Sprzęt poleasingowy

do wysyłek z AnoMail

Komputer na potrzeby AnoMail

AnoMail to oprogramowanie, które pozwala na automatyzację masowych wysyłek e-mail w firmie. Program instaluje się lokalnie w komputerze lub na serwerze Windows. Zdajemy sobie sprawę, że zdalny dostęp do programu np. poprzez przeglądarkę jest kluczowy w niektórych sytuacjach i dlatego poniżej przedstawiamy rozwiązanie, które umożliwia korzystanie z AnoMail zdalnie.

Microsoft oferuje usługę Windows 365 czyli chmurowy Windows ale to rozwiązanie nie jest tanie zwłaszcza dla mikro i małej firmy. Dlatego dla tych użytkowników którzy szukają ekonomicznego rozwiązania, proponujemy zakup poleasingowego komputera z systemem Windows. Dzięki niemu można zainstalować AnoMail lokalnie i cieszyć się pełną kontrolą nad swoimi mailami nawet będąc poza firmą.

Aby umożliwić wygodny dostęp zdalny do programu AnoMail, polecamy skorzystanie z DWService lub TeamViewer. Te platformy umożliwiają bezpieczne i efektywne połączenie z komputerem z zainstalowanym AnoMail, niezależnie od tego, gdzie się znajdujesz. Dzięki nim możesz sprawować kontrolę nad AnoMail z dowolnego komputera w firmie, co zwiększa elastyczność i mobilność w zarządzaniu korespondencją.

Aby korzystać z pełnej mocy Anomail nie potrzeba sprzętu, który kosztuje kilka tysięcy złotych. Wystarczy do tego mały, ale również cichy komputer, który można postawić w szafie lub na biurku. Taki właśnie jest HP EliteDesk 800 G3 Desktop Mini, zalecany w konfiguracji 8 GB pamięci RAM, dysk SSD o pojemności od 120 GB i zainstalowanym systemem Windows 10 Home.

Sprzęt poleasingowy do AnoMail
Komputery poleasingowe na potrzeby AnoMail od AMSO

Tani komputer stacjonarny lub laptop

Osoby, które nie używają systemu Windows lub chcą posiadać w firmie oddzielny komputer do realizacji masowych wysyłek lub weryfikacji baz adresowych, mogą zakupić markowy komputer np. HP EliteDesk, Fujitsu Esprimo lub Dell Optiplex wraz z licencją Windows w cenie ok. 500 zł. 

Na potrzeby AnoMail zalecamy zakup komputera MINI (inne oznaczenia Tiny, USDT lub USFF), który oprócz tego, że jest mały to zużywa minimalną ilość energii (do 10 WATów) i może pracować cały czas. Dostęp do niego uzyskuje się zdalnie poprzez funkcję Zdalny Pulpit, DWService, TeamViewer, AnyDesk lub AreoAdmin. 

Taki komputer nie musi być podłączony do monitora lub klawiatury. Działa w pełni bezobsługowo więc osoby używające na co dzień komputerów z systemami Linux lub MacOS mogą połączyć się zdalnie i korzystać z AnoMail tak jakby miały u siebie zainstalowany system Windows.

Zobacz: Wymagania techniczne do AnoMail

Markowy sprzęt poleasingowy doskonała alternatywa dla nowych komputerów

Zamiast kupować nowy, markowy komputer i wydawać na niego kilka tysięcy złotych, można skorzystać ze sprzętu poleasingowego. Komputer poleasingowy to komputer, który wcześniej był wykorzystywany przez firmę lub instytucję, a następnie został zwrócony do dostawcy leasingu. Po przeglądzie, odświeżeniu i ewentualnych naprawach, taki komputer trafia ponownie na rynek jako produkt poleasingowy wraz z gwarancją.

Modele takie, jak HP EliteDesk, Fujitsu Esprimo czy Dell Optiplex, to przykłady wysokiej jakości komputerów oferowanych przez naszego partnera technologicznego czyli firmę AMSO. Komputery mini z procesorem Intel Core-5 (minimum 6 generacji) z 8 GB RAM oraz dyskiem SSD 120 GB i systemem Windows 10 Home idealnie nadają się do instalacji oprogramowania AnoMail.

Zniżka 3% na hasło #ANOMAIL

Partner technologiczny - AMSO Komputery poleasingowe

AMSO to największy w Polsce sklep z elektroniką poleasingową. Znajdziesz w nim świetnej jakości sprzęt elektroniczny, a przede wszystkim przekonasz się, że urządzenia poleasingowe oferują znacznie więcej niż tylko niską cenę.

Firma zdobyła 1 miejsce w rankingu Opineo 2023, a to najlepszy dowód zadowolenia i zaufania Klientów.Twoje zakupy w AMSO objęte są minimum 12 miesięczną gwarancją, a Ty masz możliwość obejrzenia sprzętu w jednym z naszych 15 salonów w największych polskich miastach lub na stronie internetowej.

Konsultanci z AMSO dobiorą optymalny sprzęt na potrzeby wysyłek z AnoMail. W związku z tym podczas kontaktu z AMSO należy podać „hasztag” #ANOMAIL lub powiedzieć, że komputer ma być zakupiony pod AnoMail.

