System do mailingu z komputera

bez abonamentu i opłat za wysyłkę

System do mailingu AnoMail

System do mailingu to oprogramowanie do tworzenia treści wiadomości, zarządzania bazą adresów e-mail oraz serwer pocztowy przez który wysyłane są wiadomości e-mail. Na rynku systemów mailingowych prym wiodą platformy e-mail marketingowe dostępne najczęściej w modelu SaaS (ang. Software as a service)  w którym płaci się abonament i/lub opłaty za każdą wysłaną wiadomość.

Jeżeli szukacie Państwo alternatywy dla tego typu systemów mailingowych to oprogramowanie AnoMail może Państwa zainteresować. Nasz system do mailingu jest instalowany w komputerze z systemem Windows i nie korzysta podczas wysyłek z naszych serwerów pocztowych tylko wysyłka realizowana jest z serwera w Państwa firmie hostingowej.  W związku z tym koszty wysyłki można praktycznie ograniczyć do zera. Pobierana jest jednorazowa opłata licencyjna za  dostęp do naszego oprogramowania.

Brak abonamentu i opłat za wysyłane wiadomości e-mail

W porównaniu z systemami mailingowymi online nie ma u nas opłat abonamentowych oraz opłat za każdą wysłaną wiadomość e-mail. System mailingowy AnoMail przeznaczony jest dla mikro i małych firm którym zależy na ograniczeniu kosztów wysyłki newslettera do minimum. Z punktu widzenia odbiorcy listu efekt będzie taki sam czyli poczta dotrze do adresata mimo iż nie poniesiecie praktycznie żadnych kosztów związanych z ilością wysłanych wiadomości e-mail.

Oddzielenie wysyłki zapytań od zwykłego mailingu

W razie potrzeby oferujemy także serwery pocztowe do mailingu dzięki którym można oddzielić wysyłkę zapytań o możliwość przesłania oferty od zwykłych wysyłek do Państwa klientów. W takim przypadku zwykłe wysyłki realizuje się przez Państwa dotychczasowy serwer poczty a wysyłkę zapytań prowadzi się przez nasz serwer do mailingu.

System do mailingu i wysyłki newslettera

AnoMail jako system do mailingu świetnie nadaje się do pozyskiwania nowych kontaktów przy wykorzystaniu cold mailingu czyli masowej wysyłki e-mail „udającej” wiadomość wysłaną jednego do odbiorcy. Mimo iż o adresacie nic nie wiemy to stosując pola personalizacji można sprawić wrażenie, że znamy odbiorcę. Dzięki temu w niestandardowy sposób można pozyskiwać nowe kontakty czego najczęściej nie umożliwiają popularne systemy do mailingu, z których nie można wysyłać zapytań. Więcej informacji na temat można uzyskać na naszych kursach i szkoleniach z e-mail marketingu.

W przypadku programu AnoMail nie płaci się za każdą wysłaną widomość oraz nie jest pobierana stała opłata abonamentowa zależna od wielkości bazy. Oprogramowanie AnoMail sprzedawane jest w formie licencji wieczystej czyli płaci się jednorazowo i z programu można korzystać dożywotnio.

Skuteczny System do mailingu - AnoMail Desktop

Nasz system do mailingu jest łatwy w obsłudze a przy tym funkcjonalny i przede wszystkim skuteczny. Posiada wizualny edytor treści listu (WYSIWYG), dzięki któremu nie jest wymagana żadna znajomość kodów HTML.

Wiadomości e-mail tworzy się w sposób wizualny na podobnej zasadzie jak dokumenty w programie Microsoft Word. W programie AnoMail można używać także zewnętrznych szablonów graficznych listów w formatach HTML, EML oraz MSG.

Ponadto AnoMail potrafi pokazać co poprawić w wiadomości aby nie była traktowana jako spam. Pozwala wstawiać obrazki, linki do stron, ciąć dużą grafikę do mailingu na małe części a także „osadzać” filmy wideo.

Polecane tematy związane z systemem mailingowym: