Projekty szablonów kreacji
w cenie testy ekranowe oraz antyspamowe szablonu

Szablony HTML Kreacji e-mail do programu AnoMail 2018
Szablon listu to nic innego jak wzór korespondencji e-mail, który przed wysyłką uzupełnia się właściwą treścią np. tekstem, obrazkami. W związku z tym pracownik biurowy bez znajomości kodów HTML tworzy list w edytorze graficznym (WYSIWYG) na zasadzie tu wstaw obrazek, tu wstaw tekst, tu wstaw link. Szablon jest unikalny i dopasowany do szaty graficznej firmy i przed każdym mailingiem uzupełniany nową treścią.

Każdy projektowany przez nasz szablon jest unikalny i dostosowany do szaty graficznej zamawiającego. Ponadto szablon nadaje się do wielokrotnego wykorzystania gdyż można w nim samodzielne zmieniać teksty, obrazki, odnośniki itd.

Ponadto wszystkie projektowane przez nas szablony wiadomości e-mail przechodzą testy ekranowe oraz antyspamowe aby mieć pewność, że wyświetlą się prawidłowo u odbiorcy oraz nie trafiają do spamu.Zamów projekt kreacji e-mail

Szablony newsletterów oferujemy tylko dla użytkowników AnoMail 2018, którzy mają dostęp do analizatorów antyspamowych, pokazujących co poprawić w treści listu jeżeli wprowadzicie Państwo do niego własne modyfikacje.Szczegóły oferty dotyczącej szablonów kreacji HTML
Z racji tego, że obecnie standardem w komunikacji e-mail z klientami są profesjonalne wyglądające wiadomości stworzone w oparciu o szablony graficzne (kreacje) w formacie HTML, chcielibyśmy Państwu zaoferować usługę przygotowania szablonu listu do masowych wysyłek z programu AnoMail.


Wszystkie projektowane przez nas szablony kreacji zgodne są ze standardami kodowania mailingów czyli wyświetlają się prawidłowo u odbiorców w różnych programach pocztowych i zawierają kody śledzące pozwalające śledzić skuteczność wysyłek wraz z możliwością ustalenia kto, kiedy i w jaki link kliknął czyli czym odbiorca był zainteresowany.Szablon newslettera to wzór korespondencji e-mail (ang. Newsletter Template), który uzupełniany jest przez pracownika biurowego właściwą treścią (teksty, obrazki, linki). Dzięki temu bez posiadania wiedzy technicznej zwykły pracownik jest w stanie przygotować profesjonalny list z treścią zależna od tego co w danym momencie chce wysłać.


Nasza oferta dotyczy:

  przygotowania szablonu (w formacie HTML) zgodnego z zasadami kodowania e-mailingów i nawiązującego do wizualnej identyfikacji Państwa firmy. Szablon będzie modyfikowalny z poziomu programu AnoMail lub dowolnego edytora HTML, a tym samym będzie mógł być wykorzystany przez Państwa w wielu różnych wysyłkach,

  wykonanie testów ekranowych - co oznacza, że Państwa szablon będzie prawidłowo wyświetlany w różnych programach pocztowych typu desktop (np. Outlook, Windows Live Mail, Thunderbird) oraz webmail (GMail, WP, Interia itp.)

  wykonanie testów antyspamowych - dzięki którym minimalizujemy prawdopodobieństwo trafienia do spamu oraz sprawdzamy jak Państwa szablon będzie traktowany przez różne filtry antyspamowe np. SpamAssasin.

  instrukcji obsługi oraz modyfikacji szablonu graficznych HTML/EML.

  Projekty szablonów oferujemy tylko i wyłączenie dla użytkowników AnoMail, którzy mają dostęp do aktualnej pomocy technicznej oraz analizatorów antyspamowych, które pokażą co poprawić jeżeli wprowadzicie Państwo do szablonu własne modyfikacje


Szablony wykonujemy na podstawie projektów przesłanych przez klientów, stron internetowych lub naszych pomysłów. Doradzamy także w sprawach dot. prowadzenia kampanii mailingowych oraz projektów kreacji.

Szablony są przygotowywane przez grafika i wizualnie nawiązują do szaty graficznej Państwa strony internetowej lub wizualnej identyfikacji firmy. W razie konieczności przygotowujemy także autorskie szablony wg naszych projektów, które gwarantują Państwu niepowtarzalność i unikalność. Każdy szablon sprawdzany jest także pod względem prawnym czy zawiera wszystkie elementy wynikające z Ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną.

Szablon może być modyfikowany przez Państwa z poziomu programu AnoMail oraz dowolnego innego edytora HTML. Każdy z przygotowywanych przez nas szablonów jest sprawdzany pod kątem zgodności z programem AnoMail oraz pod kątem poprawnego wyświetlania:

Szablon, który Państwo otrzymacie umożliwia wybór odnośnie "osadzania" grafiki w liście lub "dociągania" jej z serwera. To Państwo decydujecie czy grafika ma być dołączona do listu w trakcie wysyłki czy pobierana z serwera w momencie gdy odbiorca listu kliknie przycisk "Pobierz obrazy". Domyślnie grafika w AnoMail dołączana jest do listu.

W szablonie możecie Państwo w łatwy sposób wstawiać odnośniki do witryny internetowej, dokumentów np. w formacie PDF, które wcześniej należy umieścić na stronie internetowej firmy lub ewentualnie wstawić do załącznika listu.W razie konieczności projektujemy także szablony adaptacyjne (ang. Responsive email design), które samodzielnie dopasowują się do różnych rozdzielczości ekranu oraz urządzeń. Dzięki temu list wygląda dobrze niezależnie od tego czy odbiorca czyta go w telefonie, tablecie czy też w komputerze stacjonarnym.

Integracja newslettera ze stroną internetowąOferujemy Państwu pełną integrację newslettera umieszczonego na Państwa stronie internetowej z modułem subskrypcji programu AnoMail. Dzięki temu klienci będą mogli sami zapisywać się na listę mailingową bezpośrednio z Państwa strony internetowej. Adres klienta będzie weryfikowany metodą double opt-in, która to eliminuje osoby podające nieprawdziwe lub nieswoje adresy e-mail.


Dodatkowo mechanizm obsługi subskrypcji jest tak przygotowany, że klient będzie mógł zrezygnować z otrzymywania od Państwa korespondencji np.


  wypisując się na Państwa stronie internetowej,

  klikając link rezygnacji w liście wysyłanym z programu AnoMail,

  lub wysyłając e-mail ze stosownym tematem na Państwa adres e-mail.

Wszystko jest wykonywane automatycznie i adresy osób zapisanych lub wypisanych pojawiają się bezpośrednio w module wysyłkowym programu AnoMail.


Integracja newslettera jest zupełnie niezależna od mechanizmów (czyt. system CMS) jakimi obecnie posługujecie się Państwo, aby aktualizować swoją stronę internetową.


Dla firm, które mają oddziały w różnych miejscach a chcą pracować na wspólnej bazie adresów e-mail, przygotowujemy specjalny moduł umożliwiający pracę na tej samej bazie adresów e-mail w różnych lokalizacjach. Dzięki temu po dodaniu adresu klienta w oddziale np. w Katowicach będzie on widoczny w oddziałach np. w Warszawie i Gdańsku.
Zrealizowane Projekty NewsletterówSerwery do mailingu:

Oprogramowanie do wysyłek bez abonamentu

Serwis AnoMail.pl korzysta z ciasteczek, które możesz zablokować w swojej przeglądarce. Zapoznaj się także z naszą Polityką prywatności

Tak, rozumiem i akceptuję