Generator kuponów rabatowych

imienne bony promocyjne pDF

Bony i kupony rabatowe w PDF

Program AnoMail został wyposażony w generator kuponów rabatowych, który dostępny jest w oknie Edytora kontaktów. Generator kuponów rabatowych pozwala tworzyć kod rabatowy, który zostanie przypisany do odbiorcy listu i może zostać wykorzystany do automatycznego generowania unikalnych załączników w formacie PDF zawierających np. imienny kod rabatowy oraz inne dane np. imię, nazwisko, nazwa firmy itd.

Spersonalizowany bon lub kupon rabatowy w liście lub załączniku

Moduł do generowania kodów rabatowych dostępny jest pod przyciskiem Rekordy w oknie Edytora kontaktów. Każdy z odbiorców może mieć przygotowany unikalny kod zależny lub niezależny od adresu e-mail odbiorcy. Kod może być wstawiony do treści listu poprzez pole personalizacji Rabat (#RBT#) lub może być dodany w postaci wizualnej do załącznika.

Bon dopasowany do szaty graficznej Państwa firmy

Wygląd załącznika zawierającego kupon rabatowy ustalacie Państwo sami na podstawie pliku graficznego, na który AnoMail nanosi indywidualne pola personalizacji np. imię, nazwisko, numer kuponu, termin ważności itd. Dzięki temu wygląd bonu lub kuponu może być w pełni modyfikowalny przez Państwa i dopasowany do wizualnej identyfikacji firmy.

Patrz także: Generowanie kodów QR (fotokody)

Jak działa generator kuponów rabatowych?

Gdy w ustawieniach programu ustalicie Państwo wygląd kuponu i włączycie aby AnoMail do każdego listu generował osobny kupon PDF to wysyłając mailing np. do 1 tys. klientów, program tworzy tysiąc osobnych kuponów w PDF i załącza indywidualny kupon do każdego odbiorcy. Dzięki temu możecie tworzyć kupony rabatowe z unikalnym numerem przypisanym do odbiorcy listu a potem śledzić użycie tych kuponów np. w swoim sklepie internetowym. 

Wygląd kuponu rabatowego ustala się klikając przycisk Ustawienia i wybierając funkcje Generator kuponów rabatowych. Dodatkowo w treści listu można wstawić przycisk CTA (wezwanie do działania) zachęcający do przejścia na Państwa stronę internetową. Więcej odwiedzić przełoży się na wyższą pozycję strony w wynikach wyszukiwania.

Zobacz: Dynamiczne fotokody QR z indywidualnymi rabatami

Włącz podpis cyfrowy wiadomości zawierającej załącznik

Aby odbiorcy listu nie bali się otwierać załącznika zalecamy dodatkowo włączyć w ustawieniach programu AnoMail podpis cyfrowy, dzięki któremu każda wiadomość wysłana z AnoMail będzie podpisana elektronicznie a tym samym zwiększy się wiarygodność Państwa wysyłek i odbiorca będzie miał pewność, że list pochodzi od Państwa firmy a nie od kogoś, kto się pod Państwa podszywa.

Pokrewny temat: Dystrybucja unikalnych fotokodów kodów QR

Podpis cyfrowy dokumentów PDF

Najnowsza wersja AnoMail Premium oferuje podpisywanie cyfrowe dokumentów PDF. Dzięki temu, w trakcie procesu wysyłki, można generować nie tylko kupony rabatowe, ale także certyfikaty, dyplomy i inne dokumenty z indywidualnymi danymi odbiorcy, które zostaną podpisane cyfrowo Państwa podpisem S/MIME.

Na potrzeby podpisywania cyfrowego dokumentów można używać darmowych certyfikatów S/MIME od Actalis lub komercyjnych od Certum, Digicert, Comodo, Symantec itp.

Wszystkie pliki PDF są podpisane cyfrowo, zapewniając odbiorcom gwarancję ich autentyczności. Co więcej, AnoMail obsługuje weryfikację długoterminową (LTV), a to oznacza, że dokumenty pozostają ważne nawet po wygaśnięciu oryginalnego certyfikatu, którym zostały podpisane.

Stosując podpis elektroniczny w dokumentach PDF możecie wyróżnić się na rynku tym samym zwiększyć atrakcyjność Waszej firmy w oczach klientów oraz partnerów biznesowych.

Podpis elektroniczny dokumentu PDF
Podpis elektroniczny dokumentu PDF w AnoMail Premium

programy lojalnościowe - bony i kupony rabatowe

Funkcja generator kuponów rabatowych w PDF jest unikalna w skali Polski i świata i pozwoli Państwu zaoferować obsługę programów lojalnościowych na wysokim poziomie bez ponoszenia kosztów za realizację wysyłki itd.

Wysyłając bon lub kupon w wersji elektronicznej nie tylko ograniczacie Państwo koszty działalności ale także znacznie skracacie czas niezbędny na dostarczenie kuponu do potencjalnego klienta.

W Państwa sklepie internetowym można śledzić wykorzystanie kuponów, które automatycznie umieszczane są w polu personalizacji o nazwie Rabat (#RBT#).

Patrz także: Płatności bankowe przy pomocy kodów QR

Automatyzacja wysyłania kodów rabatowych

W razie potrzeby, w AnoMail Premium można zautomatyzować proces wysyłana kodów rabatowych. Działa to w ten sposób, że gdy ktoś wyrazi zgodę na kontakt w sprawach marketingowych lub zapisze się do newslettera to program automatycznie wysyła mu unikalny kod.

Wcześniej w lokalnym module subskrypcji należy wkleić listę unikalnych kodów, którą można wygenerować w Państwa systemie e-commerce np. WooCommerce lub Prestashop itp. Kody wprowadza się naciskając przycisk Lista kodów rabatowych widoczny na poniższym rysunku.

Kody rabatowe mogą uprawniać do zniżki, darmowej dostawy lub innych bonusów dla klientów.

Kody rabatowe do wysyłki e-mail

Inne artykuły z naszego bloga: