Import i eksport Archiwum wysyłek

Import i eksport archiwum wysyłek z AnoMail

Domyślnie program instaluje się u każdego pracownika z osobna. Dlatego każdy z użytkowników ma dostęp tylko do swojej historii wysyłki czyli Archiwum. Jednakże można współdzielić Archiwum między różnymi stanowiskami w fimie

Zakup bazy mailingowej firm​

Zakup bazy mailingowej z adresami firm

Zakup bazy mailingowej z adresami e-mail firm może okazać się ryzykowny jeżeli nie usuniesz z bazy adresów odbiorców, którzy nie życzą sobie otrzymywać żadnych zapytań oraz ofert.

Program do zbierania maili

Program do zbierania maili firmowych

Oprogramowanie AnoMail to program do zbierania maili z Internetu oraz wysyłania zapytań o możliwość przesłania zapytań Ma wbudowane 3 moduły służące do zbierania adresów e-mail bezpośrednio ze stron internetowych. Moduły te dostępne są w głównym oknie programu pod przyciskiem Importuj.

Internetowy moduł subskrypcji online w AnoMail

Internetowy moduł subskrypcji newslettera

Internetowy moduł subskrypcji online umożliwia „połączenie” Państwa strony internetowej z programem AnoMail zainstalowanym w Waszym komputerze oraz pozyskiwanie zgód marketingowych zgodnie z rozporządzeniem unijnym tzw. RODO. Oznacza to, że adresy e-mail osób zapisujących się lub wypisujących z newslettera zostaną automatycznie dodane lub usunięte z grup wysyłkowych w programie AnoMail.

Dodawanie adresów z rezygnacji na listę zastrzeżoną

Dodawanie adresów z rezygnacji na listę zastrzeżoną

AnoMail oferuje funkcję automatycznego wypisywania się tzn. odbiorca otrzymuje wiadomość z linkiem rezygnacji. Najprostszym sposobem na dodawanie adresów z rezygnacji na listę zastrzeżoną i zablokowanie wysyłek do wszystkich odbiorców, którzy wyrazili chęć rezygnacji z mailingów jest dodanie ich na listę zastrzeżoną.

Follow-Up czyli ponowienie wysyłki

Follow up czyli ponowienie wysyłki do wybranych odbiorców

Follow-up to element automatyzacji e-mail marketingu, który pozwala zaplanować kilka wysyłek do odbiorców. Najczęściej taką funkcjonalność można spotkać w abonamentowych systemach online, które działają 24 godziny na dobę na serwerze dostawcy systemu mailingowego.