Zakup komputera pod wysyłki z AnoMail

Specjaliści z AMSO doskonale wiedzą, że dobór sprzętu może być trudny, a cena wysoka, dlatego warto zakupić sprzęt poleasingowy. Dla użytkowników programu AnoMail, firma AMSO oferuje 3% zniżkę na zakup sprzętu. Należy podać konsultantowi hasło #ANOMAIL.

Druga możliwość to podczas składania zamówienia w uwagach do zamówienia należy wpisać „hasztag” #ANOMAIL. Dzięki temu otrzymacie Państwo zniżkę na zakupy świetnego sprzętu w sklepie AMSO.

Po zakupie poleasingowego sprzętu i instalacji na nim AnoMail wraz z agentem DWService można uzyskać do niego dostęp poprzez przeglądarkę internetową bez konieczności instalacji dodatkowego oprogramowania do zdalnej pracy oraz bez ponoszenia dodatkowych opłat licencyjnych.

Zdalny dostęp do AnoMail przez przeglądarkę
DWService i zdalny dostęp do komputera w biurze z AnoMail

Dostęp do AnoMail poprzez przeglądarkę lub smartfon

Osoby, które szukają programu dostępnego z okna przeglądarki mogą uzyskać taką funkcjonalność korzystając z dodatkowego oprogramowania o nazwie DWService. Jest to niezależny od AnoMail serwis, który pozwala uzyskać zdalny dostęp do komputera w biurze poprzez przeglądarkę internetową.

Aby móc korzystać z AnoMail z dowolnego miejsca poprzez przeglądarkę lub nawet tablet/smartfon trzeba zainstalować darmowy program Agent DWService. Oprogramowanie DWService pozwala uzyskać dostęp do komputera z AnoMail poprzez zwykłą przeglądarkę lub nawet smartphone.

Jak to działa w praktyce?

Na komputerze z AnoMail instalowany jest dodatkowy program o nazwie Agent DWService (darmowy). Po ustawieniu numeru i hasła dostępowego będziecie Państwo mogli uzyskać dostęp do AnoMail z dowolnego komputera logując się na swoje konto w serwisie www.dwservice.net.

Z AnoMail pracuje się tak jakby był zainstalowany w Państwa komputerze z tym, że dostęp do niego macie poprzez przeglądarkę. W związku z tym nie trzeba instalować AnoMail lokalnie w laptopie lub komputerze stacjonarnym. Wystarczy, że uzyskacie do niego dostęp z poziomu przeglądarki np. Google Chrome, Mozilla Firefox lub Microsoft Edge.

Zdalny dostęp do AnoMail przez przeglądarkę
Zdalny dostęp do AnoMail przez przeglądarkę internetową

Czym jest narzędzie DWService?

DWService to oprogramowanie umożliwiające zdalny dostęp do komputera z wykorzystaniem przeglądarki internetowej. Jest to szczególnie przydatne w dzisiejszym dynamicznym środowisku pracy gdy pracownicy są rozproszeni. 

Oprogramowanie DWService udostępniane jest w wersji darmowej więc nie ponosi się żadnych dodatkowych kosztów. 

Główne cechy i możliwości DWService to:

1. Zdalny dostęp do komputera z AnoMail: DWService pozwala użytkownikom łączyć się z komputerem zdalnie. To oznacza, że możesz zarządzać AnoMail z dowolnego miejsca na świecie, co zwiększa elastyczność pracy.

2. Dostęp przez przeglądarkę – możliwość łączenia się z komputerem za pomocą dowolnej przeglądarki internetowej. Dzięki temu masz dostęp do AnoMail poprzez zwykłą przeglądarkę niezależnie od systemu operacyjnego z jakiego w danym momencie korzystasz.

3. Dostęp z telefonu – oprogramowanie umożliwia dostęp zdalny z poziomu smartphone’u więc nawet jak nie masz ze sobą komputera to możesz sprawdzić postęp wysyłki z AnoMail uruchamiając aplikację w telefonie.

4. Bezpieczeństwo – DWService dba o bezpieczeństwo danych i sesji zdalnego dostępu. Wszystkie połączenia są szyfrowane (protokół SSL), co chroni prywatność i poufność informacji. Innymi słowy nikt nie ma podglądu tego co robisz na swoim komputerze.

5. Prostota użytkowania – Intuicyjny interfejs sprawia, że korzystanie z DWService jest łatwe nawet dla osób nieznających zaawansowanych technologii.

6. Bezkonkurencyjna cena – oprogramowanie oferowane jest w różnych opcjach cenowych, a w tym w zupełnie bezpłatnej wersji, która na potrzeby korzystania z AnoMail w zupełności wystarczy.

Dzięki tym funkcjom, DWService stanowi doskonałe rozszerzenie możliwości AnoMail dla firm, które chcą zapewnić swoim pracownikom zdalny dostęp do komputerów służbowych w dowolnym miejscu i czasie.

Patrz: Zdalne konsultacje i wdrożenia AnoMail dla firm

Inne tematy z naszego bloga: