Sprzęt poleasingowy

do wysyłek z AnoMail

Komputer na potrzeby AnoMail

AnoMail to oprogramowanie, które pozwala na automatyzację masowych wysyłek e-mail w firmie. Program instaluje się lokalnie w komputerze lub na serwerze Windows. Zdajemy sobie sprawę, że zdalny dostęp do programu np. poprzez przeglądarkę jest kluczowy w niektórych sytuacjach i dlatego poniżej przedstawiamy rozwiązanie, które umożliwia korzystanie z AnoMail zdalnie.

Microsoft oferuje usługę Windows 365 czyli chmurowy Windows ale to rozwiązanie nie jest tanie zwłaszcza dla mikro i małej firmy. Dlatego dla tych użytkowników którzy szukają ekonomicznego rozwiązania, proponujemy zakup poleasingowego komputera z systemem Windows. Dzięki niemu można zainstalować AnoMail lokalnie i cieszyć się pełną kontrolą nad swoimi mailami nawet będąc poza firmą.

Aby umożliwić wygodny dostęp zdalny do programu AnoMail, polecamy skorzystanie z DWService lub TeamViewer. Te platformy umożliwiają bezpieczne i efektywne połączenie z komputerem z zainstalowanym AnoMail, niezależnie od tego, gdzie się znajdujesz. Dzięki nim możesz sprawować kontrolę nad AnoMail z dowolnego komputera w firmie, co zwiększa elastyczność i mobilność w zarządzaniu korespondencją.

Aby korzystać z pełnej mocy Anomail nie potrzeba sprzętu, który kosztuje kilka tysięcy złotych. Wystarczy do tego mały, ale również cichy komputer, który można postawić w szafie lub na biurku. Taki właśnie jest HP EliteDesk 800 G3 Desktop Mini, zalecany w konfiguracji 8 GB pamięci RAM, dysk SSD o pojemności od 120 GB i zainstalowanym systemem Windows 10 Home.

Sprzęt poleasingowy do AnoMail
Komputery poleasingowe na potrzeby AnoMail od AMSO

Tani komputer stacjonarny lub laptop

Osoby, które nie używają systemu Windows lub chcą posiadać w firmie oddzielny komputer do realizacji masowych wysyłek lub weryfikacji baz adresowych, mogą zakupić markowy komputer np. HP EliteDesk, Fujitsu Esprimo lub Dell Optiplex wraz z licencją Windows w cenie ok. 500 zł. 

Na potrzeby AnoMail zalecamy zakup komputera MINI (inne oznaczenia Tiny, USDT lub USFF), który oprócz tego, że jest mały to zużywa minimalną ilość energii (do 10 WATów) i może pracować cały czas. Dostęp do niego uzyskuje się zdalnie poprzez funkcję Zdalny Pulpit, DWService, TeamViewer, AnyDesk lub AreoAdmin. 

Taki komputer nie musi być podłączony do monitora lub klawiatury. Działa w pełni bezobsługowo więc osoby używające na co dzień komputerów z systemami Linux lub MacOS mogą połączyć się zdalnie i korzystać z AnoMail tak jakby miały u siebie zainstalowany system Windows.

Zobacz: Wymagania techniczne do AnoMail

Markowy sprzęt poleasingowy doskonała alternatywa dla nowych komputerów

Zamiast kupować nowy, markowy komputer i wydawać na niego kilka tysięcy złotych, można skorzystać ze sprzętu poleasingowego. Komputer poleasingowy to komputer, który wcześniej był wykorzystywany przez firmę lub instytucję, a następnie został zwrócony do dostawcy leasingu. Po przeglądzie, odświeżeniu i ewentualnych naprawach, taki komputer trafia ponownie na rynek jako produkt poleasingowy wraz z gwarancją.

Modele takie, jak HP EliteDesk, Fujitsu Esprimo czy Dell Optiplex, to przykłady wysokiej jakości komputerów oferowanych przez naszego partnera technologicznego czyli firmę AMSO. Komputery mini z procesorem Intel Core-5 (minimum 6 generacji) z 8 GB RAM oraz dyskiem SSD 120 GB i systemem Windows 10 Home idealnie nadają się do instalacji oprogramowania AnoMail.

Potrzebujesz tańszego komputera do wysyłek z AnoMail?

Na potrzeby programu AnoMail marka komputera nie ma znaczenia. Ważne aby w komputerze było dysk SSD oraz min. 8 GB RAM i procesor i-5 (6-generacja lub nowszy) lub ewentualnie może być i3-7100T CPU @ 3.40GHz ale 7-generacja lub nowszy. Jeżeli masz wątpliwości jaki sprzęt wybrać to zadzwoń lub napisz do AMSO i poproś o poradę przy doborze komputera.

Zniżka 3% na hasło #ANOMAIL

Partner technologiczny - AMSO Komputery poleasingowe

AMSO to największy w Polsce sklep z elektroniką poleasingową. Znajdziesz w nim świetnej jakości sprzęt elektroniczny, a przede wszystkim przekonasz się, że urządzenia poleasingowe oferują znacznie więcej niż tylko niską cenę.

Firma zdobyła 1 miejsce w rankingu Opineo 2023, a to najlepszy dowód zadowolenia i zaufania Klientów.Twoje zakupy w AMSO objęte są minimum 12 miesięczną gwarancją, a Ty masz możliwość obejrzenia sprzętu w jednym z naszych 15 salonów w największych polskich miastach lub na stronie internetowej.

Konsultanci z AMSO dobiorą optymalny sprzęt na potrzeby wysyłek z AnoMail. W związku z tym podczas kontaktu z AMSO należy podać „hasztag” #ANOMAIL lub powiedzieć, że komputer ma być zakupiony pod AnoMail.

Zakup komputera pod wysyłki z AnoMail

Specjaliści z AMSO doskonale wiedzą, że dobór sprzętu może być trudny, a cena wysoka, dlatego warto zakupić sprzęt poleasingowy. Dla użytkowników programu AnoMail, firma AMSO oferuje 3% zniżkę na zakup sprzętu. Należy podać konsultantowi hasło #ANOMAIL.

Druga możliwość to podczas składania zamówienia w uwagach do zamówienia należy wpisać „hasztag” #ANOMAIL. Dzięki temu otrzymacie Państwo zniżkę na zakupy świetnego sprzętu w sklepie AMSO.

Po zakupie poleasingowego sprzętu i instalacji na nim AnoMail wraz z agentem DWService można uzyskać do niego dostęp poprzez przeglądarkę internetową bez konieczności instalacji dodatkowego oprogramowania do zdalnej pracy oraz bez ponoszenia dodatkowych opłat licencyjnych.