Narzędzie do wysyłania mailingu

bez abonamentu i opłat za wysyłkę

polskie narzędzie do wysyłania mailingu

Program AnoMail jest całkowicie polskim produktem, należącym do grupy klasycznego oprogramowania typu desktop czyli instalowanego we własnym komputerze lub serwerze Windows. Nasze narzędzie do wysyłania mailingu pozwala w łatwy sposób wysyłać graficzny newsletter do swoich klientów oraz prowadzić akcje e-mail marketingowe bez ponoszenia comiesięcznych opłat za ilość wysłanych maili, transfer danych lub ilość adresów w bazie. AnoMail jest niewidoczny dla systemów antyspamowych oraz grafika zamieszczona w liście od razu wyświetla się u odbiorcy.

Jak wysłać masowo mailing nie ponosząc stałych kosztów?

Jeżeli szukacie Państwo narzędzia, które ułatwi tani mailing dla firm bez abonamentu to AnoMail jest tym programem, który warto wypróbować. Koszt zakupu licencji na program AnoMail stanowi ułamek ceny abonamentu jaki przy podobnej funkcjonalności musieliby Państwo płacić u konkurencji. U nas nie ponosi się opłat abonamentowych oraz nie płaci się z każdą wysłaną wiadomość. Nie doklejamy żadnych informacji w stopce listu o naszym systemie mailingowym więc nie trzeba także płacić opłaty za usunięcie naszego loga ze stopki newslettera (bo go tam po prostu nie ma).

Narzędzie do mailingu w Państwa komputerze

AnoMail to pakiet mailingowy czyli zestaw narzędzi do zbierania adresów, ich weryfikacji oraz prowadzenia spersonalizowanych kampanii e-mail marketingowych. Cała wysyłka e-mail realizowana jest z Państwa komputera oraz Państwa serwera pocztowego (adresu email) więc filtr antyspamowy odbiorcy nie wie, że korzystacie z oprogramowania AnoMail a tym samym można dotrzeć do odbiorców, którzy automatycznie blokują masową korespondencję z popularnych systemów mailingowych online.

Wizualny edytor wiadomości Stripo
AnoMail zintegrowany jest z wizualnym edytorem Stripo do projektowania responsywnych szablonów

AnoMail czyli narzędzie do wysyłania mailingów

W porównaniu z systemami mailingowymi online nie ma u nas opłat abonamentowych oraz opłat za każdą wysłaną wiadomość e-mail. System mailingowy AnoMail przeznaczony jest dla mikro i małych firm którym zależy na ograniczeniu kosztów wysyłki newslettera do minimum. Z punktu widzenia odbiorcy listu efekt będzie taki sam czyli poczta dotrze do adresata mimo iż nie poniesiecie praktycznie żadnych kosztów związanych z ilością wysłanych wiadomości e-mail.

Oddzielenie wysyłki zapytań od zwykłego mailingu

W razie potrzeby oferujemy także serwery pocztowe do mailingu dzięki którym można oddzielić wysyłkę zapytań o możliwość przesłania oferty od zwykłych wysyłek do Państwa klientów. W takim przypadku zwykłe wysyłki realizuje się przez Państwa dotychczasowy serwer poczty a wysyłkę zapytań prowadzi się przez nasz serwer do mailingu.

Narzędzie do mailingu i wysyłki newslettera

AnoMail jako narzędzie do wysyłania mailingu świetnie nadaje się do pozyskiwania nowych kontaktów przy wykorzystaniu cold mailingu czyli masowej wysyłki e-mail „udającej” wiadomość wysłaną jednego do odbiorcy. Mimo iż o adresacie nic nie wiemy to stosując pola personalizacji można sprawić wrażenie, że znamy odbiorcę.

Dzięki temu w niestandardowy sposób można pozyskiwać nowe kontakty czego najczęściej nie umożliwiają popularne systemy do mailingu, z których nie można wysyłać zapytań. Więcej informacji na temat można uzyskać na naszych kursach i szkoleniach z e-mail marketingu. Zalecamy wykorzystać możliwości personalizacji newsletterów.

W przypadku programu AnoMail nie płaci się za każdą wysłaną wiadomość oraz nie jest pobierana stała opłata abonamentowa zależna od wielkości bazy. Oprogramowanie AnoMail sprzedawane jest w formie licencji wieczystej czyli płaci się jednorazowo i z programu można korzystać dożywotnio.