Narzędzie do wysyłania mailingu

bez abonamentu i opłat za wysyłkę

polskie narzędzie do wysyłania mailingu

Program AnoMail jest całkowicie polskim produktem, należącym do grupy klasycznego oprogramowania typu desktop czyli instalowanego we własnym komputerze lub serwerze Windows. Nasze narzędzie do wysyłania mailingu pozwala w łatwy sposób wysyłać graficzny newsletter do swoich klientów oraz prowadzić akcje e-mail marketingowe bez ponoszenia comiesięcznych opłat za ilość wysłanych maili, transfer danych lub ilość adresów w bazie. AnoMail jest niewidoczny dla systemów antyspamowych oraz grafika zamieszczona w liście od razu wyświetla się u odbiorcy.

Jak wysłać masowo mailing nie ponosząc stałych kosztów?

Jeżeli szukacie Państwo narzędzia, które ułatwi tani mailing dla firm bez abonamentu to AnoMail jest tym programem, który warto wypróbować. Koszt zakupu licencji na program AnoMail stanowi ułamek ceny abonamentu jaki przy podobnej funkcjonalności musieliby Państwo płacić u konkurencji. U nas nie ponosi się opłat abonamentowych oraz nie płaci się z każdą wysłaną wiadomość. Nie doklejamy żadnych informacji w stopce listu o naszym systemie mailingowym więc nie trzeba także płacić opłaty za usunięcie naszego loga ze stopki newslettera (bo go tam po prostu nie ma).

Narzędzie do mailingu w Państwa komputerze

AnoMail to pakiet mailingowy czyli zestaw narzędzi do zbierania adresów, ich weryfikacji oraz prowadzenia spersonalizowanych kampanii e-mail marketingowych. Cała wysyłka e-mail realizowana jest z Państwa komputera oraz Państwa serwera pocztowego (adresu email) więc filtr antyspamowy odbiorcy nie wie, że korzystacie z oprogramowania AnoMail a tym samym można dotrzeć do odbiorców, którzy automatycznie blokują masową korespondencję z popularnych systemów mailingowych online.

Wizualny edytor wiadomości Stripo
AnoMail zintegrowany jest z wizualnym edytorem Stripo do projektowania responsywnych szablonów

AnoMail czyli narzędzie do wysyłania mailingów

W porównaniu z systemami mailingowymi online nie ma u nas opłat abonamentowych oraz opłat za każdą wysłaną wiadomość e-mail. System mailingowy AnoMail przeznaczony jest dla mikro i małych firm którym zależy na ograniczeniu kosztów wysyłki newslettera do minimum. Z punktu widzenia odbiorcy listu efekt będzie taki sam czyli poczta dotrze do adresata mimo iż nie poniesiecie praktycznie żadnych kosztów związanych z ilością wysłanych wiadomości e-mail.

Oddzielenie wysyłki zapytań od zwykłego mailingu

W razie potrzeby oferujemy także serwery pocztowe do mailingu dzięki którym można oddzielić wysyłkę zapytań o możliwość przesłania oferty od zwykłych wysyłek do Państwa klientów. W takim przypadku zwykłe wysyłki realizuje się przez Państwa dotychczasowy serwer poczty a wysyłkę zapytań prowadzi się przez nasz serwer do mailingu.

Narzędzie do mailingu i wysyłki newslettera

AnoMail jako narzędzie do wysyłania mailingu świetnie nadaje się do pozyskiwania nowych kontaktów przy wykorzystaniu cold mailingu czyli masowej wysyłki e-mail „udającej” wiadomość wysłaną jednego do odbiorcy. Mimo iż o adresacie nic nie wiemy to stosując pola personalizacji można sprawić wrażenie, że znamy odbiorcę.

Dzięki temu w niestandardowy sposób można pozyskiwać nowe kontakty czego najczęściej nie umożliwiają popularne systemy do mailingu, z których nie można wysyłać zapytań. Więcej informacji na temat można uzyskać na naszych kursach i szkoleniach z e-mail marketingu. Zalecamy wykorzystać możliwości personalizacji newsletterów.

W przypadku programu AnoMail nie płaci się za każdą wysłaną wiadomość oraz nie jest pobierana stała opłata abonamentowa zależna od wielkości bazy. Oprogramowanie AnoMail sprzedawane jest w formie licencji wieczystej czyli płaci się jednorazowo i z programu można korzystać dożywotnio.

skuteczne narzędzie do mailingu

Podstawowa funkcjonalność

Lista wybranych funkcji programu AnoMail
  • Wysyłanie wiadomości w formatach tekstowym, graficznym oraz mieszanym do wielu odbiorców przy czym każdy z odbiorców traktowany jest indywidualnie.
  • Wbudowany edytor graficzny (WYSIWYG) umożliwiający szybką edycję wiadomości w formatach HTML, EML i MSG bez znajomości kodu HTML.
  • Obsługa wielu kont pocztowych oraz tożsamości umożliwiająca wysyłkę poczty z różnych adresów e-mail oraz różnych danych nadawców. W razie potrzeby każda wiadomość może być podpisana elektronicznie (tzw. Mail-ID).
  • Analizatory i testery antyspamowe pokazujące co poprawić w wiadomości aby zminimalizować ryzyko trafienia do spamu lub pozwalające sprawdzić czy list po wysyłce rzeczywiście nie będzie kwalifikowany u odbiorcy jako spam.
  • Blokada wysyłki do osób, które nie życzą sobie otrzymywania korespondencji tzw. funkcja Brak zgód na mailing czyli baza adresów oraz domen, które najczęściej zgłaszają zapytania ofertowe jako spam. Program potrafi zidentyfikować takie adresy na Państwa liście wysyłkowej i usunąć je przed wysyłką.
  • Lista adresów i domen zastrzeżonych z możliwością blokady wysyłki lub tymczasowego usuwania adresów spełniających określone kryterium.
  • Zbieranie adresów e-mail ze stron internetowych oraz import adresów z różnych formatów (TXT, DOC, CSV) lub nawet Skrzynki odbiorczej lub Elementów wysłanych w programie pocztowym np. Microsoft Outlook lub Mozilla Thunderbird.
  • Wykrywanie ryzykownych adresów które mogą zgłosić serwer nadawcy lub domenę na listy spamerów RBL. Program identyfikuje takie adresy i pozwala je usunąć z listy wysyłkowej.
  • Zabezpieczenie przed zdublowaniem wysyłki korespondencji do tego samego odbiorcy oraz historia mailingu i funkcje porządkujące grupy wysyłkowe

narzędzie do mailingu z komputera PC

AnoMail stanowi niskokosztową alternatywę dla platform e-mail marketingowych online
BEZ ABONAMENTU

Polecane artykuły dot. wysyłania mailingu: