a przy tym funkcjonalny i przede wszystkim skuteczny. Posiada wizualny edytor treści listu (WYSIWYG), dzięki któremu nie jest wymagana żadna znajomość kodów HTML.

Wiadomości e-mail tworzy się w sposób wizualny na podobnej zasadzie jak dokumenty w programie Microsoft Word. W programie AnoMail można używać także zewnętrznych szablonów graficznych listów w formatach HTML, EML (Mozilla Thunderbird) oraz MSG (Microsoft Outlook)

Ponadto AnoMail potrafi pokazać co poprawić w wiadomości aby nie była traktowana jako spam. Pozwala wstawiać obrazki, linki do stron, ciąć dużą grafikę do mailingu na małe części a także „osadzać” filmy wideo.

Wysyłka e-mailingu oraz wiadomości SMS

Najnowsza wersja programu AnoMail w opcji licencji standard oraz premium, rozszerza swoją funkcjonalność o możliwość wysyłania kampanii SMS. To rozwiązanie pozwala zaangażować odbiorców na nowym poziomie, zwiększając skuteczność tradycyjnych kampanii e-mailingowych. 

Kampanie SMS, będąc bezpośrednim i osobistym kanałem komunikacji, mogą skutecznie uzupełniać i wzmacniać przekazy wysyłane drogą e-mail. Dzięki natychmiastowej dostawie i wysokim wskaźnikom otwarć, SMS-y generują natychmiastową reakcję odbiorcy, co może znacząco podnieść interakcję oraz zaangażowanie w przekazie marketingowym.

Zmaksymalizuj efektywność swoich kampanii marketingowych

Połączenie wysyłki e-mail z wiadomościami SMS pozwala na zbudowanie spójnej kampanii wielokanałowej, która dociera do odbiorców na różnych poziomach kontaktu, maksymalizując tym samym efektywność komunikacji i oddziaływanie na potencjalnych klientów. 

Wprowadzenie SMS jako uzupełnienia do e-mail marketingu otwiera nowe możliwości dla firm pragnących zwiększyć widoczność swoich kampanii i lepiej angażować swoich odbiorców.

Kampanie SMS do wysyłania ofert
Usługę SMS dostarcza prartner technologiczny Digital Virgo Polska

Polecane tematy związane z systemem mailingowym: